www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 svi 2024 16:21

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: moje iskustvo
PostPostano: 08 vel 2010 16:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 17:55
Postovi: 24
Lokacija: zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija,citam i citam pa sam odlucila da i ja nesto napisem. Moje prvo iskustvo sa Bogom dogodilo se prije 5-6godina.Dogodilo se to kad sam procitala po prvi put knjigu Medugorsko cudo.Tada kako sam je citala,tako mi se i otvaralo srce za molitvu,pocela sam citati sveto pismo,molitve.I onda sam nesto osjetila u svome srcu.Mozda je poziv ili milost.I dan danas neznam.Isla sam vidjeti na jedan dan sa casnom u njihov samostan,mirno je tamo bas lipo.Kako su godine prolazile ja sam ostala tu gdje sam i sad.Islo se u Medugorje i ja sam isla jedva sam cekala ici,2.8-ga tada je mirjana imala ukazanje i na tom ukazanju osjetila sam neki vihor,lijep osjecaj,a na klanjanju takvu utjehu zagrljaj kao nikad do sad.Vrhunac toga je bilo kad sam zamolila Isusa da mi da jedan znak kojim putem da podem-proleti bijela golubica.Ikako su vremena prolazila tako sam ja nekako i tonula i dizala pa ponovno tonula sve dok me Isus nije doveo na jedno mjesto gdje sad radim,da upoznam jednu osobu,meni dragu.Koja ima dar raspoznavanja duse,i tocno mi je rekla stanje moje duse.Preko nje ja sam osjetila snagu i poticaj da idem dalje,da me Bog ljubi i prati.Hvala Isusu smajlic8


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr