www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 sij 2020 11:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
johnny 5 napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ma nastojim je ne gledati uopće,srećom je samo ljeti tu.Nemam toliko snage da bih se uzdignula i nekako nadzišla tu situaciju.Sa nekim dugačkim štapom gurala je kroz žicu ploču prislonjenu u mom vrtu,dok nije pala,i tako 3 puta.Kad smo je muž i ja išli zamoliti da prestane,počela se derati,naročito na muža mi i zvala policiju da je,kao uznemiravamo...Bio je blagdan,nisam radila taj dan i umjesto uživanja u ručku,upropastila mi je dan.Da ne pričam svakojake situacije.Hm,valjda će Bog nešto providjeti,da prodam kuću i kupim negdje drugdje.Nije to meni lako.Kad sam udarila u zid i ulubila auto,iz njene kuće čuje se pljeskanje.Ljeti je na misi,pričešćuje se...


Po ovome šta si pisala i ja bi na tvom mjestu bio ljut kao ris. Udubim si autom, mučim se s parkanjem i onda još netko plješće i uživa. Pije ti krv na slamčicu, kako se kaže. Spominjala si sud i da si izgubila spor, te da postoji mogućnost želbe. Sama znaš najbolje jer misliš da trebaš ići u to ili ne.

S jedne strane mi dolazi na pamet zašto odustati, samo tražiš da možeš ko čovjek normalno parkati, ne tražiš ništa tuđe, a s druge sama moraš procijeniti da li ići u žalbu ili ne. S obzirom i da nam je pravosuđe kakvo je, i stanje s korupcijom kakvo je, to je isto problem, a i žalba te košta.

I onda se dođeš pojadati pa krene velika filozofija o tome šta je pravda i igonre lista. :shock: :shock: . Očito da je ignore lista vezana uz svaku temu. :roll: I to je bit svega, ignore lista. :roll:

No pustimo te gluposti, počela si temu sa neuslišanom molitvom, kako zašto. Po meni ovo je najbolji komentar

Ga-bri-el napisao:
Ne bi se trebala s tim zamarati jer osim razocarenja, nista drugo neces dobiti. Radije probaj sam(a) utjecat na tu nepravdu da se ispravi, a Boga moli da ti da snagu i mudrost.

Ali išla je žalba,bar mislim.Ne ufam se puno u to.Moja opel corsa stara 23 god.isto je mala.Čuvam je koliko god mogu,jer bez nje ne bih mogla na posao.
Sve ovo košta,no odvjetnica mi je sestra od prijateljice s posla,pa radi više-manje pro bono.Ipak,moram tu i tamo platiti ponešto,a i neugodno mi je.Ova je u Americi preprodavala kuće,tako da ima love,iako je škrta :lol: i ima tamo dugu povijest tuženja susjeda.
Znam da je savjet Ga-bri-ela dobar,a i ne mogu ništa drugo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2020 11:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
francesco1 napisao:
Nabavi Smarta ili Tica I problem rjesen :D :D
Valjda Gospodin ima "vaznijih" zadataka a ne rjesavati tvoj pristup garaži. :D
To da Ga moliš da ti rjesi pristup garazi da se On proslavi,to bi valjda vec razmotrio :-)
Ovak mi to nalikuje na svemoguceg Brucea te da stisne Da,pa da u folderu svi rijese pristupne puteve kako su oni zamislili.

Tako sam i molila,da se proslavi.Tako ide u molitvi sv.Josipu,koji "nikoga nikad nije ostavio neuslišanog".Nije valjda i ona molila sv.Josipa? :wink: Čisto sumnjam...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2020 12:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
A vidis ko zna mozda I je :D
Dat cu ti primjer kada sam se ja doselio u novu ulicu,imamo jednu siromasnu obitelj s puno djece,koju niko ne voli jer uzurpiraju ulicu ko da je njihov dnevni boravak(imaju mali kucerak) I parkirali bi svoj kombi taman da ja moram stoput motat da zakrenem u garazu,ovi moji iz zgrade su vec pisali peticije da oni ne parkiraju tamo auto,ja rekoh necu potpisat,jer iako je ulica uska,oni nemaju garaze ni kud s tim autom.
Jednog dana nestalo vode nenajavljeno jerbo je pukla cijev,a bilo ljeto,ja to skuzim ranom zorom I odem po kanistre I napunim vodom ih kod frenda u susjedni kvart.Vidim tog muza I pitam da li mu treba I njemu,a on reko ne,ice on u ducan,ja mu kasnije dadoh jedan veliki kanistar vode,jer se ispostavilo da se sva voda u velikim bocama prodala,on je bio sokiran.I od tada paze parkiraju malo nize niz cestu,smetaju drugima :D
Mozda da promijenis pilu naopako?nema tog zla,koje dobro ne moze pobjediti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2020 12:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
francesco1 napisao:
A vidis ko zna mozda I je :D
Dat cu ti primjer kada sam se ja doselio u novu ulicu,imamo jednu siromasnu obitelj s puno djece,koju niko ne voli jer uzurpiraju ulicu ko da je njihov dnevni boravak(imaju mali kucerak) I parkirali bi svoj kombi taman da ja moram stoput motat da zakrenem u garazu,ovi moji iz zgrade su vec pisali peticije da oni ne parkiraju tamo auto,ja rekoh necu potpisat,jer iako je ulica uska,oni nemaju garaze ni kud s tim autom.
Jednog dana nestalo vode nenajavljeno jerbo je pukla cijev,a bilo ljeto,ja to skuzim ranom zorom I odem po kanistre I napunim vodom ih kod frenda u susjedni kvart.Vidim tog muza I pitam da li mu treba I njemu,a on reko ne,ice on u ducan,ja mu kasnije dadoh jedan veliki kanistar vode,jer se ispostavilo da se sva voda u velikim bocama prodala,on je bio sokiran.I od tada paze parkiraju malo nize niz cestu,smetaju drugima :D
Mozda da promijenis pilu naopako?nema tog zla,koje dobro ne moze pobjediti.


Džaba je sve, ja sam.već gospođi rekao da proda kuću i odseli ali neće da sluša...prema da vidim da će to na kraju ipak napraviti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2020 12:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Kod konteplativnih svetaca cesti su primjer da nam je neko dan na put,da nas Gospodin trenira u ljubavi,tako kod Velike I Male Terezije postoje susestre koje su ih posebno živcirale,samo one kako su bile u samostanu,nisu ih mogl izbjegavati.
Ili brat Lovro od Raspetog Isusa bio je degradiran u vratara(portira)od svoje subrace jerbo nije imao svecenickog poziva,a bio je najkonteplativniji u cijelom samostanu.Mozda je tako I ta susjeda dana s namjerom na put INZ ko zna.
Ja bi molio na njenom mjestu da mi Bog rasvjetli tu njegovu namjeru,jer nista nije bez razloga zar ne?
Bogu je vazno spasenje njegove duse,nekom je dan teret neizljecive bolesti,a nekom ovakva susjeda,oruđa su različita ali cilj je isti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 sij 2020 18:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 pro 2019 04:42
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne bi trebalo zaboraviti,francesco,kako ti je ova zena bezobrazno odgovorila kad si ju upozorio na opasnost od New agea. Odgovor je glasio otprilike ovako:"Pusti me vise ti sa svojim New ageom" Mozda je mislila da ce vjezbama joge zasluziti milost od Boga. A Bog hoce da se vjezbamo u krepostima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 sij 2020 15:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
francesco1 napisao:
Kod konteplativnih svetaca cesti su primjer da nam je neko dan na put,da nas Gospodin trenira u ljubavi,tako kod Velike I Male Terezije postoje susestre koje su ih posebno živcirale,samo one kako su bile u samostanu,nisu ih mogl izbjegavati.
Ili brat Lovro od Raspetog Isusa bio je degradiran u vratara(portira)od svoje subrace jerbo nije imao svecenickog poziva,a bio je najkonteplativniji u cijelom samostanu.Mozda je tako I ta susjeda dana s namjerom na put INZ ko zna.
Ja bi molio na njenom mjestu da mi Bog rasvjetli tu njegovu namjeru,jer nista nije bez razloga zar ne?
Bogu je vazno spasenje njegove duse,nekom je dan teret neizljecive bolesti,a nekom ovakva susjeda,oruđa su različita ali cilj je isti.


Evo to..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2020 09:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Fran26 napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Kod Frana si bio (neznam jesi li još,promijenio si nick)na ignore listi.

Pričekaj sekundu da izvršim uvid u trenutno stanje.


Tratinčicamala: ignoriraj lista od 12.11.2019. do 12.1.2020.
Filomena: ignoriraj lista od 24.4.2013. do 24.4.2023.
Prancing Commy: ignoriraj lista od 23.1.2013. do 23.1.2063.



Koliko vidim, Bonifacije nije na listi. Samo sekunda da još nešt provjerim.


Bonifacije: ignoriraj lista od 15.12.2018. do 15.12.2019.


Da. Istekla mu je kazna.


Danas ističe Tratinčici kazna , stoički je sve podnijela i zaslužuje pohvalu.
Samo da se još ispriča što ti je prouzročila neugodnosti da si morao potezati za tom krajnjom mjerom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2020 12:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:
Fran26 napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Kod Frana si bio (neznam jesi li još,promijenio si nick)na ignore listi.

Pričekaj sekundu da izvršim uvid u trenutno stanje.


Tratinčicamala: ignoriraj lista od 12.11.2019. do 12.1.2020.
Filomena: ignoriraj lista od 24.4.2013. do 24.4.2023.
Prancing Commy: ignoriraj lista od 23.1.2013. do 23.1.2063.



Koliko vidim, Bonifacije nije na listi. Samo sekunda da još nešt provjerim.


Bonifacije: ignoriraj lista od 15.12.2018. do 15.12.2019.


Da. Istekla mu je kazna.


Danas ističe Tratinčici kazna , stoički je sve podnijela i zaslužuje pohvalu.
Samo da se još ispriča što ti je prouzročila neugodnosti da si morao potezati za tom krajnjom mjerom.



Neka se dotični i dalje drži svojih visina. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2020 18:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Danas ti je istekla kazna Tratinčicamala.


Tratinčicamala: ignoriraj lista od 12.11.2019. do 12.1.2020.
Filomena: ignoriraj lista od 24.4.2013. do 24.4.2023.
Prancing Commy: ignoriraj lista od 23.1.2013. do 23.1.2063.



Pričekaj sekundu da te i službeno skinem sa liste;


Filomena: ignoriraj lista od 24.4.2013. do 24.4.2023.
Prancing Commy: ignoriraj lista od 23.1.2013. do 23.1.2063.



Evo gotovo.


Dosta toga si pisala dok si bila pod kaznom, teško je sad na to sve odjednom odgovorit. Mogu ti samo reći kad nešto pišeš: pamet u glavu što se kaže, da opet ne završiš tamo gdje si do sada bila. :-|


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 90 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr