www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 03:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 24 lis 2019 21:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:
tratinčicamala napisao:
Uh...namučila se pisat pa obrisala :) pa ću reći samo ne slažem se :) za biskupa Lefebvrea on je za mene svetac.


Dijete drago ja ti kažem jer znam o čemu pričam bježi i spasi dušu...u prelesti si dubokoj čitam te ko bukvar.


(Nadbiskup pardon..al dobro bit će sv. jednog dana. )

Lefebvre ne donosi ništa novo.. .. Upravo to mi daje povjerenje u njega. Služio je svetu misu kako su služili sveti prije njega. Nije donio nikakvu novu zabludu.. To ga i čini istinitim.. što nije htio ništa mijenjati.. al dobro dalje se nećemo složiti oko toga..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 22:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
kopitar napisao:
tratinčicamala napisao:
Uh...namučila se pisat pa obrisala :) pa ću reći samo ne slažem se :) za biskupa Lefebvrea on je za mene svetac.


Dijete drago ja ti kažem jer znam o čemu pričam bježi i spasi dušu...u prelesti si dubokoj čitam te ko bukvar.


(Nadbiskup pardon..al dobro bit će sv. jednog dana. )

Lefebvre ne donosi ništa novo.. .. Upravo to mi daje povjerenje u njega. Služio je svetu misu kako su služili sveti prije njega. Nije donio nikakvu novu zabludu.. To ga i čini istinitim.. što nije htio ništa mijenjati.. al dobro dalje se nećemo složiti oko toga..


Neka ti uzor bude samo Krist a onda njegovi ugodnici sveti apostoli i oci a onda usporedi ovo svoje slijepilo zanesenost i progledaj i budi slobodna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lis 2019 11:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
kopitar napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
kopitar napisao:
Ovaj forumaš sa "pouka" kaže da me smatrate špijunom i heretikom.
:b101:

https://pouke.org/forum/index.php?/topi ... nt=1924202


Mislila sam više nikada ne reagirati na tvoje odvratne nebuloze.No,što želiš postići s ovim?Stavljaš link na tvoje srpske forume,gdje kažeš za naša 2 katolička foruma,da "imaju 2 talibanska foruma gdje su 3 babe i jedan polupismeni teolog"?Mislim,dno dna...


Vidim da ti istina izaziva teške i besomučna bacanja koja su vrlo jasno opisana u Evanđeljima a ni laž i klevetanje ti nije strano jer to sve ide u paketu. Već sam rekao istinu o tebi i od onda me proganjaš i to " prije vremena" zato je tvoje stanje i nepopravljivo i mjesto ti određeno.

Da si od istine onda bi znala da nikad nisam govorio laži ili izmišljao jer da stvarno revnuješ za istinu onda bi koristila i jedino dostojne metode a to je da od onog što sam napisao dokažeš da je laž ili izmišljotina a budući da toga nema služiš se prljavim sredstvima koje sotoniziraju osobu jer mržnja i laž zaslepljuje.

Ja rekoh svoje mišljenje o našim forumima koji su javni na drugom forumu koji je također javni i to činim pod jednim te istim pseudonimom " Kopitar" i to javno stavljajući link da ko želi može slobodno sam provjeriti rečeno.

Dakle sve što pišem, pišem javno i transparentno i dostupno svima da provjere točnost.

Vidjela si da je zadnje moje baniranje na forumu K.O bilo što sam stao u obranu prava na slobodu govora forumaš Fazlije pri čemu sam poprilično išibao istinom rad admina tog foruma koji se nije udostoji odgovoriti već iskoristio najlakše sredstvo bijega a to je baniranje uz obrazloženje da trolujem.

Kako to da niko od vas "svetih" i " prepodobnih" nije stao u odbranu čovjeka kojem su prekršena sva prava normalnog komuniciranja te je do te mjere ponižen da je za njega otvorena posebna" geto" tema "Fazlijina mišljenja" jer je nedostojan da razgovara sa elitom svetih i pobožnih.

Ali ni to nije bilo dosta jer mu je na kraju zatvorio i zabranio dijalog i na temi koju je za njega odredio.

Zašto niko nije reagirao na ovu nepravdu...osim mene velikog i prljavog grešnika, heretika i sl.


Evo i zadnjeg razgovora između mene i Fazlije na temi "Fazlijina mišljenja" koja su zasmetala adminu.

http://www.katolicki.info/forum/viewtop ... 953#p40953

Pravo da ti kažem,zamorno mi je i pokušavati čitati što pišeš...Prijavila sam te,pa ako nitko ne reagira,znači da je forum mrtav glede moderiranja...I na jednom i drugom katoličkom forumu dolaziš samo provocirati,pišeš o zločinima ustaša,gadiš Stepinca,odavno sam prestala reagirati na tvoje gadarije...Ovo sam pogledala slučajno...Znam da uvijek ima takvih ljudi,koji ne znaju što bi sa sobom,pa ajmo provocirati,bar da se osjetim živim.Dobro te Giovi tolerira na onom drugom našem forumu,tebe i Fazliju,jer stvarno,ono što pokušavate pisati,nema nikakve veze sa katoličkim forumom.Jedino me sram što sam te prije branila,iz naivnosti... :a1407:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2019 06:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Pravo da ti kažem,zamorno mi je i pokušavati čitati što pišeš...Prijavila sam te,pa ako nitko ne reagira,znači da je forum mrtav glede moderiranja...

Ko je vidio čitati i vidjeti jel laž ili istina napisano, kada je lakše čovjeka proglasiti zlim i prijaviti... :b101:mmm.


...I na jednom i drugom katoličkom forumu dolaziš samo provocirati,pišeš o zločinima ustaša,gadiš Stepinca,odavno sam prestala reagirati na tvoje gadarije...Ovo sam pogledala slučajno...

Pišem slobodno i otvaram teme prema pravilima.
Ako je tema ustaše onda pišem o njima...
A kao što vidiš ovdje je tema o razgovoru sa protestantima u koju si ti došla trolati i prema pravilima trebaš dobiti opomenu.

Gdje sam to pisao protiv blaženog A. Stepinca???
Pisao jesam ali u kontekstu teme " što je D. Budisavljević napisala u svom dnevniku"
Isto kao da napišem da je Dževad Gološ izjavio:
" Isus nije Bog već samo poslanik".
Ali po tvome ja sam izjavio da Isus nije Bog.

.Znam da uvijek ima takvih ljudi,koji ne znaju što bi sa sobom,pa ajmo provocirati,bar da se osjetim živim.

Da te podsjetim prepodobna, ti si došla na moju temu ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2019 07:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
"Dobro te Giovi tolerira na onom drugom našem forumu,tebe i Fazliju,jer stvarno,ono što pokušavate pisati,nema nikakve veze sa katoličkim forumom.Jedino me sram što sam te prije branila,iz naivnosti"...

Sve što sam napisao Fazliji u razgovoru na njegovoj temi " Fazlijina mišljenja" u kojoj razgovaramo o odnosima i relacijama Boga kao stvoritelja i njegove tvorevine a na kojoj on zastupa mišljenje u skladu "istočnjačke" filozofije da je Bog i tvorevina na koju sam mu odgovorio u skladu svetootačke misli Crkve.
A sad pošto je tvoj način sotoniziranje osobe a ono što sam napisao te ne zanima izvoli sada iz onog što sam odgovorio Fazliji pokazati što to ne odgovara kršćanskoj nauci ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2019 14:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ja sam krivo shvatila, mislila sam da su "Fazlijina mišljenja" otvorena tema pa da drugi pljuju po Fazliji. To je šef foruma otvorio i tu premjestio njegove postove...ccccc.. :( :( berlava li sam. Moj bed.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr