www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:15

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 pro 2008 14:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250:
Neka vas Isus blagoslovi... bude uz vas ..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 06:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
jutro dobri ljudi...

ja ne mogu spavati a imam vijesti... pa da vam napisem koju.

sinoc sam bila kod jednog sasvim korektnog dr. i zakljucak je ovakav: obzirom na sve medicinske parametre koje imam a nisu dobri, nalazim se u stanju preeklamspije. moze bit sve odlicno. mogu proc s prirodnim porodom, al nazalost, to nitko ne moze garantirati buduci da je takvo stanje vrlo nepredvidljivo i cesto moze imati kobne posljedice...

stoga mi je preporucio hospitalizaciju gdje bi nas nadzirali i ne daj Bože u slučaju potrebe, hitno porodili (najvjerojatnije carskim ak bude hitno hitno stanje).

budući da to dolazi iz ustiju nekog kome vjerujem, a zdravstveno stanje nije idealno, n epreostaje mi drugo nego pravac bolnica.
i dana idem, kad se svane.

kaok će sve završiti, ne znam. imam jedno gorko iskustvo. dosta stvari sam prošla, vjerujem da sam jača...

što će biti...što Bog o svemu tome konta...

vidjet ćemo...

do tada....
svako vam dobro i svaki blagoslov u Novoj 2009...

vox

smajlic28 :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 07:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
U tvoju se obranu utječemo, Sveta Bogorodice. Ne odbij nam molbe u potrebama našim, nego nas od svih pogibelji izbavi uvijek Slavna i Blagoslovljena Djevice.

Spomeni se, milostiva djevice Marijo, kako se nije nikad čulo da si ikoga zapustila koji se k tebi u zaštitu utekao, tvoju pomoć zatražio i tvoj zagovor zaprosio. Ovim pouzdanjem potaknut utječem se i ja k tebi, Djevice djevica!

Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu,kako bijaše na početku,tako i sada i vazda i uvijeke vjekova-Amen!


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 07:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Pogledaj Isuse sa svojom presvetom Majcicom na ovo Tvoje stvorenje i budi im milostiv sada kada si im najpotrebniji.Vjerujem u Tebe i uzdam se u Tebe jer Ti uvijek svodis sve na dobro.Isuse i Marijo :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 pro 2008 14:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
vox napisao:

imam veliku želju ovaj put roditi prirodno, bez da nas razdvoje...
i ne mogu vjerovati, odbijam vjerovati..da Bog želi išta drugo osim toga za nas...
...................... smajlic22



dragi moji prijatelji..evo ovih dana me nešto zapalo da se molim za sretno porođenje...maločas sam bio na liniji sa našom dragom sestrom vox,koja je ipak po Božjoj providnosti poslušala glas razuma,te na inicijativu liječnika do čijeg joj mišljenja itekako stalo,otišla na hospitalizaciju i trenutno u sobi čeka slijed događaja..oni koji nisu upoznati,porod bi mogao biti vrlo kritičan,kako za majku,tako i za djetešce...

kako mi je kazala,liječnici su dosta skeptični po nekim pitanjima,te će pokušati sutra inicirati porod kako se ne bi naša seka našla u vrlo teškoj situaciji...

stoga, lijepo vas sve molim,spomenite se u svojim molitvama,ima strašnu želju,ovaj dio koji sam citirao,da rodi prirodnim putem i da je ne odvajaju od djeteta(carski rez)te da sve protekne u najboljem redu...zato,ponajprije molim Gospodina,da milostivo pogleda na svoje dijete i da udovolji želji ove naše sestre,te da dragi anđeo,Maksimilijan još danas,tijekom noći,pokuca na vrata i dođe u krilo svoje majke,oca i brata koji ga željno iščekuju...

naša sestra vox,moli da bude kako ona želi,no u svakom slučaju prihvaća sve što Bog bude pripustio,pa upravo zbog ovakove njezine velike vjere i ufanja,učinimo svojim molitvama da bude onako kako ona želi....a znamo da naš Bog,silni i predobri,sve na koncu okreće na dobro,onima koji ga iskrena srca traže i ljube!

sv.Maksimilijane,ovo još za sada nerođeno dijete,po želji svojih roditelja,nosit će tvoje ime...molim te,da snagom ljubavi koju imaš kod Gospodina,prišapneš i zamoliš za sretan,radostan i prirodan porod naše drage sestrice-Amen!



Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 15:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molitva sv. Ivanki B. Molla
Izvor: Wikizvor
Skoči na: orijentacija, traži

Sveta Ivanka moli za nas! Pomozi nam da neprestano rastemo u pravoj roditeljskoj ljubavi! Ti koja si proživjela tolike teškoće tokom trudnoće, pomozi našim trudnicama da budu zdrave i vedre te da rode zdravu djecu! Sveta Ivanka moli za nas!


Sveta Ivanka, uzorna majko i ženo, koja si žrtvovala svoj život, da bi tvoje dijete moglo živjeti, čuj našu molitvu, danas kada toliki zaziru od života, kada nerodjeni nemaju gotovo nikakva prava, kada mnogi zagovaraju pobačaj i ostale oblike nasilja nad životom. Molimo za trudnice u poteškoćama, molimo za nerodjene u opasnostima pobačaja, za očuvanje obitelji i bračne ljubavi. Ti, koji si nam veliki primjer i ohrabrenje, pomozi da prihvatimo svoj križ i gledamo uvijek u Isusa, koji je Život i Ljubav. Neka nas nada vječne radosti, održi u činjenju dobra i izbjegavanju zla. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 sij 2009 18:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
došao jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...u 16:25...naša sestra vox,rodila je upravo onako kako je željela...prirodnim putem bez problema..ona i Maksimilijan su dobro...upravo me nazvala da se u njeno ime zahvalim svim TT-ovcima koji su molili ili baram u srcu pomislili da ovaj porod protekne u najboljem redu..zaista je naš Bog,veliki,silan i nadasve Ljubav koju iskazuje svojim stvorenjima na svaki način...Bože hvala ti što si uslišao naše molbe i što se kao i na Božić radovasmo malom Mihaelu-Emanuelu,tako se sada radujemo i na Novu Godinu,svetkovinu naše Bogorodice,malom Maksimilijanu!

smajlic13 smajlic13 smajlic13


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 sij 2009 21:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2008 21:03
Postovi: 376
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
čestitke! :r086: Dobrodošao Maksimilijan, anđele mali, Bog neka te blagoslovi i čuva! smajlic5


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 sij 2009 22:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isuse mooooj Hvalaaaa Tiii-Velik Si i Jak...Ljubim Te Isuse...

Cestitke Vox i od srca sve najbolje malom Maksimilijanu :grlim te:

:r086: :t152: smajlic5 :b41: :r086: smajlic13 smajlic5 :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2009 13:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
dragi moji TT-ovci....
prvo, hvala Nebesima, Bogu i njegovim miljenicima koji su nam izmolili zdrav porod!!!! i hvala vama, djeci Njegovoj...jer ste usrdno iznjeli molitve za našeg miša Maksa Maksimilijana i mene....
ne mogu vam opisati što mi je to značilo....
javim se još
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr