www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 323 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 09:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
mislim da je ocita razlika covjeka i zivotinje,.. zene i zenke,... ili se varam???

zar vam sam duh ne otvara oci i odgovara da je ponizavajuci cin,.... makar u srcu pokusajte dokuciti koja je razina "takvog" nacina da si supruznici dokazu Ljubav i Predanje u istoj,...

to je moj stav,.. a potvrdio ga je, jedan divan fratar,.. kad je rekao,... LJUBAV SE DOKAZUJE LICEM U LICE!!!!

eto dragi moji.. BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 10:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
mislim da je ocita razlika covjeka i zivotinje,.. zene i zenke,... ili se varam???

Nisam znao da životinje mogu imati oralni seks.
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 10:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
to je moj stav,.. a potvrdio ga je, jedan divan fratar,.. kad je rekao,... LJUBAV SE DOKAZUJE LICEM U LICE!!!!

Dobro rečeno, ali nije žena vrića za napumpavanje. Ima ona svoje osjećaje, potrebe...ili se varam?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 10:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Ne varaš se, mili Kleofa, i žena ima svoje osjećaje!!! :D
Potrebe?? Hm...hm..Kako koja!! :wink:

Ela bez Bredija....Ipak je on sa mnom - još mi je na ekranu mobitela...Nijedna druga slika ga ne može smijeniti...Barem na ekranu mobitela da bude sa mnom... :D


Nakon mnogog razmišljanja i razgovora, također sa svećenicima, moj je zaključak da oralni seks nije grijeh, ali je za mene neprimjeren i da ja to učinim - kao da bi za mene to ipak bilo grijeh...Al sam zakomplicirala :roll: :oops: - možda me netko ipak razumije.... :wink:

No, moj će me muž definitivno dobro razumjeti! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 11:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ela s Bredijem na ekranu, čovjek nekako prema svojoj strukturi teži zakonu: reci ti meni što ja smijem, a što ne smijem i stvar riješena!
Tako imaš vjere zakona: islam i židovstvo. Ljudi cipaju sebe i sve oko sebe, moraliziraju se, dokazuju jedan drugome da su pravovjerniji. Ima toga i među nama. Kršćanska je vjera iznad zakona, ali ga ne negira.
Mislim da je to razlog radi kojega teolozi u stvarima koje su dvojbene pribjegavaju ovakvim kompliciranim objašnjenjima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 12:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Kleofa napisao:
Slika
imaju nagone,.. ;-) bez nekog velikog postivanja,... onako zivotinjski,... a mi smo ipak stvoreni na sliku Bozju,.. pa mora postojati razlika,....
znam da si razumio sto hocu reci,...
samo ti zezaj,.. bas sam se prepala da popustas,..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 12:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2008 11:33
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
samo ti zezaj,.. bas sam se prepala da popustas,..

Ne boj se Maty. Ja sam se prepao da ću vidjeti neki tvoj upis koji ne pršti žestokim temperamentom. Zato ću ti otpjevati serenadu:
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 13:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika


Slika Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 lis 2008 15:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Iz 5,20-21 Jao onima koji zlo dobrom nazivaju, a dobro zlom, koji od tame svjetlost prave, a od svjetlosti tamu, koji gorko slatkim čine, a slatko gorkim! Jao onima koji su mudri u svojim očima i pametni sami pred sobom!

Lk 17,1 I reče svojim učenicima: Nije moguće da ne dođu sablazni, no jao onome po kom dolaze.

Jd 1,7 Slično Sodoma i Gomora i okolni gradovi,koji su griješili kao i oni bludom i išli za protunaravnom nasladom,predstavljaju svojom kaznom primjer vječnog ognja.

1 Sol 4,2-8 Ta znate koje smo vam zapovijedi dali u Gospodinu Isusu. Doista, ovo je volja Božja: vaše posvećenje - da se uzdržavate od bludnosti, da svatko od vas zna svoje tijelo posjedovati u svetosti i poštovanju, a ne u pohotnoj strasti kao pogani koji ne poznaju Boga, pa time ne prikraćivati i varati svoga brata. Jer Gospodin je osvetnik za sve to, kao što vam već rekosmo i posvjedočismo. Bog nas, doista, nije pozvao na nečistoću, nego na svetost. Prema tome, tko to odbacuje, ne odbacuje čovjeka nego Boga koji svoga Duha Svetoga udahnjuje u vas.

2 Pt 3,16-17 Tako u svim poslanicama gdje o tome govori. U njima ima ponešto nerazumljivo, što neupućeni i nepostojani iskrivljuju, kao i ostala Pisma - sebi na propast. Vi dakle, ljubljeni pošto ste upozoreni, čuvajte se da ne biste, zavedeni bludnjom razularenika, otpali od svoje postojanosti.


Molim moderatore da reagiraju na ovakve postove!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Odlični citati
PostPostano: 23 lis 2008 15:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 srp 2008 13:28
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fran vrlo dobri citati. To su temelji teologije tijela. Čak je spolni odnos preslika (da se tako odrazim) Presvetog Trojstva= Apsolutna ljubav, Aposlutna vjernost i Plodovi! Ako jedno od tih stvari nema u spolnosti onda je to loša imitacija. Dakle ako kod BRAČNOG para nema otvorenosti za DIJETE, onda je to loše.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 323 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr