www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
PostPostano: 13 lip 2019 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Pa oni su,kao i pravoslavci,jedna od mnoštva kršćanskih sljedbi...



Zašto lupetaš sa Bogom se ne može ismijavati...već sam te upozorio na takvo ponašanje. Bolje da si ateistkinja manje bi odgovarala .


Kršćanstvo (grč. Xριστός) je monoteistička svjetska religija, nastala u Palestini u prvom stoljeću nakon Kristova rođenja. Obuhvaća brojne kršćanske crkve, zajednice i sekte, kojima je zajednička vjera u Isusa Krista, te prihvaćanje života u skladu s evanđeljem. Utemeljio ju je Isus Krist, a njezini sljedbenici nazivaju se kršćanima. Kršćanstvo pripada tipu povijesne, proročke i objavljene religije, etično-mistične strukture, spasenjski i eshatološki usmjerene. Kroz povijest se raščlanilo na više konfesija (katolicizam, pravoslavlje, protestantizam, nestorijanstvo i monofizitstvo) i njima odgovarajućih Crkava (Katolička Crkva, pravoslavne Crkve, protestantske Crkve i istočne pretkalcedonske Crkve; vidi popis kršćanskih crkvi i pokreta). Kršćanska era počinje Isusovim rođenjem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2019 13:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Kako mozes reci zeni da lupeta? Prvo si rekao da ne razumije ni osnovne stvari,a sad da lupeta. A bio si za nju 'jedino svjetlo u hejterskom mraku'. Cini se da je ljubav pukla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2019 14:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Bonifacije napisao:
Kako mozes reci zeni da lupeta? Prvo si rekao da ne razumije ni osnovne stvari,a sad da lupeta. A bio si za nju 'jedino svjetlo u hejterskom mraku'. Cini se da je ljubav pukla.


Prijatelju za nju ima nade ali ti si mrtav i ne želim s tobom imati posla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2019 15:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Tocno sam predvidio da ce se to dogoditi:da cete vas dvoje ostati jedini aktivni clanovi na ovom forumu i kad se vise ne budete mogli prepucavati s drugima da cete se poklati izmedju sebe. Upravo se to i dogodilo.

I nemoj biti ljut na mene sto sam te upozorio da svojoj zeni ne smijes pristupat kao da je prostitutka s kojom mozes zadovoljiti pozudu kad god ti padne na pamet. To je bila bratska opomena koja moze biti vazna za tvoje spasenje. Kad bi prihvatio tu opomenu ne bi se vise morao brinuti koju ces metodu kontracepcije upotrijebit da se sprijece nezeljene trudnoce. Pravim vjernicima nisu potrebne nikakve metode kontracepcije jer su oni gospodari,a ne robovi svoga tijela poput tebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2019 16:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
kopitar napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Pa oni su,kao i pravoslavci,jedna od mnoštva kršćanskih sljedbi...



Zašto lupetaš sa Bogom se ne može ismijavati...već sam te upozorio na takvo ponašanje. Bolje da si ateistkinja manje bi odgovarala .


Kršćanstvo (grč. Xριστός) je monoteistička svjetska religija, nastala u Palestini u prvom stoljeću nakon Kristova rođenja. Obuhvaća brojne kršćanske crkve, zajednice i sekte, kojima je zajednička vjera u Isusa Krista, te prihvaćanje života u skladu s evanđeljem. Utemeljio ju je Isus Krist, a njezini sljedbenici nazivaju se kršćanima. Kršćanstvo pripada tipu povijesne, proročke i objavljene religije, etično-mistične strukture, spasenjski i eshatološki usmjerene. Kroz povijest se raščlanilo na više konfesija (katolicizam, pravoslavlje, protestantizam, nestorijanstvo i monofizitstvo) i njima odgovarajućih Crkava (Katolička Crkva, pravoslavne Crkve, protestantske Crkve i istočne pretkalcedonske Crkve; vidi popis kršćanskih crkvi i pokreta). Kršćanska era počinje Isusovim rođenjem.


Kopi.Izgleda da vrućina loše djeluje na tebe.Evo,jedan retro-izraz-skuliraj se.
Sa Bogom se ne ismijavam,odakle ti te deluzije?Ili misliš o sebi kao o Bogu?Ali,ni s tobom se ne ismijavam.Samo sam konstatirala ispravnu konstataciju.Što skidaš citate?Pa,priznati ću ti,i ja sam citirala definiciju mormona(crkve Isusa Krista svetaca posljednjih dana).
Što češ,nabacivati citate kao Fran?
Stvarno si prepun znanja,zakuvalo,da ne kažem zakuhalo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2019 16:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Tocno sam predvidio da ce se to dogoditi:da cete vas dvoje ostati jedini aktivni clanovi na ovom forumu i kad se vise ne budete mogli prepucavati s drugima da cete se poklati izmedju sebe. Upravo se to i dogodilo.

I nemoj biti ljut na mene sto sam te upozorio da svojoj zeni ne smijes pristupat kao da je prostitutka s kojom mozes zadovoljiti pozudu kad god ti padne na pamet. To je bila bratska opomena koja moze biti vazna za tvoje spasenje. Kad bi prihvatio tu opomenu ne bi se vise morao brinuti koju ces metodu kontracepcije upotrijebit da se sprijece nezeljene trudnoce. Pravim vjernicima nisu potrebne nikakve metode kontracepcije jer su oni gospodari,a ne robovi svoga tijela poput tebe.


Joj Boni,prepun blagodati posta...a sa kim se TI nisi zakačio?Malo je takvih...no,ja ću i dalje biti"aktivna"u pauzi posla,malo debate ne smeta,a forum se ovaj ohladio davno prije no što sam ja povirila u njega...To je sudbina svih katoličkih foruma ovdje...no,eto,i ti si još tu,sve fanatičniji...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr