www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 pro 2019 10:23

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 ožu 2019 16:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
IsuseTrebamTe napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
IsuseTrebamTe napisao:
[QUOTE:::___________________________________________________________________________________________________

Znam vrlo dobro što je kršćanski brak i kakvo je katoličko viđenje kršćanskog braka i da je on nerazriješiv.

Zato svoj protestantsko modernističko tumačenje možeš ostaviti za sebe, ja govorim o katoličkom nauku gdje je brak nerazriješiv.

Nisam ništa govorila o braku,po čemu to vidiš moje PROTESTANTSKO MODERNISTIČKO tumačenje? :shock:

Zato što opravdavaš "obraćenike" koji su prije toga razorili tuđe brakove pa se kasnije kao obratili, ali nisu istupili iz tog grešnog braka. Klasični protestantizam.

Nemam pojma tko je "razorio tuđi brak",ako je brak u redu,ništa ga ne može razoriti.
Stvarno neznam o kome govoriš?!
Ali svatko ima pravo vjerovati i ispovijedati svoju vjeru.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 ožu 2019 16:43 
Odsutan

IsuseTrebamTe napisao:
[quoteQUOTE:::___________________________________________________________________________________________
Živi ti svoj život,nemoj se zamarati tuđim životima :)

Kada se tuđi životi tiču interpretacije moje vjere i kada se u javnosti prezentira neki noviji modernistički oblik vjere nepoznat nama koji smo od rođenja prakticirali tu vjeru, onda ću se itekako miješati i upozoravati na eventualne sumljive ili krive putove interpretacije i isticanja nečega što ne bi trebalo svako malo isticati.[/quote]

QUOTE:::__________________________________________________________________________________________________

Ako je svećenik ispovijeda i pričešćuje,odluka je na njemu.
Joj,vi,koji ste "od rođenja prakticirali tu vjeru"...
Koje teške riječi...
Malo ja vidim ljubavi ovdje...Fali je meni,ali nisam tako savršeni vjernik...Možda,jednom...
Ali,da vidim ovdje da netko "diše"kršćanski... :l30:
Ovom smeta ovo,onom ono...svi traže dlaku u jaju,trn u tuđem oku...Ljudi smo,nismo savršeni...ali,ono,baš....

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 11 ožu 2019 15:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 30 zahvala
Zahvaljeno je: 20 zahvala
IsuseTrebamTe napisao:
.
Hrvoje Hrki

Odakle ti pravo da ti ocjenjuješ da LI JE Simonino obraćenje je nestalno i na tankim temeljima??
sVAKO SVJEDOČANSTVO JE DOBRO,dapače obraćenja velikih grešnika je izvrsno za propagandu vjere!
Tko zna iz NZ za dobre, tihe kršćane kako ti kažaš...a , svatko od nas zna za grešnicu , obraćenicu Magdalenu , je li tako? [/quote]

Pa evo npr. uzimam si pravo jer je Simona Gotovac i prije i poslije obraćenja bila i ostala javna osoba sa sklonošću da svoj i prijašnji i sadašnji život prezentira u javnosti pa nije ni čudno da se takve stvari komentiraju.

A isto tako potaklo me i to kada je dotična isto tako prije obraćenja na jednoj televiziji svjedočila kako je napadaju da je ovakva i onakva, ali da svi lažu jer ona uopće nema veze s drogom, prostitucijom i ostalim pa su čak naručivali i pozive u kojima su ljudi zvali i govorili da to što mediji pišu o njoj nije istina i da je Simona dobra cura.

Pa sam sada zbunjen i ne znam hoće li za nekoliko godina doći neka treća verzija svedočanstava, KOJA ĆE ISTO TAKO POTRČATI ISNOSITI U MEDIJIMA.

Živi svoj život kao i ostali ljudi, a ne svaki svoj korak i onaj prije i ovaj sada dijeliti u javnosti u cilju samopromocije.[/quote]

---------------------------
Ne kužim skroz ovu tvoju prepisku sa Između neba i zemlja, to spominjanje PROTEST...da li si ti protestant ili nisi?
Uglavnom slažem se s njom!

Žena se po meni obratila ...to što je bila prije javna osoba i što je sada medijima zanimljivija od mase drugih i to mi je skroz jasno...rekao sam ti već
Mislim da stvarno tražiš dlaku u jajetu i da tvoja priča da bi se ona polsije grešnog i javnog života, sada kao obraćenica trebala sakriti ispod kamena je skroz promašena
Ona baš sada treba svjedočiti svoje obraćenje!
To što nekima to JAVNO I GLASNO svjedočenje smeta , to je vaš problem
Neka nama Simona svjedoči i ja joj vjerujem da ima dobre namjere...i kažem ti da njeno svjedočenja ima jaču snagu nego da sto drugih nepoznatih "svetaca koji su kao sveci od djetinjstva" počme svjedočiti!

Jedna obraćena grešna duša vrijedi Bogu više nego 99 negrešnih ...znaš one prispodobe iz NZ
Ona sada živi sakramentalni brak sa čovjekom koju ju je prihvatio bez obzira na njen stari život...čini mi se da imaju djecu...da im je život blagoslovljen!
I šta bih ja sada trebao biti zavidan ili jalan na grešnicu Simonu , koja sada bolje živi od mene??

Svoje Preljubljene Zaručnice
amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 12:00 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Nemam pojma tko je "razorio tuđi brak",ako je brak u redu,ništa ga ne može razoriti.
Stvarno neznam o kome govoriš?!
Ali svatko ima pravo vjerovati i ispovijedati svoju vjeru.

E pa brak je nerazriješiv bio dobar ili loš. Nema razvrgavanja braka bez crkvene dozvole. NEMA.

Zato ne manipuliraj s izrazima dobar ili loš brak. To nema nikakve veze s osobom koja razara brak pa se navodno obrati.

A znaš ti dobro tko je razorio tuđi brak i obitelj od osoba koje si navodio/la.

Koji manipulatori ovdje.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 12:06 
Odsutan

IsuseTrebamTe napisao:
[quoteQUOTE:::___________________________________________________________________________________________
Živi ti svoj život,nemoj se zamarati tuđim životima :)

Kada se tuđi životi tiču interpretacije moje vjere i kada se u javnosti prezentira neki noviji modernistički oblik vjere nepoznat nama koji smo od rođenja prakticirali tu vjeru, onda ću se itekako miješati i upozoravati na eventualne sumljive ili krive putove interpretacije i isticanja nečega što ne bi trebalo svako malo isticati.

QUOTE:::__________________________________________________________________________________________________

Ako je svećenik ispovijeda i pričešćuje,odluka je na njemu.
Joj,vi,koji ste "od rođenja prakticirali tu vjeru"...
Koje teške riječi...
Malo ja vidim ljubavi ovdje...Fali je meni,ali nisam tako savršeni vjernik...Možda,jednom...
Ali,da vidim ovdje da netko "diše"kršćanski... :l30:
Ovom smeta ovo,onom ono...svi traže dlaku u jaju,trn u tuđem oku...Ljudi smo,nismo savršeni...ali,ono,baš....[/quote]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Svećenik mora poštivati određena crkvena pravila i za neke stvari nema pravo odlučivati.

Da, mi koji od rođenja prakticiramo vjeru znamo što su temelji prave vjere i u toj vjeri ćemo ostati do smrti bez velikih amplituda i novotarija koje se pokušavaju podvaliti.

Pričaš o ljubavi, a svjesno manipuliraš u prošlom komentaru s izrazom: "brak koji valja nitko ne može razoriti". A to uopće nije tema komentara, nego tema komentara su osobe koje se upletu u tuđe brakove i razore ih i onda se navodno obrate, a i dalje žive s TUĐIM MUŽEVIMA I ŽENAMA. Poštedi me priča o ljubavi.

Zadnja izmjena: IsuseTrebamTe; 12 ožu 2019 12:13; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 12:12 
Odsutan

Hrvoje Hrki napisao:
IsuseTrebamTe napisao:
.
Hrvoje Hrki

Odakle ti pravo da ti ocjenjuješ da LI JE Simonino obraćenje je nestalno i na tankim temeljima??
sVAKO SVJEDOČANSTVO JE DOBRO,dapače obraćenja velikih grešnika je izvrsno za propagandu vjere!
Tko zna iz NZ za dobre, tihe kršćane kako ti kažaš...a , svatko od nas zna za grešnicu , obraćenicu Magdalenu , je li tako?

Pa evo npr. uzimam si pravo jer je Simona Gotovac i prije i poslije obraćenja bila i ostala javna osoba sa sklonošću da svoj i prijašnji i sadašnji život prezentira u javnosti pa nije ni čudno da se takve stvari komentiraju.

A isto tako potaklo me i to kada je dotična isto tako prije obraćenja na jednoj televiziji svjedočila kako je napadaju da je ovakva i onakva, ali da svi lažu jer ona uopće nema veze s drogom, prostitucijom i ostalim pa su čak naručivali i pozive u kojima su ljudi zvali i govorili da to što mediji pišu o njoj nije istina i da je Simona dobra cura.

Pa sam sada zbunjen i ne znam hoće li za nekoliko godina doći neka treća verzija svedočanstava, KOJA ĆE ISTO TAKO POTRČATI ISNOSITI U MEDIJIMA.

Živi svoj život kao i ostali ljudi, a ne svaki svoj korak i onaj prije i ovaj sada dijeliti u javnosti u cilju samopromocije.[/quote]

---------------------------
Ne kužim skroz ovu tvoju prepisku sa Između neba i zemlja, to spominjanje PROTEST...da li si ti protestant ili nisi?
Uglavnom slažem se s njom!

Žena se po meni obratila ...to što je bila prije javna osoba i što je sada medijima zanimljivija od mase drugih i to mi je skroz jasno...rekao sam ti već
Mislim da stvarno tražiš dlaku u jajetu i da tvoja priča da bi se ona polsije grešnog i javnog života, sada kao obraćenica trebala sakriti ispod kamena je skroz promašena
Ona baš sada treba svjedočiti svoje obraćenje!
To što nekima to JAVNO I GLASNO svjedočenje smeta , to je vaš problem
Neka nama Simona svjedoči i ja joj vjerujem da ima dobre namjere...i kažem ti da njeno svjedočenja ima jaču snagu nego da sto drugih nepoznatih "svetaca koji su kao sveci od djetinjstva" počme svjedočiti!

Jedna obraćena grešna duša vrijedi Bogu više nego 99 negrešnih ...znaš one prispodobe iz NZ
Ona sada živi sakramentalni brak sa čovjekom koju ju je prihvatio bez obzira na njen stari život...čini mi se da imaju djecu...da im je život blagoslovljen!
I šta bih ja sada trebao biti zavidan ili jalan na grešnicu Simonu , koja sada bolje živi od mene??[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žena se obratila i objavila to i s time upoznala javnost i ne mora svako malo iskakati iz paštete i samopromovirati se jer to mi opet liči na samopromociju.
Ne mora se skrivati ispod kamena, ali nije baš u redu da se toliko ističe svako malo, možda malo više poniznosti joj nebi škodilo.

Ne smeta nikome svjedočenje, pratio sam dijelove svjedočenja Ivice Kostelića i nemam zamjerki na to. Ono što on govori je stabilna vjera bez odlaženja u kojekakve krajnosti koje se kansije ispušu.

Pa neka živi i neka se obratila i neka je to sve što je i neka je sretna, ali neka prestane sa samopromocijom toga jer već nas je upoznala s time.

Mislim da na Simonu nitko nema razloga biti ljubomoran. Barem ja ne vidim što bi to moglo biti da bi čovjek trebao na nju biti ljubomoran.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 12:37 
Odsutan

Podijelio: 30 zahvala
Zahvaljeno je: 20 zahvala
ja uguglo "obraćenje simone gotovac" i ne vidim nešto puno tekstova, a kamoli da iskače iz paštete?
Čak je većina članaka iz 2015,2016??

Tako da neznam gdje ti vidiš to njeno često samoreklamiranje??
Osim toga , ne mislim da si ona radi neku promociju jer se ne bavi poslom koji bi zahtjevao takvu vjersku promocoju
Većina ljudi koja se vjerski javno i jasno očitovala propagirajući katoličku vjeru imala je samo probleme ( blanka- lidl, itd)
Ne vidim neki rezon da se ona nešto vjerski reklamira, osim što žena ima unutarnji poriv da javno posvjedoči svoju katoličku vjeru i da svima pokaže kako joj je sada život puniji, bolji i blagoslovljeniji od kada ima stalnog muža, djecu , nego prije dok je bila prepuštena grijehu i porocima!

Ja tako gledam i vjerujem da ona iz vjere ne radi nikakav cirkus i reklamiranje...nije to big brather, tražim ženu isl. reality preseravanja

Svoje Preljubljene Zaručnice
amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 13:05 
Odsutan

IsuseTrebamTe napisao:
IsuseTrebamTe napisao:
[QUOTE:::__________________________________________________________________________________________________

Da, mi koji od rođenja prakticiramo vjeru znamo što su temelji prave vjere i u toj vjeri ćemo ostati do smrti bez velikih amplituda i novotarija koje se pokušavaju podvaliti.

Pričaš o ljubavi, a svjesno manipuliraš u prošlom komentaru s izrazom: "brak koji valja nitko ne može razoriti". A to uopće nije tema komentara, nego tema komentara su osobe koje se upletu u tuđe brakove i razore ih i onda se navodno obrate, a i dalje žive s TUĐIM MUŽEVIMA I ŽENAMA. Poštedi me priča o ljubavi.

QUOTE:::Jeste li vi neka sekta?O kome pričaš kad govoriš "mi"?
Da,stojim pri tome da dobar brak nitko ne može razoriti.Nitko se ne uplete,pa razori,bez volje onog drugog.To je jedina istina.
Pa kaži već jednom,kad si toliko informiran,tko je "razorio"tuđi brak?Lipo ti kažem da neznam o kome pričaš?Aj,kaži,bar trača radi :grlim te:
Ništa ne "manipuliram svjesno",nikad nisam manipulirala(bar ne svjesno)i to ne volim.
Ajde,malo blagosti,ljubavi,pa vrijeme je korizme,prilika za popraviti se... :grlim te: :grlim te: :b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 14:44 
Odsutan

Hrvoje Hrki napisao:
ja uguglo "obraćenje simone gotovac" i ne vidim nešto puno tekstova, a kamoli da iskače iz paštete?
Čak je većina članaka iz 2015,2016??

Tako da neznam gdje ti vidiš to njeno često samoreklamiranje??
Osim toga , ne mislim da si ona radi neku promociju jer se ne bavi poslom koji bi zahtjevao takvu vjersku promocoju
Većina ljudi koja se vjerski javno i jasno očitovala propagirajući katoličku vjeru imala je samo probleme ( blanka- lidl, itd)
Ne vidim neki rezon da se ona nešto vjerski reklamira, osim što žena ima unutarnji poriv da javno posvjedoči svoju katoličku vjeru i da svima pokaže kako joj je sada život puniji, bolji i blagoslovljeniji od kada ima stalnog muža, djecu , nego prije dok je bila prepuštena grijehu i porocima!

Ja tako gledam i vjerujem da ona iz vjere ne radi nikakav cirkus i reklamiranje...nije to big brather, tražim ženu isl. reality preseravanja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako sam ja koji ne pratim žutu štampu još prije par godina u par navrata vidio i pročitao tekstove o njenom obraćenju, onda si morao i ti i cijela javnost.

To su osobe koje su navikle na publicitet i to je ono što joj je ostalo od prije.

Jučer se reklamirala kao poštena cura, danas kao katolkinja, sutra (nadam se da neće) tko zna... neki ljudi jednostavno imaju potrebu biti "prisutni".

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2019 14:49 
Odsutan

QUOTE:::Jeste li vi neka sekta?O kome pričaš kad govoriš "mi"?
Da,stojim pri tome da dobar brak nitko ne može razoriti.Nitko se ne uplete,pa razori,bez volje onog drugog.To je jedina istina.
Pa kaži već jednom,kad si toliko informiran,tko je "razorio"tuđi brak?Lipo ti kažem da neznam o kome pričaš?Aj,kaži,bar trača radi :grlim te:
Ništa ne "manipuliram svjesno",nikad nisam manipulirala(bar ne svjesno)i to ne volim.
Ajde,malo blagosti,ljubavi,pa vrijeme je korizme,prilika za popraviti se... :grlim te: :grlim te: :b112:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"mi" ne damo da neka sektaška ili bolji izraz je nekatolička načela truju našu crkvu poput relativizacije braka u katoličkoj crkvi što ti pokušavaš.

Opet manipuliraš. Mi ovdje ne pričamo o dobro ili lošem braku, nego o droljicama koje se upetljaju u nečiji brak i razore brak i obitelj. DAKLE, NE O DOBROM I LOŠEM BRAKU. KOPČAŠ? NE MIJENJAJ TEMU. Hoćeš i boldano?.

Koliko znam spomenuta Maja Blagdan je rasturila jedan brak.

Pusti sad slatkorječivost i smajliće i smješkiće, korizma je uvijek, ne samo pred Uskrs.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]