www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 09:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 04 tra 2019 10:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Zaboravila si da si ti prvo za mene rekla da sam budala. Toliko o tvojoj vjeri i o tvome postenju. I onda me ides prijavit,a poslije lazes da me nisi prijavila. Ako si vidjela da ja ne komentiram tvoje postove,onda ni ti nisi trebala komentirati moje. Ali to tvoje nije komentar,nego bezobrazno izrugivanje. Isto si se tako bezobrazno izrugivala s tratincicom malom. Onaj tvoj zadnji post koji si napisala na temi 'Cistoca' ne samo da je ispod svake vjernicke raznine,nego je ispod svake ljudske razine. I umjesto da pohvalis tu curu sto i u ovom pokvarenom i besramnom svijetu zeli zivjeti u svetoj cistoci i umjesto da ju ohrabris u toj svetoj namjeri,ti joj se ides bezobrazno izrugivat i onako ironicno joj savjetojes da je onda bolje da postane muslimanka ako joj toliko smeta besramna moda...Zalosno je ako se ti smatras katolkinjom a jos uvijek nisi shvatila vrijednost i ljepotu andjeoskog zivota i jos uvijek ne znas kako se pristojne zene trebaju oblaciti da ne potaknu u nekome neciste primisli. Moze te biti sram radi toga. I trebala bi biti zahvana i meni i Billyu sto smo te upozorili na tvoje pravo duhovno stanje i na apsolutnu nemogucnost da se u takvom duhovnom stanju dostojno pricestis.Jer ako se netko ide izrugivati sa cistocom koja spada u najljepse i najvaznije kreposti,onda takva osoba sigurno nije u stanju milosti. I to je toliko sigurno koliko je sigurno da postoji Bog bez obzira sto ti o tome kazu tvoji propali ispovjednici. I samo se nastavi u takvom stanju pricescivati pa ces sigurno postati jos gora nego sto jesi. I onda kazes da ne mozes shvatit one vjernike koji idu na misu,ali ne idu na pricest. Ja ih mogu u potpunosti shvatit jer su to ljudi koji se ne zele svetogrdno pricestiti koji imaju bar malo postovanja prema tom presvetom i preuzvisenom Sakramentu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 tra 2019 10:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Zaboravila si da si ti prvo za mene rekla da sam budala. Toliko o tvojoj vjeri i o tvome postenju. I onda me ides prijavit,a poslije lazes da me nisi prijavila. Ako si vidjela da ja ne komentiram tvoje postove,onda ni ti nisi trebala komentirati moje. Ali to tvoje nije komentar,nego bezobrazno izrugivanje. Isto si se tako bezobrazno izrugivala s tratincicom malom. Onaj tvoj zadnji post koji si napisala na temi 'Cistoca' ne samo da je ispod svake vjernicke raznine,nego je ispod svake ljudske razine. I umjesto da pohvalis tu curu sto i u ovom pokvarenom i besramnom svijetu zeli zivjeti u svetoj cistoci i umjesto da ju ohrabris u toj svetoj namjeri,ti joj se ides bezobrazno izrugivat i onako ironicno joj savjetojes da je onda bolje da postane muslimanka ako joj toliko smeta besramna moda...Zalosno je ako se ti smatras katolkinjom a jos uvijek nisi shvatila vrijednost i ljepotu andjeoskog zivota i jos uvijek ne znas kako se pristojne zene trebaju oblaciti da ne potaknu u nekome neciste primisli. Moze te biti sram radi toga. I trebala bi biti zahvana i meni i Billyu sto smo te upozorili na tvoje pravo duhovno stanje i na apsolutnu nemogucnost da se u takvom duhovnom stanju dostojno pricestis.Jer ako se netko ide izrugivati sa cistocom koja spada u najljepse i najvaznije kreposti,onda takva osoba sigurno nije u stanju milosti. I to je toliko sigurno koliko je sigurno da postoji Bog bez obzira sto ti o tome kazu tvoji propali ispovjednici. I samo se nastavi u takvom stanju pricescivati pa ces sigurno postati jos gora nego sto jesi. I onda kazes da ne mozes shvatit one vjernike koji idu na misu,ali ne idu na pricest. Ja ih mogu u potpunosti shvatit jer su to ljudi koji se ne zele svetogrdno pricestiti koji imaju bar malo postovanja prema tom presvetom i preuzvisenom Sakramentu.

Nikada te nisam prijavila i ne lažem,baš me svi znaju po tome da uvijek govorim istinu,nauštrb svih beneficija koje bi dobila eventualnim prijetvornim ponašanjem,što je za me slično.
Da sam te prijavila,ne bi više bio tu,sa svojim fanatizmom i isključivošću!
Ne brini za mene,moje ispovijednike,moju pričest itd...
Neka tebe tu,kao što rekoh...
Nitko nije rekao da si budala.Ja rekoh,svakoj budali njegovo veselje.Odmah si se pronašao.
Neću te ispravljati,ni popravljati,ni docirati,kao što ti stalno radiš drugima.
Neki dan sam slušala na r-Mariji riječi nekog svetca-ljudima prilazite s ljubavlju,koja će ljudima pokazati vašu vjeru,ne praznim misionarenjem.
Ti si u nekoj svojoj "vjeri",koju samo ti znaš.No,katolička vjera nije.
Što je meni sasvim svejedno.
Ne volim samo što vrijeđaš,ali očito ne znaš i ne možeš drugačije,oštećenje je poprilično.
Pa,rekla bih,uživaj,ali,znam da ne možeš :roll: .Tužno,ali,tako je,kako je...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 tra 2019 13:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Nisam mogao vjerovati kad si rekla da je tvoj muz ateist bolji covjek od tebe. Sad je to i vise nego ocito. I ako me nisi bas ti prijavila onda je onaj bolesni kopitar jer sam vidio da je administrator odmah nakon objave mog posta posjetio forum. I vidis da sam jos tu. Dakle ili ti ili kopitar. Ali prije ce biti da si ti jer si to vec ucinila s Billyem. Ali ne zaboravi da je ovo katolicki forum i tvoje fantazije da nema pakla,da muke u cistilistu nisu tako strasne,da masturbacija nije teski grijeh,da je zivot nastao evolucijom,da je joga duhovno bezopasna,da Bog nema nista protiv besramne mode i sl.ne mogu proci ne samo kod mene ili kod Billya,nego kod bilo kojeg ozbiljnog katolika. I Fran 26 te je upozorio na neke od tvojih zabluda pa i Hrvoje Hrki,ali ti tvrdoglavo ostajes u svojim herezama i iluzijama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 tra 2019 10:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Nisam mogao vjerovati kad si rekla da je tvoj muz ateist bolji covjek od tebe. Sad je to i vise nego ocito. I ako me nisi bas ti prijavila onda je onaj bolesni kopitar jer sam vidio da je administrator odmah nakon objave mog posta posjetio forum. I vidis da sam jos tu. Dakle ili ti ili kopitar. Ali prije ce biti da si ti jer si to vec ucinila s Billyem. Ali ne zaboravi da je ovo katolicki forum i tvoje fantazije da nema pakla,da muke u cistilistu nisu tako strasne,da masturbacija nije teski grijeh,da je zivot nastao evolucijom,da je joga duhovno bezopasna,da Bog nema nista protiv besramne mode i sl.ne mogu proci ne samo kod mene ili kod Billya,nego kod bilo kojeg ozbiljnog katolika. I Fran 26 te je upozorio na neke od tvojih zabluda pa i Hrvoje Hrki,ali ti tvrdoglavo ostajes u svojim herezama i iluzijama.

Nisam nikada rekla da nema pakla,već da je jedan fratar zastupao to mišljenje,kao što ništa od ovoga što navodiš,nisam tako rekla,to je tvoj izvrnuti kontekst.Rekoh ti i da te nisam prijavila,kao što sam odmah rekla da Billyja jesam!Očito,ne možeš vjerovati ljudima,polaziš od sebe,kao i svatko.Evo,letimice gledam-ja rekla da je život nastao evolucijom???
Nema kod mene nikakve hereze,hereza je što ti tvrdiš da je papa emeritus heretik.
Tvoje maliciozno proučavanje tuđih upisa i krivo,tendeciozno tumačenje istih...očito nemaš vlastitog života...teška patologija.
Već na forumu,Billy je završio u čistilištu(ili gore,nemam pojma),kao što si i ti zaslužio,pa što će tek biti u stvarnom životu?
Šala :b101: ,iako predmnijevam,da nisi duhovit,pa nećeš razumijeti...
Glede Kopitara,taj je čovjek daleko,daleko iznad tebe u svakom pogledu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 tra 2019 10:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Bonifacije napisao:
Nisam mogao vjerovati kad si rekla da je tvoj muz ateist bolji covjek od tebe. Sad je to i vise nego ocito. I ako me nisi bas ti prijavila onda je onaj bolesni kopitar jer sam vidio da je administrator odmah nakon objave mog posta posjetio forum. I vidis da sam jos tu. Dakle ili ti ili kopitar. Ali prije ce biti da si ti jer si to vec ucinila s Billyem. Ali ne zaboravi da je ovo katolicki forum i tvoje fantazije da nema pakla,da muke u cistilistu nisu tako strasne,da masturbacija nije teski grijeh,da je zivot nastao evolucijom,da je joga duhovno bezopasna,da Bog nema nista protiv besramne mode i sl.ne mogu proci ne samo kod mene ili kod Billya,nego kod bilo kojeg ozbiljnog katolika. I Fran 26 te je upozorio na neke od tvojih zabluda pa i Hrvoje Hrki,ali ti tvrdoglavo ostajes u svojim herezama i iluzijama.




Nisam mogao vjerovati kad si rekla da je tvoj muz ateist bolji covjek od tebe.
Citat:


Što je tu čudno ili si ljubomoran što Bog daje da mnogi ateisti budu bolje i svetinje osobe od većine kršćana.
Meni će biti čast ako u vječnosti budem zavredio biti u društvu ovog časnog muža ateiste.

Ali mi se čini da ti već sad odbijaš zajedništvo u Kristu sa ovim čovjekom ili sa mojom malenkosti.


I ako me nisi bas ti prijavila onda je onaj bolesni kopitar jer sam vidio da je administrator odmah nakon objave mog posta posjetio forum. I vidis da sam jos tu. Dakle ili ti ili kopitar.
Citat:


Nisam te prijavio a ni ova plemenita dama INiZ.


INZ nije nikad govorila nešto što je suprotno crkvenom i zdravom razumu niti je ikad odbila dobar kršćanski savjet od normalne osobe. Možda se tebi ne sviđa što se usudi naglas razmišljati i postavljati teška pitanja a ja bi upravo to i posebno pohvalio.

Kod tebe naprotiv ni jedna rečenica nije napisana a da se ne protivi i zdravoj pameti i crkvenom učiteljstvu, pa glede toga se trebaš brinuti i slušati savjete i upozorenja koja su ti dali gotovo svi iole normalni kršćani.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 tra 2019 14:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Kako ta plemenita dama moze nekome reci da je budala? Ako je plemenita ne bi trebala koristit tako teske rijeci.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 tra 2019 10:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Kako ta plemenita dama moze nekome reci da je budala? Ako je plemenita ne bi trebala koristit tako teske rijeci.

Boni,dragi,oprosti mi :grlim te: ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od Bonifacije na 09 tra 2019 14:11.
PostPostano: 10 tra 2019 16:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
veggietales napisao:
Hipoteza makro-evolucije je krvava, nemilosrdna, od početka ispunjena tjelesnom smrću, nasiljem, boli, bolestima, degeneracijama, nadjačavanjima i kao takva je u izravnom sukobu sa savršenom Božjom dobrotom i ljubavlju kojom je Bog izvorno stvarao dovršene tipove (tj. porodice, a NE biološke vrste - biološke vrste su samo varijeteti unutar nepremostivih granica porodica) stvorenja.

Što se tiče odnosa katolika i ideje evolucije, poznati duhovnik katolika studenata, don Damir Stojić, koji upravo kao svećenik duhovnik i evangelizator zna stvarno stanje, na svojem facebook-u, 11. kolovoza 2016., napisao je jednom pripadniku evolucionističke vjere sljedeći komentar o hipotezi makro-evolucije i stavu Katoličke
Crkve prema hipotezi makro-evolucije: "lijepo molim da dostaviš samo jedan dokaz za tzv. Makro-evoluciju (promjena od vrste do vrste); ne mislim na mikro-evoluciju (promjena unutar jedne vrste). Crkva, kao cijeli znanstveni svijet prihvaća mikro-evoluciju. Problem je što se djeci u školi nameće tzv. Teoriju o makro-evoluciju bez ijednog znanstvenog dokaza. Zato su pseudo znanstvenici vođeni ideologijom da svedu čovjeka ma majmuna lažirali dokaze. Uostalom, tek sada su otkrili znanstvenu farsu o cemu piše članak. Naravno, ova pseudo znanost je jako dobro došla nacistima, komunistima i današnjim sekularistima. Ako je čovjek majmun onda možeš sa čovjekom što god želiš."




Što nudiš kao alternativu:
Intelektni dizajn , šestodnevizam, ravnozemljaštvo itd.

Zašto Don Damira trpaš u ove stvari pa nije ni on Katica za sve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 vel 2020 10:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
kopitar napisao:
veggietales napisao:
Hipoteza makro-evolucije je krvava, nemilosrdna, od početka ispunjena tjelesnom smrću, nasiljem, boli, bolestima, degeneracijama, nadjačavanjima i kao takva je u izravnom sukobu sa savršenom Božjom dobrotom i ljubavlju kojom je Bog izvorno stvarao dovršene tipove (tj. porodice, a NE biološke vrste - biološke vrste su samo varijeteti unutar nepremostivih granica porodica) stvorenja.

Što se tiče odnosa katolika i ideje evolucije, poznati duhovnik katolika studenata, don Damir Stojić, koji upravo kao svećenik duhovnik i evangelizator zna stvarno stanje, na svojem facebook-u, 11. kolovoza 2016., napisao je jednom pripadniku evolucionističke vjere sljedeći komentar o hipotezi makro-evolucije i stavu Katoličke
Crkve prema hipotezi makro-evolucije: "lijepo molim da dostaviš samo jedan dokaz za tzv. Makro-evoluciju (promjena od vrste do vrste); ne mislim na mikro-evoluciju (promjena unutar jedne vrste). Crkva, kao cijeli znanstveni svijet prihvaća mikro-evoluciju. Problem je što se djeci u školi nameće tzv. Teoriju o makro-evoluciju bez ijednog znanstvenog dokaza. Zato su pseudo znanstvenici vođeni ideologijom da svedu čovjeka ma majmuna lažirali dokaze. Uostalom, tek sada su otkrili znanstvenu farsu o cemu piše članak. Naravno, ova pseudo znanost je jako dobro došla nacistima, komunistima i današnjim sekularistima. Ako je čovjek majmun onda možeš sa čovjekom što god želiš."




Što nudiš kao alternativu:
Intelektni dizajn , šestodnevizam, ravnozemljaštvo itd.

Zašto Don Damira trpaš u ove stvari pa nije ni on Katica za sve.


alternativa koja milenijuma vlada je kreacionizam ( danas ga zovu intiligentni dizajn)

Ti zbilja vjeruješ darwinu i TE ???
Pa gdje su ti pusti prelazni oblici između vrsta među fosilima koji bi trebali postojati!???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr