www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 19:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Želim ti sve najbolje, i da napuniš akumulatore iz snage Duha Svetoga koji će ti puhati izvana. Iz stvarnog svijeta. Duh želi stvarni svijet, ljude, ljubav, priču, glas za Gospodina. Jasno nam je da on ne želi biti samo u okvirima brojki, slova i slika. Život je nešto prelijepo i treba ga živjeti. Uvjeren sam da ćeš imati lijepa iskustva. Poslije svrati. Podijeli ih s nama, u obliku brojki, slova i slika...
Drago mi je da te Bog dotakao ovdje.
Budi blagoslovljena.

Krist rane povija!

Samo je u Bogu mir dušo moja, samo je u njemu nada moja.

To zapamti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 19:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
BTB vjeko!!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2007 20:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: DRAGA MOYA
PostPostano: 25 lis 2007 09:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Imala sam i ja tako neso slicno....tuga bolest i jos traje..Don.Alojz u Vepricu ti je strasan covjek k njemu podji,a ako pozelis na duhovnu obnovu kod vlc.Sudca nabavim ti broj da se javis iz splita ti idu ljudi jedan vikend u 11.tom i jedan u 12. tom mjesecu pa ako hoces javi se ako ima mjesta da podjes..BOZE NEKA SVE STO NOSIM BUDE NA TVOJU SLAVU I HVALU!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 09:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moj stric boluje od PTSP-a i živi u Kninu.Nedavno mi je bio na svadbi i strina me je pitala da li mogu saznati kada se održavaju seminari od vlč. Sudca da ga prijavi budući da mu je to jako potrebno, proživljava krize i sve se to jako odražava na obitelj. Znam da mu je većina seminara posvećena upravo braniteljima, pa ako ko ima informaciju, bila bi jako zahvalna da im mogu proslijediti. Znam da mu je to jako potrebno, a situacija doma im je sve teža. Strina godinama moli, posti i pokušava mu pomoći, ali ne ide.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 10:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGI MOJI..Trenutno kod sebe nemam broj od gosp.Ante u splitu ali cu vam pomoci koliko mogu sa nekim drugim brojevima..Dom za duhovne obnove u zg.broj je 01/4855642-gospodja Marija je glavna za planer... radno vrijeme je od 12-16h ..ceka se izvjecno vrijeme jer kandidata ima puno ali znam da u splitu po rjecima nekih ljudi da djeluju i preko HVIDRE.NAZOVITE NEMATE STO IZGUBITI SAMO MOZETE BITI BLIZE CILJU...VOLIM VAS I U NADI JE SPAS..... :grlim te: :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 11:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 11:46
Postovi: 54
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala, poslala sam broj... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: DRAGA MOYA
PostPostano: 25 lis 2007 12:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="asaravan"]Imala sam i ja tako neso slicno....tuga bolest i jos traje..Don.Alojz u Vepricu ti je strasan covjek k njemu podji,a ako pozelis na duhovnu obnovu kod vlc.Sudca nabavim ti broj da se javis iz splita ti idu ljudi jedan vikend u 11.tom i jedan u 12. tom mjesecu pa ako hoces javi se ako ima mjesta da podjes..BOZE NEKA SVE STO NOSIM BUDE NA TVOJU SLAVU I HVALU![/quote]


a sto znaci asaravan?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 19:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Htjela bih samo toplo preporučiti Vlč.Milivoja Bolobanića u Zadru koji svaku prvu nedjelju u mjesecu organizira molitvu ozdravljenja u svojoj župi a otvoreno je za svih.On je jedan jako produhovljen svećenik i veliki karizmatik.Ja sam kod njega prije 6 godina napravila životnu ispovijed za koju do tad nisam ni znala da postoji a kamoli koliko je važna.
Ja osobno nisam nikad čula tada za bilo koju karizmu pa niti za dar govora u jezicima i nisam bila u "ciboni" a dobila sam ga za vrijeme klanjanja pred Presvetim sasvim iznenada ,nisam ga bila niti svjesna dok mi nisu to nakon klanjanja prijatelji rekli.Bilo je to tek tepanje u pjesmi i žudnja za Gospodinom.Sada je pak drukčije no o tome drugi put.Vratimo se započetom!:
Velika djela čini Gospodin na njegovim molitvama itd ,velike milosti i karizme primaju svi koji se otvore za Njega.Evo vam i tel. pa nazovite
023-319/276 pa bio to samo jedan razgovor koji sigurna sam neće ostati samo "običan"!!!!!
Treba se puno moliti i strpljiv biti jer Gospodin uvijek daje i uvijek je sa nama (pa i kad proživljavamo pustinju) i pokazati svojim životom koliko nam je stalo i koliko Ga želimo i nikad ne posustajati jer Gospodnje vrijeme nije naše vrijeme. B V B
------------------------------------------------------------------------------
SRCE MI JE ISPUNJENO SREĆOM ,O JAHVE,
LJUBAV JE TVOJA PREOBILNA.................


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2007 09:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a-prvo slovo imena moje kceri saravan-dio mog prezimena....bas ste mi ..neznam kako bi rekla ...zar neki =normalni nik= nemoze skrivat puno toga...ali nema veze sad znate..zar ni ja nebih trebala biti oprezna...CUVAJ SE I JA CU TE CUVATI....RECE BOG


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr