www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Poruka
PostPostano: 26 lis 2007 10:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
asaravan napisao:
CUVAJ SE I JA CU TE CUVATI....RECE BOG


a di to piše u Bibliji?????? :D

Btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2007 12:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Marijeta napisao:
asaravan napisao:
CUVAJ SE I JA CU TE CUVATI....RECE BOG


a di to piše u Bibliji?????? :D

Btb :grlim te:



Ima puno toga :D ...
u Psalmu 95..."Dođite, prignimo koljena i padnimo nice,
poklonimo se Gospodinu koji nas stvori!
Jer on je Bog naš,
a mi narod paše njegove, ovce što on ih čuva."

pa onda Psalam 119,pa Tobija,ma u biti cijela Biblija nam govori o tome da slijedimo Božje zakone i ravnamo se po njima,a onda ako tako činimo i On će nas čuvati i brinuti se za nas na tom putu... :lol: :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 lis 2007 13:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 10:34
Postovi: 73
Lokacija: na krilima anđela
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nije bitno sitirati bibliju,vec razumjeti neke stvari i njih zivjeti.svi imamo svoju glavu pa je na nama kako cemo je koristiti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lis 2007 23:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
joakim napisao:
Slika


BTB joakime...raznježio si me...imenom Daniela me zazvao...
Sva slava i hvala Isusu!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2007 00:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 stu 2008 20:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moya napisao:
Evo mog doživljaja...
Pritiskom života i problema više nisam znala gdje da udaram...i lutala sam internetom i naletila na ovu stranicu...i počela pisat ovu temu..i molit molitve.Nisam nikome o tome govorila ,samo sam se uvukla sebi u njedra. I u međuvremenu sam se srela sa prijateljicama i one me upitaše da li sam zainteresirana da idem na duhovni susret u Cibonu..prvo sam se nasmijala i bila začuđena..A potom sam se raspitala kod njih,gdje,tko i šta? Kada su mi rekli da to drži zajednica Dobri Pastir,ostala sam u čudu.I onda sam im ispričala kako posjećujem već neko vrijeme ovu i stranicu Dobri Pastir. To mi se činio kao neki putokaz i odmah sam pristala da idem,radosno. I..stigao taj dan..sjele smo u autobus u Mostaru sa svim nepoznatim ljudima,koji su nas tako toplo primili. Tijekom puta se dosta molilo i pjevalo..ruke su im bile u zraku,svi nasmješeni,puni radosti...Sve mi je to bilo čudno ispočetka...gledala sam te ljude s nevjericom..???al nakon nekih pola prođenog puta,u meni se počelo sve tresti..same suze su mi išle dok bi pjevali..kad sam shvatila koliko ti ljudi slave Isusa ,Boga...koliko mu se raduju,kao da su zaljubljeni...ja sam se osjećala tako postiđeno,tako sramotno,obuzeo me osjećaj krivnje...stid me je bilo...svake psovke,rječi,dijela i misli koje su izašle iz mene..I tako...stigli smo u Cibonu.Šok!Oko 7000 ljudi..počelo je...toliko je u meni sve treperilo...stalno sam plakala-al od radosti što sam tu! Slavljenje-toliko me diglo,trnci su stalno prolazili kroz mene...pjevala sam koliko sam jače mogla,ruke su letile prema gore.....tako jak osjećaj...tako velika energija...to je nešto što se mora doživit...rječi su suvišne..prvi šok mi je bila molitva u jezicima...nikad nisam čula za to...prepala sam se...al tada kao da je još veća snaga ulazila u mene...zvala sam Isusa, molila ga.zahvaljivala mu se...Potom je bila misa ,iza mise ozdravljenja,opet šok...al sam se držala ,suze su mi letile i letile,a pluća mi se punila još većom snagom...ta energija koja prolazi kroz tijelo,kao da te diže u visine...ruke lete prema gore i tresu se kao da je najveća zima a u meni vatra gori....neopisiv osjećaj....i odjednom su ljudi neki počeli režat,lajat..urlikat....tad je uslijedio još jedan šok...al tada sam od straha kad sam to čula još više počela plakat,molit,pjevat, i zazivat Isusa milog da me spasi,da me čuva,da me zagrli...i osjetila sam tako jaku snagu,kao da sam se ispunila nečim i nije me bilo strah. toliko sam se isplakala,ispjevala i ponovo rodila...to je nezaboravno iskustvo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 stu 2008 20:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
uups htjedoh citirati, ali ja i tehnika? Nije žvaka za seljaka. Naletjela sam na tvoje svjedočanstvo i sjetila se svojih šteta što ne možemo više na karizmatske susrete Dobri pastir. Bilo je divno napuniti se Duha Božjega na takav način. I ja sam imala predivna iskustva s Isusom. Isuse hvala ti za sve. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr