www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 svi 2024 16:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 25 vel 2007 21:03 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Naša Majka- Kraljica Mira, javila nam se i u ovom svetom vremenu i ovo nam poručila:

Poruka, 25. veljače 2007.

“Draga djeco! Otvorite vaše srce Božjem milosrđu u ovom korizmenom vremenu. Nebeski Otac želi izbaviti od ropstva grijeha svakoga od vas. Zato, dječice, iskoristite ovo vrijeme i preko susreta s Bogom u ispovijedi ostavite grijeh i odlučite se za svetost. Učinite to iz ljubavi prema Isusu koji vas je svojom krvlju sve otkupio da bi vi bili sretni i u miru. Ne zaboravite, dječice, vaša sloboda je vaša slabost, zato slijedite moje poruke s ozbiljnošću. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2007 10:02 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da može se!!
I ja sam prošle godine za uzvišenje Sv. Križa, prvi puta bio u Međugorju!!
Tamo sam imao želju ići jos od velikog jubileja (2000g) I ta želja mi se ispunila, ali još želim ići!! Naravno da ću ići i ove godine i to 2 puta!!

Za pračenje mise (bez slike) ovaj ti je link:
http://www.medjugorje.hr

Tu imaš jako zanimljiv sadžaj, sve Gospine poruke...
Idi i uvjeri se!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2007 12:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Poruka, 25. veljače 2007.

“Draga djeco! Otvorite vaše srce Božjem milosrđu u ovom korizmenom vremenu. Nebeski Otac želi izbaviti od ropstva grijeha svakoga od vas. Zato, dječice, iskoristite ovo vrijeme i preko susreta s Bogom u ispovijedi ostavite grijeh i odlučite se za svetost. Učinite to iz ljubavi prema Isusu koji vas je svojom krvlju sve otkupio da bi vi bili sretni i u miru. Ne zaboravite, dječice, vaša sloboda je vaša slabost, zato slijedite moje poruke s ozbiljnošću. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: "Draga djeco"
PostPostano: 02 tra 2007 15:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2007 13:41
Postovi: 44
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
02.04.2007.
Sa današnjeg ukazanja Mirjani Dragičević Soldo, Gospa je dala slijedeću poruku

"Draga djeco! Ne budite srca tvrda prema Božijem milosrđu, koje na vas izlijeva ovoliko puno vašeg vremena. U ovo posebno vrijeme molitve dozvolite mi da preobrazim vaša srca da biste mi pomogli da moj Sin uskrsne u svim srcima, a da moje srce trijumfira. Hvala Vam"

Kako je rekla Mirjana, Gospa je dodala:"Vaši pastiri trebaju vaše molitve"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 tra 2007 12:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragane, hvala ti na poruci Gospinoj!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 tra 2007 07:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2007 13:41
Postovi: 44
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poruka, 25. travnja 2007.
“Draga djeco! I danas vas ponovno pozivam na obraćenje. Otvorite vaša srca. Ovo je milosno vrijeme dok sam s vama, iskoristite ga. Recite: „Ovo je vrijeme za moju dušu“. Ja sam s vama i ljubim vas neizmjernom ljubavlju. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2007 12:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
O kad bi barem ove Gospine riječi doprle do onih tvrda srca i onih koji misle da upravljaju svojim životima.
molimo za to, molimo i za obraćenje naših srca da nikako ne zaboravimo da smo imali tu sreću živjeti u ovim milosnim vremenima, vremenu Božanskog milosrđa, vremenu duhovnog probuđenja, života po duši....
Ovo je doista vrijeme za moju dušu....za tvoju dušu...brate...sestro :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2007 14:42 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 tra 2007 14:37
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="vikica"]O kad bi barem ove Gospine riječi doprle do onih tvrda srca i onih koji misle da upravljaju svojim životima.
molimo za to, molimo i za obraćenje naših srca da nikako ne zaboravimo da smo imali tu sreću živjeti u ovim milosnim vremenima, vremenu Božanskog milosrđa, vremenu duhovnog probuđenja, života po duši....
Ovo je doista vrijeme za moju dušu....za tvoju dušu...brate...sestro :grlim te:[/quote]


Ova poruka je zaista divna. Gospa se toliko trudi oko nas a toliko smo još tvrdi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2007 23:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lis 2006 16:52
Postovi: 156
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vikica napisao:
O kad bi barem ove Gospine riječi doprle do onih tvrda srca i onih koji misle da upravljaju svojim životima.
molimo za to, molimo i za obraćenje naših srca da nikako ne zaboravimo da smo imali tu sreću živjeti u ovim milosnim vremenima, vremenu Božanskog milosrđa, vremenu duhovnog probuđenja, života po duši....
Ovo je doista vrijeme za moju dušu....za tvoju dušu...brate...sestro :grlim te:


Amen Vikice :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 svi 2007 11:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2007 13:41
Postovi: 44
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo dragi moji prijatelji, dobio sam poruku sa jucerasnjeg ukazanja Mirjani Soldo Dragicevic, pa da Vam je proslijedim, poruka je predivna
"Draga djeco! Danas dolazim k vama s majcinskom zeljom da mi date svoja srca. Djeco moja, ucinite to s potpunim povjerenjem i bez straha. Ja cu u vasa srca staviti svoga Sina i Njegovo milosrdje. Tada cete djeco moja, drugim ocima gledati na svijet oko sebe. Vidjet cete svoga bliznjega.Osjetit cete njegove boli i patnje. Necete okretati glavu od onih koji pate, jer moj Sin okrece glavu od takvih (onih koji okrecu glavu od drugih). Djeco, ne oklijevajte."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr