www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 30 stu 2020 08:46

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 440 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Čistoća
PostPostano: 14 srp 2019 12:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 24 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Blog koji sam počela pisat..facebook je zabranio svaki link na taj blog zbog "Govora mržnje". Imam sliku nažalost ne znam uplodat na forum:((( Uglavnom zbog govora mržnje. :DDDD Pshhh nakon pet dana što je netko stavio link na blog.. Koliko su rašireni i moćni.. Mali nevini citati GOVOR MRŽNJE. Al nema veze.. Motivacija još porasla :DDDD
(Možda se pitate zasto sam ga ugasila..zato sto je zabranjen url na fb, a bez facebooka nemožeš danas ništa...naši forumi su zamrli..toplo se nadam da je to zbog toga što su nam duše oživile)

https://nasljedujkrista.blogspot.com/

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 12:49 
Odsutan

Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolil
Status: U braku
tratinčicamala napisao:
Blog koji sam počela pisat..facebook je zabranio svaki link na taj blog zbog "Govora mržnje". Imam sliku nažalost ne znam uplodat na forum:((( Uglavnom zbog govora mržnje. :DDDD Pshhh nakon pet dana što je netko stavio link na blog.. Koliko su rašireni i moćni.. Mali nevini citati GOVOR MRŽNJE. Al nema veze.. Motivacija još porasla :DDDD
(Možda se pitate zasto sam ga ugasila..zato sto je zabranjen url na fb, a bez facebooka nemožeš danas ništa...naši forumi su zamrli..toplo se nadam da je to zbog toga što su nam duše oživile)

https://nasljedujkrista.blogspot.com/

Šta si to pisala, " kru' te ubio".... hahaha.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 12:56 
Odsutan

Hhahaha a ne znam ni ja.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 13:03 
Odsutan

Privitak:
59727031_2078959599072992_6963178018827141120_n.jpg
59727031_2078959599072992_6963178018827141120_n.jpg [ 26.74 KiB | Pogledano 1896 puta ]
.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 13:04 
Odsutan

JEEE!!!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 13:06 
Odsutan

Kopitar da znas da sam odmah bila pomislila na vas :DDDD (Šalim se a i nešalim) Šala, šala.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2019 13:21 
Odsutan

Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolil
Status: U braku
tratinčicamala napisao:
Kopitar da znas da sam odmah bila pomislila na vas :DDDD (Šalim se a i nešalim) Šala, šala.

Izgleda da će biti nešto od tebe jer je velika milost pomisliti na nekog tako svetog kao što sam JA... hahahaha. :b101:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2019 11:59 
Odsutan

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Vjeroispovjest: katolicka
Status: U vezi
Pozdravljam te,tratincicemala. Kako napreduje tvoje citanje Valtortinih objava? Obecala si da ces sve procitati. I nemoj se uznemiravati radi bloga. To vjerovatno i nije bila volja Bozja da ti vodis blog makar si to cinila u dobroj namjeri da promices krepost koja je danas najvise pogazena. Ali bi volja Bozja mogla biti da ti postanes redovnica i da polozis zavjet vjecne cistoce i da onda postanes prava svetica. Da li si ikad razmisljala o redovnickom pozivu? Zasto ne? Mislim da je to za tebe pravi put na koji te Bog poziva i to bi bio pravi odgovor na milosti koje ti je Bog udijelio. Razmisli dobro o tome. Isus je rekao u objavama M.Valtorte:"Pokvarenost svijeta tako je velika da kvari i najbolje duse". Zato,ako ostanes u tom pokvarenom svijetu,i ti ces se vjerovatno iskvariti bez obzira koliko se sada osjecas sigurnom i jakom. U svakom slucaju trebas se mnogo moliti za pravilan izbor zivotnog staleza jer o tom izboru presudno ovisi tvoja vjecna sudbina.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2019 12:52 
Odsutan

Bonifacije napisao:
Pozdravljam te,tratincicemala. Kako napreduje tvoje citanje Valtortinih objava? Obecala si da ces sve procitati. I nemoj se uznemiravati radi bloga. To vjerovatno i nije bila volja Bozja da ti vodis blog makar si to cinila u dobroj namjeri da promices krepost koja je danas najvise pogazena. Ali bi volja Bozja mogla biti da ti postanes redovnica i da polozis zavjet vjecne cistoce i da onda postanes prava svetica. Da li si ikad razmisljala o redovnickom pozivu? Zasto ne? Mislim da je to za tebe pravi put na koji te Bog poziva i to bi bio pravi odgovor na milosti koje ti je Bog udijelio. Razmisli dobro o tome. Isus je rekao u objavama M.Valtorte:"Pokvarenost svijeta tako je velika da kvari i najbolje duse". Zato,ako ostanes u tom pokvarenom svijetu,i ti ces se vjerovatno iskvariti bez obzira koliko se sada osjecas sigurnom i jakom. U svakom slucaju trebas se mnogo moliti za pravilan izbor zivotnog staleza jer o tom izboru presudno ovisi tvoja vjecna sudbina.

Uh, protrnila sam moram priznat. Nisam nazalost ali hocu.

Da, palo je i meni napamet iako volim sve hladno razumski tada si najsigurniji... neka viša sila sto se tice bloga...bas sam isto tako protrnila...naprosto bizarno. Ili je katolička Udba dala gasa..pa su sada brzi i ucinkovitiji...uglavnom znam da treba minimalno 20 prijava na fb. Okupe se ko vučji čopor.. i te sheme.

Koliko god molim za buduceg muza (a ustvari i ne molim..nista me ne nosi dok za to molim..) uvijek će mi u srcu ostati što osjećam od malih nogu ona čežnja da mu se potpuno posvetim. Ali... Da budem poput današnjih časnih sestara i svećenika koji su obukli halju ali nisu svukli staroga čovjeka pače srču ovaj svijet svim svojim silama!!! Neću ipak imena stavljat..čisto radi svoga odgoja i dostojanstva..ali samo pogledaj današnje spotove, okupljanja razgolićenih mladih katolika...čuj to oni idu NA PLAŽU POSTIRE NA DUHOVNU OBNOVU!!!! ŠTO SU SE DUHOVNO NAPOJILI EEJ!! I VODE IH SVEĆENICI!!! KO JE TU LUD!!!!!!!! ŠTO NISU OŠLI NA VRH VELEBITA NA DUHOVNU OBNOVU!!!!! Oprosti na vikanju.. Ne tražim opravdanje naravno.. nego jednostavno reći ću ono što jeste.. a neka me se onda zacrveni :))))))) Komunisti su ubijali tijelo, ovi ubijaju dušu.
Tako da da...dobro si mi dušu oćutio :) Kome da se obratim, koga da krivim.....
Ja ne bih mogla uzeti kalež i hostiju i pričešćivati vjernike...Ne...po cijenu života ne.. Misliš da bi me pripustili u red? Možda zatvoreni...A kakvo je i tamo stanje? Ne znam ://

Tko god čita neka mi slobodno napiše svoja razmišljanja, ispravke..što god mu je na pameti..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 16 srp 2019 10:35 
Odsutan

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Vjeroispovjest: katolicka
Status: U vezi
Mislim da bi za tebe bio najbolji samostan zatvorenog tipa u kojem nema nikakvog dodira s vanjskim svijetom. Jer ako je pokvarenost svijeta stvarno tako velika da kvari i najbolje duse,onda se od tog pokvarenog svijeta treba potpuno odvojiti. Nemoj misliti da si ti toliko jaka se mozes spasiti i usred tolike pokvarenosti. To nije apsolutno nemoguce,ali je veoma opasno to pokusati. Samostan ti pruza najbolje uvjete da mozes u miru raditi na svome spasenje. U svijetu je to pretesko. Ja sam osobno ucinio veliku pogresku sto nisam otisao u samostan kad me je Bog pozvao naivno misleci da mogu i u svijetu sveto zivjeti. Koliko sam samo morao ispastati radi te nepromisljene odluke! Koliko je to usporilo moj napredak u duhovnom zivotu! Svaki dan se sada kajem sto sam ostao u ovom pokvarenom svijetu koji je postao gori od Sodome i Gomore. Nemoj i ti ucinit istu gresku koju sam ja ucinio. Sotona ce ti sugerirati stotinu razloga radi kojih ne bi trebala otici u samostan ali ti nemoj slusati te podmukle sotonske sugestije. Bjezi iz tog pokvarenog svijeta kao sto je Lot pobjegao iz Sodome i tako se spasio. A,uostalom, gdje ces usred tolike pokvarenosti i besramnosti naci muza koji ce postivati tvoju cistocu kao sto je sv.Josip postivao cistocu Blazene Djevice. Takvih svetih mladica neces naci ni medju onima koji idu svaki dan na misu i pricest.. Svi oni jedva cekaju da se ozene kako bi se mogli kao stoka prepustit sramotnim uzicima. Kad sam ja na ovom forumu govorio da i u braku treba zivjeti cisto,najvece napade i izrugivanja sam dozivio upravo od 'poboznih' katolika. Razmisli sto bi bilo sa Majkom Terezijom,sa sv. Faustinom,sa Malom Terezijom i ostalim sveticama da su ostale u svijetu kad ih je Bog pozvao u samostan. Ne vjerujem da bi danas uopce netko za njih znao. A koliko su ipak dobra ucinile kao redovnice i kolike su duse spasile! Sto bi M.Valtorta sve dala da je mogla otici u samostan,ali radi svojih bolesti nije mogla.Ako jos uvijek ne osjecas u srcu gorucu zelju za svetim redovnickim zivotom to moze biti znak da se jos uvijek nisi uzdigla na visi stupanj duhovnog zivota i da nisi jos uvijek zasluzila tako veliku milost da postanes zarucnica Kristova. Zato umnozi svoje molitve i pokore da postanes dostojna tolike milosti koju Bog daje samo malobrojnima.Nemas se cega bojati jer je i najstrozi samostan pravi uzitak u usporedbi s mukama pakla. Sto bi prokleti iz pakla dali da mogu zivjeti u najstrozem samostanu! To bi za njih bio pravi raj.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 440 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 44  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]