www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 stu 2018 15:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Otac James na Sv. Misi dobio viziju i zaplakao

Ovih Dana dobili smo mail od gospođe Marije koja kako kaže redovito prati naš Portal “Rastimo u Gospodinu” te nam je poslala svoje svjedočanstvo sa duhovne obnove u Njemačkoj oca Jamesa Manjackala. Evo svjedočanstva koje smo dobili:

Sretna sam sto sam imala milost Božju prisustvovati kod pater Jamsa Manjackala na duhovnoj obnovi.
Kada je bila pretvorba za vrijeme Sv. Mise počeo je mucati nije mogao izgovarati sav je se zgrčio od bola, a inače je u kolicima, svi su se odmah strčali i priskočili u pomoć.
Svećenici, njegova prijateljica Gabi i njen sin Richi koji je doktor (ima 8-ero djece ) i koji se brine o njemu.
Nakon izvjesnog vremena počeo je plakati i Richi je prevodio kako je Pater James imao viziju cijele Europe, a njegove su riječi bile ovo: Vidio sam kako ubijaju djecu i razna mučenja, strašno . Što znači Europu će zaposjesti muslimanske zemlje i kršćani će biti progonjeni.
James je preklinjao narode Europe da počnu moliti, da se osnivaju Molitvene zajednice, molitvene grupe ili skupine. Pozvao je kršćane i sve koji se osjećaju pozvani da evangeliziraju i proklamiraju Isusa na svakom mjestu.
Njegov je zadatak da ide po zemljama i pripremi narode Europe na progon.

Otac James je i prije dobivao proročke vizije za Europu te je poručivao: ‘Probudi se, Europo, inače ćemo svi propasti’, ukazujući na znakove vremena na koje moramo obratiti pažnju!

‘Vrijeme je da se Europa probudi i vrati Gospodinu Isusu koji je jedini zaklon i pomoć, napisao je otac James i nastavio: ‘Trebate znati da su do nedavno ovo bile katoličke i kršćanske zemlje. Sada u tim dvjema zemljama na nedjeljnu misu ne ide niti 4% stanovništva, a to je minimalan zahtjev za kršćanski identitet. Mnoštvo je nekrštene djece, veliki broj muškaraca i žena živi zajedno izvan braka, mali broj ljudi ide na ispovijed ili prima druge sakramente, a obiteljska molitva ne postoji! Istina je što je prorok Jeremija rekao “napustili su Boga, izvor života “. Razvodi, istospolne zajednice, pobačaji, eutanazija i svaki drugi oblik nemorala legalizirani su u tim zemljama! Oni su poput Sodome i Gomore! Među njihovom stanovnicima nema ni straha od Boga ni od čovjeka. Gospodin sigurno nije zadovoljan niti s tim a niti s drugim sličnim zemljama. Mislim da stiže Božja kazna i odmazda.

Sada je vrijeme da osobe na vlasti, a i sveukupno stanovništvo tih država okrenu svoje oči Gospodinu i počnu zazvati Njegovo Ime; jer svatko tko zazove Ime Božje bit će spašen. Vrijeme je za pokajanje i promjenu ponašanja i odluku za život u skladu s Božjom voljom. Gospodin govori: „Vratite se meni i ja ću se vratiti vama “- Naš Bog, Isus, je milosrdan i blag. Kada su se nakon Joninog poziva Ninivljani pokajali i Bog se pokajao i promijenio svoj plan da ih uništi. Vrijeme je da se kršćanska Europa probudi i vrati korijenima svog života i kulture, a to je KRIST i kršćanstvo. Ona se treba odreći hladnoće, mlakosti i ravnodušnosti prema Kristu i Crkvi koji jedini imaju odgovore i rješenja za probleme današnjice. Ako Europa prizna svoju vjeru u Krista pobjednika, On će stati uz Europljane i dokrajčiti njihove sadašnje neprijatelje.

Također, vrijeme da se političko vodstvo Europe ujedini u Kristu za borbu protiv neprijatelja. Žalosno je što je Europa razjedinjena; neprijatelj koristi te podjele. Molim da se Europa ujedini u vjeri u Krista i Crkvu i raste u miru i blagostanju. Želim i molim da svi europski kršćani spoznaju snagu Krista, njihovog Spasitelja i Gospodina. Neka Marija, majka Kristova i Kraljica Europe , moli za spas Europe, rekao je otac James Manjackal svijetu.

izvor: http://rastimougospodinu.com/otac-james ... -zaplakao/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 stu 2018 11:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
S obzirom na razvoj situacije covjek ni ne mora biti prorok da bi dosao do takve vizije Europe. Dovoljno je samo citat znakove vremena.

Al ovaj dio je smijesan:
klasje napisao:
Sada je vrijeme da osobe na vlasti, a i sveukupno stanovništvo tih država okrenu svoje oči Gospodinu i počnu zazvati Njegovo Ime; jer svatko tko zazove Ime Božje bit će spašen.

Pitam se koja je to vlast? Pa vlast je upravo uzrok svega ovoga, korumpirana i potkupljena od strane raznih interesnih skupina koje upravo i rade na podrivanju Europe i krscanstva. Uopce me nebi iznenadilo da upravo saudijska arabija financira homseksualne i liberalne pokrete sirom Europe kao i politicare koji te ideje legaliziraju.

Klasje, nemam ti namjeru proturjecit, postujem te bez obzira na neka ranije mimoilazenja al ako netko stvarno poziva ove vlasti da se okrenu Bogu, taj je naivan i ne zivi sasvim u realnosti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 stu 2018 11:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Ga-bri-ele, shvati to kao opominjanje. Otac J. Manjackal opominje politicku kremu Europe. To mu je i zadatak. Fra Jozo Zovko je blagoslovio ured predsjednice KGK na pocetku njenog mandata. Mogao bi on nju i opominjati da ne potpisuje nikakve sporazume u Marakesu. Legalizacija migracija je veleizdaja ravna embargu na oruzje pocetkom devedesetih. A zna ona i manipulirati rijecima kad kaze: Hrvatska je lijepa zemlja. Zemlja jeste lijepa ali je drzava ruzna. Nije ona stvorila more, sume, rijeke... Nego je tu da vodi drzavu. - Kad je lutka, kao sto je Plenky briselski glodavac. Jao nama.

To sa Saudijskom Arabijom stoji. Ali jesi li znao da su azilantski domovi u Njemackoj u rukama ANTIFA-e? Oni izvlace za sebe novce iz drzavnog proracuna i izdaju smijesne certifikate azilantima (da bi mogli reci da napreduju u integraciji). Nadalje savjetuju migrante kako da se ponasaju ako bi im netko nesto uskratio. Pa im govore da u tom slucaju vicu: Nacisti. Tko bi se toj dobro umrezenoj, lijevicarskoj mafiji usprotivio ostao bi bez posla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 stu 2018 11:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Ma nisu problem same migracije, nego lokalno stanovnistvo liseno zdravog sustava vrijednosti. U takvim uvjetima, migrant uopce ne postuje domacina.
Evo, ti zivis u Njemackoj, pa vidis kakvi su to ljudi s kojima radis (ako nisi visoko obrazovan). Prosjecan Nijemac pojma nema o nicemu osim o svom zanimanju, ne vjeruje u nista osim u pivo i da prostis, kurvanje. Ne usudi se izrec vlastito misljenje u vlastitoj zemlji i izrazit nezadovoljstvo, nego se radije prepusta niskim strastima. Takvi su svi zapadni europljani manje vise.
Naravno da ce se u takvim drustvu, jedan migrant osjecat slobodno da radi sto mu god padne na pamet. Drustvo je deregulirano isto kao i sama drzava. Policija i red su samo za ukras.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 stu 2018 12:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Dobro je dok ima piva i Bundeslige. Nijemci su uspavani, pogotovo u novim naseljima gdje ima malo stranaca. Svi imaju svoju kucu, vrt. Zive u svom ruzicastom svijetu. Tamo se ne primjecuje migrantski val. Druga stvar su sredista gradova, kolodvori i vlakovi. Migranti na svakom koraku. Opci kaos. Ipak vidio sam ne samo jednom strah i nevjericu u ocima ljudi. Recimo kad vlak prolazi pored improviziranih smjestaja za migrante. Najgore je sto su se sve te promjene dogodile prakticki preko noci. Nije bilo vremena za privikavanje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 stu 2018 11:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
postoji jaako puno prorocanstava za Europu,raznih svetaca kroz stoljeca. cekaju nas teska vremena i bojim se da su vec pred vratima. Ne poziva Gospa bez veze na molitvu krunice. mi smo ti koji se moramo trgnuti i poceti moliti jace i ustrajnije i prikazivati zadovoljstinu Gospodinu da se ublazi ono sto dolazi!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 stu 2018 14:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala


Ubuduce i kod vas.
Mene je prije dvije godine jedan migrant u Zagrebu zaustavio.
Bio je pristojno odjeven. Kozna jakna itd.
Rekao mi je na engleskom da su Hrvati prva liga i stavio mi je do znanja da je gladan.
Ja sam skuzio foru, ali rekao sam: 'Ajd' za mnom.'
I odveo sam ga do pizza cuta. Rekao sam da si izabere pizzu.
Primjetio sam da bojazljivo bira pizzu koja nema salamu.
Bio je zadovoljan i ja sam otisao.
Da bih mogao vratiti vrijeme unazad ne bih mu dao tih 10ak kuna za pizzu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 stu 2018 15:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
nisi ti nista lose ucinio sto si nahranio gladnog.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 stu 2018 16:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Sto ako je tome san da se u Europi uvede serijatski zakon? A to je san svih migranata.
Nisam nista napravio. Takvog sam nahranio. :a1407:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 stu 2018 17:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
ne mozemo znati sto je pojedincu u glavi.u svakom slucaju protiv zla se ne bori zlom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr