www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 lip 2020 07:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Ave Maria napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ave Maria napisao:
Zato što je ovaj forum bio oličenje svakog stereotipa kojeg protu-kršćanski nastrojeni ateisti imaju o katolicima.
Kakti vjerski forum, a ni Lj od ljubavi.

Istina.
Ali nije valjda takav bio od početka.
Ima i to, što moderator ne reagira, dopušta zatrpavanje lancunima, trolanje i netoleranciju.
Da je reagirao, možda bi bilo drugačije...možda više ne moderira?


Ne znam do čeg je. Pronašla sam ovaj forum na početku svog obraćenja. Naišla sam većinom na bizarnosti, a međusobni odnos forumaša je bio ispod svakog nivoa. Zaista šteta, jer ovakva platforma bi mogla biti zlata vrijedna obraćenicima, a i zrelim vjernicima.
No, to što sam tražila (prijateljstvo, zajedništvo, a zatim i ljubav) sam na kraju ipak našla, u stvarnom svijetu i okrilju Crkve.


Ako je cilj tvoga dolaska na forum traženje prijateljstva i ljubavi onda si fulala ceo fudbal te stoga nije čudno ni tvoje razočaranje.

Tebe je sablaznio način komunikacije koji po tebi nije primjeren katoličkom forumu.

Moj savjet je da za početak naučiš koji je smisao foruma i što se tamo radi. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lip 2020 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2018 21:44
Postovi: 81
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Jer ti znaš koji mu je smisao. Ako je smisao bio potjerati ljude, uspio je.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lip 2020 15:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ave Maria napisao:
Jer ti znaš koji mu je smisao. Ako je smisao bio potjerati ljude, uspio je.

Pa to radi Kopitar. Ali ne razumijem zašto je nekome bitan on i još dvoje-troje, zašto dozvoljavaju da ih otjeraju takvi???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lip 2020 15:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Ave Maria napisao:
Jer ti znaš koji mu je smisao. Ako je smisao bio potjerati ljude, uspio je.


Trend izumiranja foruma je na žalost sveprisutan i nikoga za to ne možemo kriviti...ja bi volio da tako nije i sa moje strane se trudim da pišem i otvaram nove teme bile zgodne ili nezgodne nebi li potaknuo na bilo kakvu reakciju, čak i negativna reakcija je bolja od nikakve.
Ovdje je ostalo još par aktivnih forumaš koji tu i tamo nešto napišu i činjenica je da je forum praktički mrtav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 11:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
kopitar napisao:
Ave Maria napisao:
Jer ti znaš koji mu je smisao. Ako je smisao bio potjerati ljude, uspio je.


Trend izumiranja foruma je na žalost sveprisutan i nikoga za to ne možemo kriviti...ja bi volio da tako nije i sa moje strane se trudim da pišem i otvaram nove teme bile zgodne ili nezgodne nebi li potaknuo na bilo kakvu reakciju, čak i negativna reakcija je bolja od nikakve.
Ovdje je ostalo još par aktivnih forumaš koji tu i tamo nešto napišu i činjenica je da je forum praktički mrtav.

Tko još sjeda uz dobru staru "kantu", tipka po tipkovnici i zuri u monitor? Preko 90% pregleda tema na TT-u (mislim i na drugim forumima), obavi se preko tzv. pametnih telefona.
Čim se ta moderna napravica uključi, skokne se na Facebook, YouTube,...Twitter, pa da se vidi što "kaže" i Discover… Sve upijanje raznih informacija! Na koncu, "Skoknimo i do TT-a vidjeti što ima novoga"!
Kao najveća novost, možda uskoro i jedina će biti skakanje broja pregledanih(pogledanih?) tema.

Bombardirani informacijama, pa i sami ih tražimo, zasićeni smo. Kome je, nakon svega do tuckanja po "nacrtanoj" tipkovnici na staklu mobitela? I možda malo "nategnuti" vijuge :)

Još ako je netko bio "ispraćen" s TTa "ljubaznim" komentarima na granici uvreda - treba li se čudi što ne samo TT polako kopni, odumire?
Kopitare, nisu li (nam?) uzaludni pokušaji animiranja forumaša preko novih postova?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 14:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
kopitar napisao:
Trend izumiranja foruma je na žalost sveprisutan i nikoga za to ne možemo kriviti...ja bi volio da tako nije i sa moje strane se trudim da pišem i otvaram nove teme bile zgodne ili nezgodne nebi li potaknuo na bilo kakvu reakciju, čak i negativna reakcija je bolja od nikakve.
Ovdje je ostalo još par aktivnih forumaš koji tu i tamo nešto napišu i činjenica je da je forum praktički mrtav.

Kopitaru! De mi reci šta kažu Beređi Dušan Bera i episkop Jovan Ćulibrk?! Slika Šalim se. Nego da te pitam: koliko ti je visok "EQ" odnosno "ICQ"?! :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 17:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
zdrave napisao:
kopitar napisao:
Ave Maria napisao:
Jer ti znaš koji mu je smisao. Ako je smisao bio potjerati ljude, uspio je.


Trend izumiranja foruma je na žalost sveprisutan i nikoga za to ne možemo kriviti...ja bi volio da tako nije i sa moje strane se trudim da pišem i otvaram nove teme bile zgodne ili nezgodne nebi li potaknuo na bilo kakvu reakciju, čak i negativna reakcija je bolja od nikakve.
Ovdje je ostalo još par aktivnih forumaš koji tu i tamo nešto napišu i činjenica je da je forum praktički mrtav.

Tko još sjeda uz dobru staru "kantu", tipka po tipkovnici i zuri u monitor? Preko 90% pregleda tema na TT-u (mislim i na drugim forumima), obavi se preko tzv. pametnih telefona.
Čim se ta moderna napravica uključi, skokne se na Facebook, YouTube,...Twitter, pa da se vidi što "kaže" i Discover… Sve upijanje raznih informacija! Na koncu, "Skoknimo i do TT-a vidjeti što ima novoga"!
Kao najveća novost, možda uskoro i jedina će biti skakanje broja pregledanih(pogledanih?) tema.

Bombardirani informacijama, pa i sami ih tražimo, zasićeni smo. Kome je, nakon svega do tuckanja po "nacrtanoj" tipkovnici na staklu mobitela? I možda malo "nategnuti" vijuge :)

Još ako je netko bio "ispraćen" s TTa "ljubaznim" komentarima na granici uvreda - treba li se čudi što ne samo TT polako kopni, odumire?
Kopitare, nisu li (nam?) uzaludni pokušaji animiranja forumaša preko novih postova?

Samo što drugi katolički forum, gdje se ne toleriraju trolanja, srećom, nije odumro...Ovo je, mislim, prvenstveno zbog odsutnosti moderatora pa se tolerira svašta i ljudi su odustali upravo zbog toga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 18:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Fran26 napisao:
kopitar napisao:
Trend izumiranja foruma je na žalost sveprisutan i nikoga za to ne možemo kriviti...ja bi volio da tako nije i sa moje strane se trudim da pišem i otvaram nove teme bile zgodne ili nezgodne nebi li potaknuo na bilo kakvu reakciju, čak i negativna reakcija je bolja od nikakve.
Ovdje je ostalo još par aktivnih forumaš koji tu i tamo nešto napišu i činjenica je da je forum praktički mrtav.

Kopitaru! De mi reci šta kažu Beređi Dušan Bera i episkop Jovan Ćulibrk?! Slika Šalim se. Nego da te pitam: koliko ti je visok "EQ" odnosno "ICQ"?! :lol:


Oš ti na ignor... :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 18:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
[quote="IZMEĐU NEBA I zemlje


Samo što drugi katolički forum, gdje se ne toleriraju trolanja, srećom, nije odumro...Ovo je, mislim, prvenstveno zbog odsutnosti moderatora pa se tolerira svašta i ljudi su odustali upravo zbog toga.[/quote][/quote]

Evo ovi moderatori kažu da ne trolam.. hahaha



Претрага...

Живе Речи Утехе
Епископ бачки др Иринеј: Свето Причешће - извор здравља или извор болести?


kopitar
Члан
БРОЈ САДРЖАЈА
3261
НА ЖРУ ОД
Октобар 14, 2014
ПОСЛЕДЊА ПОСЕТА
пре 2 минута
ФОРУМСКА РЕПУТАЦИЈА
2197
наш фаворит


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2020 19:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
kopitar napisao:
Oš ti na ignor... :b101:

Jesi ti Kopitaru znao da je tvojem sunarodnjaku izmjeren "EQ" odnosno "ICQ" oko 240?! Slika :lol:




Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 38 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr