www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 03:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 17 vel 2014 12:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Ohohoh varate se moguc je materijalana napredak... i to kakav... a da osobu za koju ni ne znas da moli za tebe, da osobu za koju ni ne znas da ti je slala stranke u tvoju firmu, osobu koja je spasila ti zivot a da ni ne znas... popljuvas u facu samo tako... i nakon toga nastavis mirno spavati i stjecati jos veci materijalni napredak.


Ja mislim da ti moraš prvo zavoleti sebe i svoj život...drugima možeš pomoći tek kada prihvatiš sebe...inače uvek ćeš biti ogorčen ako pomogneš drugome a ne bude ti uzvraćeno...Istina da to Bog vidi, ali vidi i tvoje srce, da nisi sretan, a Bog bi želeo da to pre svega budeš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Recite mi malo mudraci... sta da radim ja npr. kada posla nemam vec godinama... ( samo nemojte mi sada poceti banalizirati kako posla ima samo treba traziti, kako ajde raditi az minimalac i to... jer znam da vi prvi ne bi mrdnuli trepavicom za minimalac, a zalosno je sto vise ni minimalac ne mozes da nades )
Da ora i laborao cemu ti johkny 5 laprdas za dragoga Boga?
Ora i labora za one koji imaju tatice i vezice... kakva je ora i labora za mene koji nemam ni jedno ni drugo? za mene je ora i kriminal... očito.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2014 19:52
Postovi: 84
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Razmisli šta želiš da radiš...šta ti se nudi...i nadji kompromis...jer nešto sigurno želiš da radiš...nešto se sigurno nudi...ili razmisli šta bi mogao u svojoj sredini da radiš, a za šta postoji potreba....preko dana traži, razmišljaj, a uveče moli s verom..i najvažnije od svega BUDI OPTIMISTA, BUDI POZITIVAN..jer sa takvim stavom i nemožeš da radiš...menjaj stav iz korena, i naći ćeš posao dok trepneš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Ma ja sam gora budala od vas sto uopce dolazim vamo... vama je svima ispran mozak do kraja... ja neznam sto je svima vama ili ste stvarno svi živući sveci ili nikada niste doživjeli nepravdu osim da vam je netko ukrao teglu mermelade.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Recite mi malo mudraci... sta da radim ja npr. kada posla nemam vec godinama... ( samo nemojte mi sada poceti banalizirati kako posla ima samo treba traziti, kako ajde raditi az minimalac i to... jer znam da vi prvi ne bi mrdnuli trepavicom za minimalac, a zalosno je sto vise ni minimalac ne mozes da nades )
Da ora i laborao cemu ti johkny 5 laprdas za dragoga Boga?
Ora i labora za one koji imaju tatice i vezice... kakva je ora i labora za mene koji nemam ni jedno ni drugo? za mene je ora i kriminal... očito.


Radio sam ja za jedno 2100 i nešto kuna i šta oš od mene.
A znam ljude koji su fakultetski obrazovani koje su svojim trudom završili i radili su za 1600 kn i nisu nakon godinu dana ostali na tom poslu, pa si ti sinko misli, ali ne tebi je najgore.
Ja ti posao ne mogu sredit, nit ti mogu tu pomoć.

A sad ak ti oš i dalje tu kukat tu ti također ne mogu pomoć.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 pro 2013 11:02
Postovi: 31
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pa nije valjda da u Zadru nema nikakva posla? Makar ljeti oko turizma itd?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Ima za tatine sinove i kceri preko veze koliko hoces i sto hoces i koliku god hoces placu...
Samo vi dobro mi stojte radite za 1200 kuna mjescno... i lizite oltare...
Ja cu zivjeti od 15 kuna dnevno na socijali i bez lizanja oltara i zahvlajivanja nekakvom Bogu za šampon i trenirati, ne treba mi ni takav jadan posao, ni bilo koja zena, cura ni nista...
Mogu sve to i sam.
Živili mi 100 godina i javite ako se " Gospodin " udostoji nekome uslisiti mrvice mrvica. :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 12:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 pro 2013 11:02
Postovi: 31
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Razumijem tvoje dvojbe i razočaranje. I ja proživljavam nešto slično. No mislim da ako smo zdravi i mladi, onda treba nešto učiniti sa svojim životom, i nešto će se uvijek otvoriti. Idu stariji ljudi s djecom po svijetu, emigriraju, traže posao i rade bilo što. Ti si mlad, nemaš još uvijek obitelj, zdrav si. Imaš puno toga već sada. Bit će prilika u životu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 13:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
fides1 napisao:
Seriously, again?


što reći.
ja više ni ne pokušavam objašnjavati...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 vel 2014 13:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Icebreaker napisao:
Razumijem tvoje dvojbe i razočaranje. I ja proživljavam nešto slično. No mislim da ako smo zdravi i mladi, onda treba nešto učiniti sa svojim životom, i nešto će se uvijek otvoriti. Idu stariji ljudi s djecom po svijetu, emigriraju, traže posao i rade bilo što. Ti si mlad, nemaš još uvijek obitelj, zdrav si. Imaš puno toga već sada. Bit će prilika u životu.

Bar imas djevojku koja je uz tebe... ja sam imao i mislio da je uz mene 4 godine gorko sam se prevario... ali nije ona kriva ve strah u njoj... uostalom radi prave veze i zene i muskarci ostavjaju svoje roditelje da prionu uz parnera ona nije bila spremna...
Da ne govorim da sam emotivno sjeban do kraja, nakrcan nepravde preko grla... i bez ikakve volje za bilo kakvim poslom... da bit cu ako treba 8 sati u teretani i ubjati se ali raditi necu... jer kad sam u teretani znam za sto radim a kad sam an psolau znam da radim da napunim đepove debelog staroga prasca i razmazenog sincivca kojeg cu gledati subotom navecera kako se vozi u skupocijenim autima preko moje grbace i grbace drugih a ja necu imati za vodu s paprom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr