www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 10:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pater james manjackl je bio proslog tjedna u austriji i u münchenu...
i zamislite tamio je pohvalio nas Hrvate u Hrvatkoj i Bosni da se kod nas najvise cuda dogadaju i da kod nas ima najvise vjere... to pise kathnet..najveci katolicki internet portal njemackog teitorija..novinar je i napisao neka imena koje je Isus ozdravio..Joip ivan..itd..onda se salio i rekao da im se kvota sigurno podigla zato jer je bilo toliko Hrvata na molitvi...

Hvala Isuse na veeeelikim milostima za nasu Domovinu...samo da se prestane psovati...pa di bi nam sa Isusom kraja bilo....

Daj si zamislite da bas svaka obitelj svaki dan moli samo jednu desetku krunice..ja mislim da bi prestalo i psovanje i abortus i korupcija... vinuli bi se u nebu svi zajedno.... Sa Isusom ne bi bilo non stop placa i zaljenja kako nista nemamo , kako nam je nasa hrvatska siromasna i jadna..i kako nista ne valja... Bog nam je dao takvu domovinu kakvu imamo i na nama je da ju poboljsamo sa molitvama...

Ali jako je lijepo vidjeti kako nam je Isus dao puno milosti..vjerujem da ce i jako puno traziti od nas na kraju...sto se tice i drugih naroda...mi smo po cijelom svijetu..i to je vec poznato gdje su Hrvati tu ima i vjere...
neki nas zbog toga kritizirao ..u lijevim krugovima i u crkvi prozivaju nas kao tradicijonaliste, konzervativce...zbog onogas "Bog i Hrvati"... kao pod time su se desile tragedije..i to Hrvati vise ne bi smijeli govorite i "zapadnom" naprednom drustvu..a to je nesto najljepse sto moju domovinu resi je to...

Ljubav prema Djevici Mariji, nasa Kraljica i Majka....
Sv. josip je zastitinik i otac nase domovine...
Bog i Hrvati..bez nacionalizma koji se nekada usulja...to je navrijednija kategorizacija nas Hrvata...smiju nam se zbog toga... oni koji su na "zapadu" za drugoj strani...

Ali ima na zapadu i onih koji kad cuju Hrvatski odmah znaju za Medjugorje... pocnu moliti "Zdravo marijo" na nasem Hrvatskom jeziku..kakve divote... Jedan vjernik austrijanac mi je rekao...pa daj nas nauci Hrvatski vise da znamo moliti sve... i da mozemo otici na duhovne obnove kod vas... kad im pricam da su kod nas duhovne obnove u stadionima..tako im je drago..ne mogu vjerovati...oni se jadni moraju skrivati skoro u "konzervativnim" samostanima i crkvama..karmelicani su jedni od vjernih redova...prozivaju ih i osuduju...u linzu se osnovao nekakva udruga ozenjenih svecenika koja drze mise u Streyr... sekta...pisala sam Biskupu zbog toga..jos nema odgovora osim da ce mi poslati odgovor...
ako i vi zelite pisati...evo linka...

mozete i na engleskom..mislim da je vazno da mu saljemo da zna da ima katolika koji su vjerni papi...pa i biskupu od linza treba utjeha...

Bischof Schwarz

bischoefl.sekretariat@dioezese-linz.at



Mozda nas je Gospodin tokom komunizma zato razbacao svijetom da sirimo Njegove Rijeci...jer stvarno svuda nas ima...

Nazalost koliko ima milosti toliko i se Sotona udara na nas..a mislim da nas i jos jako teska vremena cekaju....jer Gospodin je jako puno milosti bas nama Hrvatima u Hr. i Bosni dao....zato ljudi junacko naprijed u Kristu i molitvi....
:grlim te:

Bilo bi mi jako drago da potaknemo Biskupa iz linza da vise ocisti trulez iz crkve...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 stu 2007 21:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Želim zahvaliti Isusu i Majčici što sam imala prilike sudjelovati na par karizmatskih susreta na kojima se tako predivno osjećam, na kojima mogu dotaknuti Isusa, na kojima se tako lijepo slavi i hvali Isusa. Mislim da oni svećenici koji su protiv karizmatskih susreta nisu prisustvovali nijednom takvom ili jednostavno imaju nadređene koji ih upućuju kako savjetovati ljude po tom pitanju. Mislim da savjet od takvog svećenika osobi koja je osjetila radost kariz. susreta može napraviti ogromnu zbrku u glavi a do svećenika karizmatika je gotovo nemoguće doći. Ostaje nam da se savjetujemo u nekoj molitvenoj zajednici koja podržava takve susrete ili da se oslanjamo na svoj unutarnji glas i poziv Duha Svetoga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 stu 2007 08:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga antonija!

na svoj unutarnji glas ne bi se trebalo oslanjati, nego bas na svecenika..kojeg nam Gospodin posalje...za takvog dusebriznika se treba usrdno moliti...jer ni sveci nisu slusali svoj unutanji glas nego dusebriznika za koga su molili...I Isus i Marij akoji su komunicirali direktno sa svecima trazili su da se prvenstveno slusa dusebriznik a ne unutarnji glas zbog posluha, koji je najvazniji dio vjere. Ako nam Bog i posalje dusebriznika koji nam savjetuje da nejdemo na karizmatske susrete onda Gospodin Bog zna zasto je to dopustio...u svakom slucaju najvaznija je molitva!!!!! za dusebriznika....i onaj tko ima svog dusebriznika, kojega je Gospodin poslao...taj moze u vrlo kratkom preiodu duhovno puno brze napredovati nego kroz 100 karizmatskih susreta...jer ovdje Isus direktno progovara dusi i prica sa dusom preko svecenika, u svetoj Ispovjedi...i puno vrednije od velikih djela i cuda bez Gospodinove volje, su mala ili velika djela i cuda sa Gospodinom voljom, a Gospodinovu volju mozemo najbrze spoznati preko sveceika u ispovjedaonici. :grlim te:
btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 16:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da li je netko bio na molitvi MAGNIFICATA prošli petak...e ja sam bila prvi put...kako je to predivno...ajme Bože...kakve milosti...kakve ljepote...samo vam želim reći...nosim vam poseban majčinski Gospin blagoslov...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 21:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 stu 2007 15:03
Postovi: 68
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aleluja napisao:
Da li je netko bio na molitvi MAGNIFICATA prošli petak...e ja sam bila prvi put...kako je to predivno...ajme Bože...kakve milosti...kakve ljepote...samo vam želim reći...nosim vam poseban majčinski Gospin blagoslov...


U Sigetu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 07:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
je u sigetu...jel bio netko... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 17:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ja imam svaki dan duhovni party u svojoj sobi... pustim si pjesmice Luke Blvana... pa pjevam, plešem... molim, hvalim, slavim, plačem, smijem se... :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 18:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
-anna- napisao:
Ja imam svaki dan duhovni party u svojoj sobi... pustim si pjesmice Luke Blvana... pa pjevam, plešem... molim, hvalim, slavim, plačem, smijem se... :lol:


aaaaaaaaaaaaaa ....a ja samo pustim pjesme vikingove i naggarove... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 21:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ja nemam njihove pjesmice :( :twisted: jel ih mogu negdje nabaviti ili skinuti? :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 21:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
-anna- napisao:
ja nemam njihove pjesmice :( :twisted: jel ih mogu negdje nabaviti ili skinuti? :(

nađi ih na tt..npr HIMNA TT


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 199 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr