www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:16

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2008 14:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
7.dan
Moli za stalešku čistoću


Sveta Ano,majko Prečiste majke Marije,isprosi mi po svojoj prečistoj kćeri kod njezina božanskog Sina Isusa dragocijenu i za bračnu sreću toliko potrebitu krepost staleške čistoće.
Nauči me da brak držim svetim i u časti.
Uvijek me pravo nadahni da vršeći naređene dužnosti uvijek samo ono činim,što je dopušteno i Bogu milo.
Daj da moj brak bude doista prilika tajanstvenog svetog veza krista sa crkvom,u čem i jest najveće dostojanstvo kršćanske ženidbe,njeniz blagoslov i njezina vrhunaravna zaslužnost.Amen.

Oče naš..Zdravo Marijo...Slava Ocu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2008 21:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
8.dan
Moli za svoje posvećenje


Sveta Ano,majko Majke Božije milosti,izmoli mi moćnim zagovorom tvoje presvete kćerke kod Isusa milost za pobožan,bogobojazan,krepostan život u bračnom staležu,da postignem blaženstvo obećano ženama,ako ustraju u vjeri i posvećenju.
Posveti mene,korijen da i grane,dijeca moja,postanu svetima.
Daj mi jakost za vjerno,savjesno i bogumilo vršenje svih dužnosti svoga zvanja,da svojim zvanjem po Božijoj volji postanem sretna i blažena.Amen.


Oče naš..Zdravo Marijo...Slava Ocu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2008 21:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
9.dan

Moli za dobar odgoj dijece



Sveta Ano,majklo Kraljice svih svetih,isposluj mi kod Isusa po Mariji milost,dobra odgoja moje dijece,o čemu ovisi i moja cijela vječnost.
Kao što si ti svoje dijete Mariju u najnježnijoj dobi donijela u hram i prikazala gospodinu,nauči i mene,kako ću svoju dijecu od najranije mladosti za vječni život odgajati zajedno s njihovim ocem,a svojim mužem.
Daj da ne marim manje za duh i srce svoje dijece,nego li za njihovo tjelesno dobro,daj mi razum i snagu,da kod teškog toga posla,dječjeg odgoja,uvijek upoznam pravi način i to svom snagom provedem.
Daj da dijecu odgojim uputama i opomenama,po potrebi i kaznama,al prije svega dobrim primjerom rječju i činom.
Pomozi mi,dobra majko,da odgojim svoju dijecu za sluge Božije i svece,koji su pozvani da zauzmu u nebu prazna mjesta palih anđela.
Daj da sa svojom dijecom i po njima dođem jednom uz svoga muža u vječno blaženstvo.Amen.

Oče naš..Zdravo Marijo...Slava Ocu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2008 21:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
MOLITVA ZA MUŽA



Sveti ,milostivi Bože,uzmi mojega muža pod osobito okrilje svoje.
Ojači ga svojom milošću,koja sve svladava,da bi uzmogao uvijek savjesno činiti dužnosti svoga staleža.
Blagosovi njegov rad,njegove brige i trud za primjereno izdržavanje cijele obitelji.
Očuvaj ga od svake nesreće na duši i na tijelu.
Daj da u slozi i ljubavi pobožno zajedno živimo i da ustrajemo sve do smrti u uzajamnoj vjernosti,da bogoljubno preminemo i da se opet u vječnosti združeni veselimo u nebesima.Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 vel 2008 08:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
I evo uz devetnicu neka se izmoli Krunica sv. Ani
9x Zdravo Marijo (kad se moli Zdravo Marijo nakon .....blagoslovljen plod utrobe tvoje Isus doda se...i blagoslovljena tvoja divna majka Ana koja ti je darovala tvoje djevičansko tijelo...)
9x Slava Ocu
1x Vjerovanje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2008 11:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
imam kod kuće knjižicu..pa ću malo i ja prepisati... :D
ja sam se puno molila Sv. Ani kad je umrla moja mama, jer i moja mama se tako zvala..sve što sam tražila bilo mi je uslišano...(moj oproštaj s majkom..o tome sam postala)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 vel 2008 19:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
O SLAVNA SV. ANO, PRED SVIM MAJKAMA SLAVLJENA, KOJOJ JE I SAMA MAJKA BOŽJA BILA NAJPOSLUŠNIJA KĆERKA: DIVIM SE VELIČINI NA KOJU TE BOG UZDIGAO I MILOSTI KOJOM TE NAPUNIO.
SJEDINJUJEM SE S MARIJOM, PREBLAŽENOM I NEPOVRIJEĐENOM DJEVICOM, DA TE SVE VIŠE ČASTIM, LJUBIM I TVOJOJ SE ZAŠTITI POVJERIM. KAO NEZNATNI ZNAK SVOJEG POBOŽNOG ČAŠĆENJA POSVEĆUJEM CIJELI SVOJ ŽIVOT ISUSU, MARIJI I TEBI. ISPROSI MI MILOST, DA GA PROVEDEM SVETO I UVIJEK NEBA DOSTOJNO.
A M E N.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 ožu 2008 19:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Zdravo sveta Ano! Radujem se velika svetice radi tvoje radosti i slave koju ti je Svemogući udijelio božanskom nasljeđu, radi tvoje slave nebeske i svete tvoje radosti, molim te da mi preko kćerke svoje izmoliš od Isusa sve one milosti koje su mi potrebne da mognem jednom doći u slavu nebesku da te tamo navijeke slavim i dičim.
Moli za nas sveta Ano: da dostojni postanemo obećanja Kristovih. Bože koji si se udostojao blaženoj Ani dati milost da zavrijedi biti majkom roditeljice rođenoga Sina tvojega, podaj, molim te milostivo, da nam kod tebe pomogne zaštita one koju ovdje svetkujemo po Isusu Gospodinu našem, Isusu Kristu Sinu tvojem koji s tobom živi i kraljuje u jedinstvu Duha Svetoga, Bog posve vjeke vjekova.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2008 21:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
MOLITVA SVETOJ ANI

Mi smo ljudi slabi, grješni;
nevolja smo raznih puni
i čekamo glas utješni !

Sveta Ana ,dušo smjerna,
moli dragog Boga za nas !
Srca su ti naša vjerna !

Svevišnji ti dade milost,
odgajati Majku svetu !
Stoga znadeš što je oprost!

Utječemo sad se tebi,
jer mi znamo da ti nikad
drenovljane ostavila nebi!

Joakime, sveta Ano,
pomozite našoj djeci,
od Boga vam to je dano,

da na pravi put izidju,
Boga vole i poštuju,
zamke zla da zaobidju!

Sad smo ovdje došli,evo,
molit Boga , veličat` ga;
i slaviti vaše djelo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2009 22:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ožu 2009 17:52
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas odmah na početku da mi ne zamjerite ako sam pokrenula temu o molitvi koja je već negdje napisana , ali eto prije minutu sam se registrirala i nova sam pa još neznam gdje da točno objavim što želim reći....no eto da ne duljim molila bih vas da ako netko ima molitvu sv.Ane da mi pošalje na pp jer molim se za začeće.
Moj suprug i ja već 5 godina pokušavamo dobiti malog anđela ali eto Božja volja još uvijek je ta da njega nema ali ne gubim nadu i zato se i dalje molim da dobijemo bebu i to nadam se ubrzo. :cry:
Malo sam tužna ali vjerujem da dragi Bog to zna i da će nas blagosloviti...
Hvala unaprijed onomu tko će mi pomoći u molitvi.. :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr