www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 26 lis 2019 19:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ga-bri-el napisao:
Ovo je tvoj drugi osobni forum o Cistoci.
Mora da ti fali sex dok ti se toliko ta tema mota po glavi.


Jel se to nudiš?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2019 20:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Normalno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2019 22:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Samo mi reci je li voliš pokojnoga druga Titu.. pa možemo dalje pričat o boji kužine na prvom forumu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 10:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Naravno da ga volim. Svaku noc mu se molim prije spavanja.

A volis li ti Antu Pavelica?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 11:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pa ne držim baš njegovu sliku na zidu. Ali mogu i konkretno reć da ga ne volin (e sad zašto ga ne bolim to je drugo :D ).

A ništa onda kad voliš Titu.. još ću morat čekat svog gospodina savršenog... i liječit svoje frustracije pišući ovde.. :a1163:


Hvala tebi i Kopitaru što mi zabušavate ovde ove divne misli koje niste ni pročitali... ti si mlad..jesi ih pročita???


Ako imaš šta u svezi teme slobodno metni ako ne, s rasparavama :a1407: odavdje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 12:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
tratinčicamala napisao:
Pa ne držim baš njegovu sliku na zidu. Ali mogu i konkretno reć da ga ne volin (e sad zašto ga ne bolim to je drugo :D ).

Da nije iz istog razloga zasto Srbi ne vole Milosevica? Zato sto mu plan nije uspio?? (:
tratinčicamala napisao:
A ništa onda kad voliš Titu.. još ću morat čekat svog gospodina savršenog... i liječit svoje frustracije pišući ovde..

Jadna...
tratinčicamala napisao:
Hvala tebi i Kopitaru što mi zabušavate ovde ove divne misli koje niste ni pročitali...

Nemoj mene i njega u istu recenicu stavljat molim te. Taj nema tri ciste, glup ko noc...
A ja nisam bas tako mlad. Sve te tvoje "brije" sam odavno prosao. To sto ti na sav glas javno obznanjujes da zivis u cistoci, samo otkriva ovo iznad citirano. Da si frustrirana, treba ti netko da primis i das njeznost, paznju, ljubav... U suprotnom, drzala bi svoju cistocu u svojoj privatnosti. To ti je isto kao da izadjes svako jutro na balkon i molis Oce nas da te svi cuju ili da javno pred svima dajes milodar... primjera ima napretek.
tratinčicamala napisao:
Ako imaš šta u svezi teme slobodno metni ako ne, s rasparavama :a1407: odavdje.

Mislim da sam sve u vezi teme rekao gore iznad, a na ovaj forum ionako svratim kad bas nemam nista drugo za radit, tako da ne moras ocekivat da cu ti ubuduce dolazit "zagadjivat" tvoju "cistocu".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Prijatelju pričaš o sebi nisi o meni ništa reka. Percipiraš sebe na mene.

Ja ne obznanjujem svoju čistoću nego stavljam ono što će nekome pomoći a znam da oće. I uopće nemam problem s tim.
Možda si ti te lekcije proša ali nisu oni koji nisu. Doć će netko sa 15 godina ovde i naletit će na ovo.
I bolje mu je da čuju šta kaže Alojzije Stepinac, Jure Deubig, sv.Ambrozije i sl...nego neki drugi koji o tome ne znaju ništa ali daju sebi za pravo da drže predavanja drugima..koji ne boj se .. neće citirati nikoga od ovih..

Kako se to svi nađu da idu pametovat i druge analizirat na temu čistoće to je naprosto očito čudo (izuzimam Kopitara).
Oli ti svak se svrbi di ga češe.

Pavelić i Tito su imali istog šefa. Zato ga ne volim.. Opet ti o sebi...... :a1163: :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 16:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
tratinčicamala napisao:
Prijatelju pričaš o sebi nisi o meni ništa reka. Percipiraš sebe na mene.

Ma jok. Badava prebacujes loptu u moje dvoriste.
tratinčicamala napisao:
Ja ne obznanjujem svoju čistoću nego stavljam ono što će nekome pomoći a znam da oće. I uopće nemam problem s tim.
Možda si ti te lekcije proša ali nisu oni koji nisu. Doć će netko sa 15 godina ovde i naletit će na ovo.
I bolje mu je da čuju šta kaže Alojzije Stepinac, Jure Deubig, sv.Ambrozije i sl...nego neki drugi koji o tome ne znaju ništa ali daju sebi za pravo da drže predavanja drugima..koji ne boj se .. neće citirati nikoga od ovih..

Ja nisam rekao da je to sto ti radis lose, niti da je zivot u cistoci nesto pogresno, a niti da su poruke svetaca lose. Naprotiv. Ok je o tome i javno razglabat ako ce stvarno nekom pomoc.
Opet, na drugu stranu, ovo je tvoj drugi osobni forum o cistoci. Ja se upravo zbog toga ne mogu oteti dojmu da sama sebi pridajes neku osobitu vaznost i to mi cak niti ne smeta al je pomalo smijesno. Evo i sama kazes, mozda ce netko za 15(cuj 15!) godina doc na ovaj forum i vidjet to sto ti stavljas. Ok, mozda ces nekom spasiti zivot za 15 godina, a mozda i neces. :)
Zato, sve 5, pisi ti sta god zelis ako te to ispunjava, samo pazi na oholost. Svi smo oholi, samo se svakom manifestira na razlicite nacine.
tratinčicamala napisao:
Pavelić i Tito su imali istog šefa. Zato ga ne volim.. Opet ti o sebi...

To ti ne mozes znati. Obadvojica su bili krsteni i obadvojica su se ispovjedili prije smrti. Potonji je isao privatno u vatikan krajem 70ih, bez ikakve pratnje. Sto li??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 19:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
Prijatelju pričaš o sebi nisi o meni ništa reka. Percipiraš sebe na mene.

Ja ne obznanjujem svoju čistoću nego stavljam ono što će nekome pomoći a znam da oće. I uopće nemam problem s tim.
Možda si ti te lekcije proša ali nisu oni koji nisu. Doć će netko sa 15 godina ovde i naletit će na ovo.
I bolje mu je da čuju šta kaže Alojzije Stepinac, Jure Deubig, sv.Ambrozije i sl...nego neki drugi koji o tome ne znaju ništa ali daju sebi za pravo da drže predavanja drugima..koji ne boj se .. neće citirati nikoga od ovih..

Kako se to svi nađu da idu pametovat i druge analizirat na temu čistoće to je naprosto očito čudo (izuzimam Kopitara).
Oli ti svak se svrbi di ga češe.

Pavelić i Tito su imali istog šefa. Zato ga ne volim.. Opet ti o sebi...... :a1163: :a1163:



Poslušaj tog Gabrijela dobro je izanaliso tebe... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 lis 2019 21:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Gabriele psihologija je priznata znanost :) . Ne tribaš se uzrujavat. Svi smo mi samo ljudi.

Ali ajde prvo pročitaj kako san napisala. Nisan napisala ZA nego SA.
Otvorila sam na drugom mjestu upravo iz ovog razloga jer je još jedan ima potrebu pričat o seksu pa se razvila rasprava, i iakosam zamolila po drugi put da se to ne radi ti si to ipak svjesno i namjerno napravio ti sam znaš zašto.

Naravno da mogu znati. Čitaj Davora Domazeta Lošu. Ah pardon on je hrvatski admiral. Ovo hrvatski te valjda smeta jelde?

Gabriele ja sam seksualno frustrirana, a da me vidiš kako san gadna ništa te ne bi čudilo. Ma jesi mi spustija.. ma nije u biti ..je sve me dobro savjetuješ hvala ti od srca.. Eto ti ga na šad.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr