www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 18:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 13:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moya, Fiducia, Sunašce od srca hvala na svjedočanstvima.... ne mogu ništa nego plakati, to su stvarno predivna iskustva...
meni koja tako nešto nisam doživjela i koja vičem: "Isuse vjerujem, ali pomozi mojoj nevjeri!"
Budite radosni i sretni zbog tog dara i nemojte se umoriti svjedočiti....
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 21:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
anna,sunašce i leopolda... :grlim te: :grlim te: :grlim te: BVB..i udijelio vam ono za čim čeznete...Nek se izlije rosa Božijeg blagosova na vas... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 21:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dar pocivanja u Duhu jos nisam primila, mislim da se bas i ne prepustam Bozjoj providnosti potpuno u zivotu, i borim se s tim, molim da moje povjerenje u Njega bude bezgranicno, a nekako osjecam da se taj ndostatak potpunog predanja najbolje osjeti kada se ukocim za vrijeme molitve cim osjetim da me Duh Sveti blagoslivlja. Poslije budem tuzna zbog svoje nevjere.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 09:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
IvanaMo napisao:
Dar pocivanja u Duhu jos nisam primila, mislim da se bas i ne prepustam Bozjoj providnosti potpuno u zivotu, i borim se s tim, molim da moje povjerenje u Njega bude bezgranicno, a nekako osjecam da se taj ndostatak potpunog predanja najbolje osjeti kada se ukocim za vrijeme molitve cim osjetim da me Duh Sveti blagoslivlja. Poslije budem tuzna zbog svoje nevjere.


Ivanice molim da te Duh Sveti zaokupi svojim prisustvom tako jako da tvoj razum ne bude u mogućnosti održati te na nogama.
Ovo sam već pisala al evo opet:
I ja sam imala taj problem "ukočenja svakog mišića" kad bih osjetila da se sila Duha Svetog spušta na mene, al onda sam otišla u Jajce kada je bio vlč. Sudac i opet isto, vlč. kroz masu ide s Presvetim a ja molim i grče se mišići i drhtim i molim u sebi samo jedno: "Ja Ti vjerujem..." i ne znam ni kako ni kad al znam da sam se našla na podu, na travi - pad nisam ni osjetila. OOOOOOO kako sam tada molila u jezicima i plakala....a nakon što sam ustala takve sreće nikad do tad nisam osjetila. Duša je klicala i pjevala Gospodinu - ma divno.

Već sam ranije pisala da sam čitala koji mogu biti razlozi zbog kojih se ne Počiva u Duhu. Kako si pisala, ti si bila trudna u vrijeme kad si doživjela Krštenje u Duhu, a i to je jedan od razloga kad se ne "pada" jer Duh Sveti štiti majku i djetešce koje u njoj raste, no ne brini ne mora se pasti da bi se počivalo.
Duh Sveti na tebi je i to se vidi iz svake rečenice koju si napisala do sad (a ja te vjerno čitam hehehehe :grlim te: :grlim te: :grlim te: ).

Fiducia napisa:
Citat:
a ona me samo ozbiljno pogledala i rekla tocno ovo: "pa mama, ne gleda se Isus svaki dan oci u oci!". nista vise nisam pitala....


Fiducia draga ljubim te što si nam ovo posvjedočila.
ganule su me doista ove riječi :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 14:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 stu 2007 16:17
Postovi: 18
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
preksinoć sam prvi put u životu počivala u duhu, iskreno opirala sam se tome, ljuljalo me a ja sam koljenima stalno vukla naprijed....i zadnji put kad me zaljuljalo nisam se uspila održati i samo sam pala.......
jao koliki mir, ne poželiš se ustati i u tom trenutku sam srcem vidjela Isusa, predivan, mio, nježan, sretan......počela sam plakat kao malo dijete, gledajući njega kako me voli a ja ga uspijem dnevno 100 puta iznevjeriti....al eto, Bogu hvala očistio me....opet....hvala mu!
:twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 14:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
LOVE napisao:
preksinoć sam prvi put u životu počivala u duhu, iskreno opirala sam se tome, ljuljalo me a ja sam koljenima stalno vukla naprijed....i zadnji put kad me zaljuljalo nisam se uspila održati i samo sam pala.......
jao koliki mir, ne poželiš se ustati i u tom trenutku sam srcem vidjela Isusa, predivan, mio, nježan, sretan......počela sam plakat kao malo dijete, gledajući njega kako me voli a ja ga uspijem dnevno 100 puta iznevjeriti....al eto, Bogu hvala očistio me....opet....hvala mu!
:twisted:


Hvala i slava Isusu sestrice. Radujem se zbog tebe :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 16:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zozy jel bi mi mogla reći neke razloge za ne počivanje u Duhu? :mrgreen:

ja sam zadnji put nakon balgoslova jedno tjedan dana bila tužna... skorz sam bila odsutna... samo sam o tome razmišljala... mislila sam kako nisam dovoljno dobra i sl :twisted:


LOVE neka te dragi Bog blagoslovi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 16:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
-anna- napisao:
Zozy jel bi mi mogla reći neke razloge za ne počivanje u Duhu? :mrgreen:

ja sam zadnji put nakon balgoslova jedno tjedan dana bila tužna... skorz sam bila odsutna... samo sam o tome razmišljala... mislila sam kako nisam dovoljno dobra i sl :twisted:


LOVE neka te dragi Bog blagoslovi...


Hvala Bogu na vašim svjedočanstvima.Ona su hvale vrijedan materijal za obraćanje drugih i kao dokaz velike Ljubavi kojom nas Gospodin blagoslivlja..

Anna.Nemoj biti tužna jer nisi počivala.Ja nisam počivao dosta dugo i stalno sam mislio kako nisam dostojan da me Gospodin dotakne...ali to je varka...podmukla laz onog zloga...u tebi zeli izazvati sumnju da te Gospodin ne ljubi.
Ja nisam dugo počivao a onda kada sam ispravio neke stvari u životu i detaljno se ispovjedio onda sam tek počeo padati...nije mi bilo jasno zašto neki koji su prvi put došli i sa velikim problemima padaju još prije polaganja ruku,ali sam shvatio da su oni pali jer je njima to bilo prijeko potrebno jer su bili ispunjeni nekim lošim stvarima...
Pretpostavljam da to nije kod tebe slučaj...Gospodin zeli da sama uvidiš sve ono što trebaš promijeniti u svome zivotu i da ojačaš svoju vjeru u Njega...bar je tako bilo samnom..jer sam za to vrijeme dok nisam počivao imao sumnje dali je to uopće od Gospodina i dali On uopće postoji...sve dok nisam rasčistio neke stvari sam sa sobom....i tada se desilo da sam prvi put počivao.Predivan osjećaj.....

Vjeruj .Desit će se kada se budeš najmanje nadala.
BTB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 17:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 pro 2007 14:23
Postovi: 193
Lokacija: negdje u oblacima...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hvala ti puno Zlatko :b206:

oduvijek me vjera privlačila... i oduvijek sam bila drugačija od svojih prijatelja što se toga tiče... više sam držala do nekih stvari... ali opet i ja bih ponekad znala pokleknuti pred zlogim... od mog posjeta Međugorju... točnije od 7 mj.. puno sam toga promijenila... puno sam toga izbacila iz svog života... i sada mi je puno lakše... za puno stvari sam mislila kako neću moći bez njih... ali tek sada vidim koliko mi je zapravo bolje i koliko sam zapravo sretnije bez mnogo toga... svaki dan molim dragog Boga da mi ukaže na sve stvari koje bih još trebala promijeniti... i svaki dan Ga molim da mi da snage da još više i jače molim... da mi molitva ne bude teret nego užitak...

Ma srušit će mene Bogo kad tad :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2008 20:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zozy napisao:
IvanaMo napisao:
Dar pocivanja u Duhu jos nisam primila, mislim da se bas i ne prepustam Bozjoj providnosti potpuno u zivotu, i borim se s tim, molim da moje povjerenje u Njega bude bezgranicno, a nekako osjecam da se taj ndostatak potpunog predanja najbolje osjeti kada se ukocim za vrijeme molitve cim osjetim da me Duh Sveti blagoslivlja. Poslije budem tuzna zbog svoje nevjere.


Ivanice molim da te Duh Sveti zaokupi svojim prisustvom tako jako da tvoj razum ne bude u mogućnosti održati te na nogama.
Ovo sam već pisala al evo opet:
I ja sam imala taj problem "ukočenja svakog mišića" kad bih osjetila da se sila Duha Svetog spušta na mene, al onda sam otišla u Jajce kada je bio vlč. Sudac i opet isto, vlč. kroz masu ide s Presvetim a ja molim i grče se mišići i drhtim i molim u sebi samo jedno: "Ja Ti vjerujem..." i ne znam ni kako ni kad al znam da sam se našla na podu, na travi - pad nisam ni osjetila. OOOOOOO kako sam tada molila u jezicima i plakala....a nakon što sam ustala takve sreće nikad do tad nisam osjetila. Duša je klicala i pjevala Gospodinu - ma divno.

Već sam ranije pisala da sam čitala koji mogu biti razlozi zbog kojih se ne Počiva u Duhu. Kako si pisala, ti si bila trudna u vrijeme kad si doživjela Krštenje u Duhu, a i to je jedan od razloga kad se ne "pada" jer Duh Sveti štiti majku i djetešce koje u njoj raste, no ne brini ne mora se pasti da bi se počivalo.
Duh Sveti na tebi je i to se vidi iz svake rečenice koju si napisala do sad (a ja te vjerno čitam hehehehe :grlim te: :grlim te: :grlim te: ).

Fiducia napisa:
Citat:
a ona me samo ozbiljno pogledala i rekla tocno ovo: "pa mama, ne gleda se Isus svaki dan oci u oci!". nista vise nisam pitala....


Fiducia draga ljubim te što si nam ovo posvjedočila.
ganule su me doista ove riječi :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Draga Zozy, hvala ti na ovim divnim rijecima i molitvi naravno...da zapravo u pravu si ne mora se pasti da bi se pocivalo u Duhu. I ja sam bila u Jajcu kad je bio vlc. Sudac i dozivjela sam nesto slicno kad je isao kroz masu sa Presvetim, ja sam stalno ponavljala Volim te Isuse volim te i ljubav koju sam tada osjetila je bila bezgranicna, molim se da taj osjecaj bude tu uvijek, ali zbog moje ljudske prirode i nesavrsenosti koje sam kroz godine nakupila jako je tesko, no uz Njegovu pomoc sve se okrece na dobro :) i ja tebe :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr