www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 14 lis 2020 11:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
ZA JESEN SE SPREMITE! Talijanki se ukazuje Gospa iz Međugorja: Što nas čeka slijedećih mjeseci!?

Navodna Gospina poruka otkriva što će biti s pandemijom

Navodna ukazanja Gospe Talijanki Giselli Cardi započela su 2016. godine nakon njene posjete Međugorju gdje je kupila Gospin kip koji je počeo liti krv nakon što se vratila u Trevignano Romanu u Italiji. Od tada Gisella prima poruke gotovo svakodnevno. Iako ukazanja nisu službeno odobrena, “Nihil Obstat” je odobren od strane nadbiskupa za poljski prijevod druge knjige “Na putu s Marijom” koju je objavio Edizioni Segno, a koja sadrži priču o ukazanjima i pripadajuće poruke do 2018. godine.

Njezin lokalni biskup uzeo je slučaj u promatranje ali je rekao kako valja još pričekati pa će se vidjeti plodovi. U međuvremenu odobrio je Giselli pristup kapeli za molitvu krunice i primanje poruke zajedno s mnoštvom posjetitelja koji su se počeli okupljati u Cardinoj kući kada su se počele širiti vijesti o ukazanjima. Također dodao je da očekuje poruke milosrđa a ne osude.

Giselline poruke obiluju upozorenjima na posljednja vremena; potrese, kuge i ratove. Gisella tvrdi da su poruke namijenjene jačanju svijesti o prisutnosti zla i grijeha te pozivaju na obraćenje i molitvu krunice.

S obzirom na situaciju u kojoj se svijet nalazi zanimljivo je da je Gisella rekla kako joj  je u rujnu 2019. godine Gospa rekla sljedeće: “Molite se za Kinu, jer će odatle dolaziti nove bolesti, sve spremne zaraziti zrak nepoznatim virusima”.

No, navodno je Gospa upozorila i na ovu jesen.

Cardia je rekla da joj je Marija otkrila da će se pandemija COVID-19 snažno raspaliti na jesen, da su trenutne niske stope zaraze u Italiji “trenutna iluzija” i da će se “sve vratiti gore nego prije; to je samo bila stanka. “

Biskup upitan o ovoj, po Talijane uznemirujućoj poruci, nije želio puno komenitati samo je rekao: ‘Pa ima 50 posto šanse da se to dogodi.’

Gospa je preko Giselle u srpnju navodno upozorila i na potrese koji će pokoriti Italiju i Francusku, pozvala je na molitvu, a 8. kolovoza je upozorila rekavši: ‘Rat je blizu’.

Evo poruke:'Djeco moja, hvala vam što ste ovdje u molitvi i što ste u vašim srcima poslušali moj poziv. Djeco moja, pozivam vas da budete svjedoci ovih posljednjih vremena: izabrani ste živjeti u ovim vremenima i svjedočiti istinu, bez obzira na cijenu. Ne bojte se, djeco moja, uvijek ću vam biti blizu: zazovite moje ime i bit ću prisutna. Uskoro će doći rat i glad, ali tko ima vjeru, ne treba se bojati, jer Gospodin će se pobrinuti da vam ništa ne nedostaje. Djeco, ja sam vaša Žalosna Majka; Vidim da nastavljate praviti planove – vi ste u svijetu, ali niste od svijeta; brinite više o svom duhu kroz molitvu. Molite se da biste mogli sudjelovati u danu kada će doći Gospodin da vam pruži sve što vam je oduzeto. Zbrka je već u Crkvi, gdje će uskoro doći do velikog meteža. Djeco, obratite se i volite jedni druge kao braću i sestre; izbjegavajte ljubomoru, zavist i tračeve koji su plod đavla. Neka vas sklad i mir ujedine. Sada vas blagoslivljam u ime Oca, Sina i Duha Svetoga, Amen.'

Izvor: https://croativ.net/za-jesen-se-spremit ... eci-12148/

16. kolovoza, 2020


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2020 16:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Što se babi htilo to se babi snilo. Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2020 16:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
klasje napisao:
ZA JESEN SE SPREMITE! Talijanki se ukazuje Gospa iz Međugorja: Što nas čeka slijedećih mjeseci!?

Navodna Gospina poruka otkriva što će biti s pandemijom

Navodna ukazanja Gospe Talijanki Giselli Cardi započela su 2016. godine nakon njene posjete Međugorju gdje je kupila Gospin kip koji je počeo liti krv nakon što se vratila u Trevignano Romanu u Italiji. Od tada Gisella prima poruke gotovo svakodnevno. Iako ukazanja nisu službeno odobrena, “Nihil Obstat” je odobren od strane nadbiskupa za poljski prijevod druge knjige “Na putu s Marijom” koju je objavio Edizioni Segno, a koja sadrži priču o ukazanjima i pripadajuće poruke do 2018. godine.

Njezin lokalni biskup uzeo je slučaj u promatranje ali je rekao kako valja još pričekati pa će se vidjeti plodovi. U međuvremenu odobrio je Giselli pristup kapeli za molitvu krunice i primanje poruke zajedno s mnoštvom posjetitelja koji su se počeli okupljati u Cardinoj kući kada su se počele širiti vijesti o ukazanjima. Također dodao je da očekuje poruke milosrđa a ne osude.

Giselline poruke obiluju upozorenjima na posljednja vremena; potrese, kuge i ratove. Gisella tvrdi da su poruke namijenjene jačanju svijesti o prisutnosti zla i grijeha te pozivaju na obraćenje i molitvu krunice.

S obzirom na situaciju u kojoj se svijet nalazi zanimljivo je da je Gisella rekla kako joj  je u rujnu 2019. godine Gospa rekla sljedeće: “Molite se za Kinu, jer će odatle dolaziti nove bolesti, sve spremne zaraziti zrak nepoznatim virusima”.

No, navodno je Gospa upozorila i na ovu jesen.

Cardia je rekla da joj je Marija otkrila da će se pandemija COVID-19 snažno raspaliti na jesen, da su trenutne niske stope zaraze u Italiji “trenutna iluzija” i da će se “sve vratiti gore nego prije; to je samo bila stanka. “

Biskup upitan o ovoj, po Talijane uznemirujućoj poruci, nije želio puno komenitati samo je rekao: ‘Pa ima 50 posto šanse da se to dogodi.’

Gospa je preko Giselle u srpnju navodno upozorila i na potrese koji će pokoriti Italiju i Francusku, pozvala je na molitvu, a 8. kolovoza je upozorila rekavši: ‘Rat je blizu’.

Evo poruke:'Djeco moja, hvala vam što ste ovdje u molitvi i što ste u vašim srcima poslušali moj poziv. Djeco moja, pozivam vas da budete svjedoci ovih posljednjih vremena: izabrani ste živjeti u ovim vremenima i svjedočiti istinu, bez obzira na cijenu. Ne bojte se, djeco moja, uvijek ću vam biti blizu: zazovite moje ime i bit ću prisutna. Uskoro će doći rat i glad, ali tko ima vjeru, ne treba se bojati, jer Gospodin će se pobrinuti da vam ništa ne nedostaje. Djeco, ja sam vaša Žalosna Majka; Vidim da nastavljate praviti planove – vi ste u svijetu, ali niste od svijeta; brinite više o svom duhu kroz molitvu. Molite se da biste mogli sudjelovati u danu kada će doći Gospodin da vam pruži sve što vam je oduzeto. Zbrka je već u Crkvi, gdje će uskoro doći do velikog meteža. Djeco, obratite se i volite jedni druge kao braću i sestre; izbjegavajte ljubomoru, zavist i tračeve koji su plod đavla. Neka vas sklad i mir ujedine. Sada vas blagoslivljam u ime Oca, Sina i Duha Svetoga, Amen.'

Izvor: https://croativ.net/za-jesen-se-spremit ... eci-12148/

16. kolovoza, 2020


E i ja sam ovo čula - pročitala. Ništa mi nije loše u poruci nama kao nama, kao vjernicima, kako da se ponašamo, dapače mislim da je AKTUALNA. A za zbivanja koja se predviđaju.. Vidit ćemo što će biti.

"Zbrka je već u Crkvi, gdje će uskoro doći do velikog meteža." Ovo je definitivno na djelu. Baš me zanima što će biti ovo dalje sa koronom u Italiji, i ovo s potresima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2020 18:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Osobno, zbog jednog privatnog iskustva, vjerujem da su ukazanja u Međugorju istinita. Bio sam jednom tamo. Nisam od onih koji svako malo odu dolje. Pomolim se u krevetu. Svetište koje sam najčešće pohodio je Altötting - mjesto do rodnog sela pape emeritusa Benedikta XVI. To bih svakome ovdje preporučio.

Međugorski vidioci uglavnom primaju 40ak godina poruke o molitvi, postu i ispovijedi. Kod vidjelice Giselle Cardie je karakteristično da su poruke radikalnije, a i događaji slijede ubrzo nakon dobivenih poruka od Gospe, Isusa.

(Evo i male poslastice za Frana:)

Ova proročanstva sam izrezao iz poruka Giselli C.
To sve je poprilično zabrinjavajuće:

-Skorašnji financijski kolaps.
-Sve je spremno za rat.


Izvor: https://www.countdowntothekingdom.com/h ... lla-carda/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2020 19:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2013 09:36
Postovi: 120
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 25 zahvala
Ovo je da se ljude malo preplasi s jos jednom privatnom objavom?
Kao vjernici trebali bismo siriti nadu. Bilo je i puno gorih vremena od ovih u kojima sada zivimo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2020 22:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Tomatino napisao:
Ovo je da se ljude malo preplasi s jos jednom privatnom objavom?
Kao vjernici trebali bismo siriti nadu. Bilo je i puno gorih vremena od ovih u kojima sada zivimo.


I sam Isus što nam je najavio.. Novi Zavjet je prepun upozorenja. Pa Gospa u Fatimi...pa svetoj Katarini Laboure što je najavila i ispunilo se...
Nada u patnji.. Može tako?

Ne virujem ni ja svakoj privatnoj objavi...

Ali nešto se u svitu gadno kuva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lis 2020 00:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Tomatino napisao:
Ovo je da se ljude malo preplasi s jos jednom privatnom objavom?

Puno babi kilavo dijete. Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lis 2020 11:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
U Nizozemskoj bi trebala biti odobrena eutanazija i za na smrt bolesnu djecu mlađu od 12 godina. Toga prije nikada nije bilo. A što ćemo sa sastojcima od abortiranih beba koji se koriste u farmaciji itd. Što ako buduće obavezno cjepivo protiv korone bude sadržavalo sastojke abortiranih beba!? Kanibalizam na kvadrat. Grijesi su se nagomilali. Pokojni Tomislav Ivančić je govorio da je cijeli svijet zapravo jedan veliki konc logor. U jednom od poruka Gospe Giselli Cardi stoji da ćemo uskoro vidjeti kako se svijet mijenja. Šlagvort NWO. A što nam Biblija govori? - Da će sve biti samo gore... i da moramo imati pouzdanja u Boga i u Njegovu providnost.
Ne boj se, stado malo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 stu 2020 17:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Biskup Athanasius Schneider: Kršćani moraju odbiti cjepivo protiv korone dobiveno od pobačenih beba, čak i ako to znači mučeništvo

https://croativ.net/athanasius-schneide ... gL-y0GkD9I


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr