www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 12:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2530 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253
Autor Poruka
PostPostano: 06 stu 2017 22:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Peltrasius napisao:
Svjedočantvo1

...ja to cesto doživnjavam u snu i vjerujte ljudi to nije od vaznemaljaca i slicno vec od vraga,to se naj cesce dogada ljudima koji su u vjeri ili su veliki vjernici i vrag nas na taj nacin plasi jer nas zeli maknut s puta vjere...napravim znak Križa i stane.!


http://listverse.com/2012/10/15/10-crea ... -folklore/


Ima nas koji trebamo još poboljšati engleski, odustala sam unaprijed od čitanja jer mislim da neću najbolje shvatiti smisao :lol:


Inače, čitam svjedočanstva forumaša već skoro tjedan dana, i mogu se pohvaliti da sam čak došla do 160 stranice postova! :D Mislim da će se moja dioptrija, koja je svakako loša od mnogo čitanja, nakon ovog drastično pogoršati 8) :P
Ono sto zelim reći jest da su mi ova svjedočanstva ( iako još nisam do kraja došla ) pomogla u nekim shvaćanjima, kroz svjedočanstvo, svatko se moze pronaći u dijelu onog što je netko drugi rekao, i pomoći sebi da sagleda stvari iz drugog kuta, pogotovo ako svjedoče ljudi koji su duhovno sazreli i postali vjernici u pravom smislu riječi, a mislim da ih na ovom forumu ima jako mnogo.
Vidim da ovdje ima članova koji su već godinama prisutni na forumu, lijepo je pročitati i osjetiti međusobno razumijevanje i podršku, molitve za drugoga kad je najpotrebnije, ovaj forum mi se čini kao jedna velika skupina prijatelja koji si pomazu rasti u vjeri, i mislim da je ovo mjesto nešto najdragocjenije na što mogu "utrošiti" vrijeme dok sam na netu.
Vidim da neki otprije aktivni članovi koji su divno svjedočili vjeru, nisu više toliko aktivni, ali se nadam da će se i to promijeniti i da će nam se opet pridruziti :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 00:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ivana2911 napisao:
Inače, čitam svjedočanstva forumaša već skoro tjedan dana, i mogu se pohvaliti da sam čak došla do 160 stranice postova! :D Mislim da će se moja dioptrija, koja je svakako loša od mnogo čitanja, nakon ovog drastično pogoršati 8) :P


Mislim da to nikad nije zapravo dokazano...mozda se i varam...


Ivana2911 napisao:
Ono sto zelim reći jest da su mi ova svjedočanstva ( iako još nisam do kraja došla ) pomogla u nekim shvaćanjima, kroz svjedočanstvo, svatko se moze pronaći u dijelu onog što je netko drugi rekao, i pomoći sebi da sagleda stvari iz drugog kuta, pogotovo ako svjedoče ljudi koji su duhovno sazreli i postali vjernici u pravom smislu riječi, a mislim da ih na ovom forumu ima jako mnogo.



Jednom mi je jedan mudar covjek rekao; vise se nauci od budale, nego od pametnog.


Ivana2911 napisao:
Vidim da ovdje ima članova koji su već godinama prisutni na forumu, lijepo je pročitati i osjetiti međusobno razumijevanje i podršku, molitve za drugoga kad je najpotrebnije, ovaj forum mi se čini kao jedna velika skupina prijatelja koji si pomazu rasti u vjeri, i mislim da je ovo mjesto nešto najdragocjenije na što mogu "utrošiti" vrijeme dok sam na netu.


Mislim da "najdrogecijenije" i imaginarna realnost, nikad nece ici ruku pod ruku.....jbg...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 00:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Peltrasius napisao:
Svjedočantvo1

...ja to cesto doživnjavam u snu i vjerujte ljudi to nije od vaznemaljaca i slicno vec od vraga,to se naj cesce dogada ljudima koji su u vjeri ili su veliki vjernici i vrag nas na taj nacin plasi jer nas zeli maknut s puta vjere...napravim znak Križa i stane.!


http://listverse.com/2012/10/15/10-crea ... -folklore/



jer upravo on je na pravom putu vjere!! vidite ljudi, kako je je on iskren i bogobojazan, pravi Kristov nasljednik! skromnost je, dakle, pretenciozna vrlina, kaj ne?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od Ivana2911 na 09 stu 2017 14:26.
Razlog: ne sviđa mi se komentar
PostPostano: 09 stu 2017 14:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
dujam napisao:
Ivana2911 napisao:
Inače, čitam svjedočanstva forumaša već skoro tjedan dana, i mogu se pohvaliti da sam čak došla do 160 stranice postova! :D Mislim da će se moja dioptrija, koja je svakako loša od mnogo čitanja, nakon ovog drastično pogoršati 8) :P


Mislim da to nikad nije zapravo dokazano...mozda se i varam...


Ivana2911 napisao:
Ono sto zelim reći jest da su mi ova svjedočanstva ( iako još nisam do kraja došla ) pomogla u nekim shvaćanjima, kroz svjedočanstvo, svatko se moze pronaći u dijelu onog što je netko drugi rekao, i pomoći sebi da sagleda stvari iz drugog kuta, pogotovo ako svjedoče ljudi koji su duhovno sazreli i postali vjernici u pravom smislu riječi, a mislim da ih na ovom forumu ima jako mnogo.



Jednom mi je jedan mudar covjek rekao; vise se nauci od budale, nego od pametnog.


Ivana2911 napisao:
Vidim da ovdje ima članova koji su već godinama prisutni na forumu, lijepo je pročitati i osjetiti međusobno razumijevanje i podršku, molitve za drugoga kad je najpotrebnije, ovaj forum mi se čini kao jedna velika skupina prijatelja koji si pomazu rasti u vjeri, i mislim da je ovo mjesto nešto najdragocjenije na što mogu "utrošiti" vrijeme dok sam na netu.


Mislim da "najdrogecijenije" i imaginarna realnost, nikad nece ici ruku pod ruku.....jbg...


Varaš se 8)

Tko je za nekoga budala, za drugog je čovjek od kojeg se može mnogo naučiti, naša poimanja "pametnog" i "budale" ovise od naših osobnih moralnih načela, odgoja i osobnih stajališta, tako da.. besmisleno je dalje o tome 8)

Onda ne shvaćamo isto pojam "dragocjenosti" :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2018 12:44 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 07 sij 2018 12:35
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pitanje za administratore: možete li mi preporučiti nekoga tko bi mi pomogao u rasvjetljavanju ( ispravnom tumačenju) duhovnog
iskustva koje sam doživio kao epileptičar..hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 sij 2018 15:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
sstip napisao:
pitanje za administratore: možete li mi preporučiti nekoga tko bi mi pomogao u rasvjetljavanju ( ispravnom tumačenju) duhovnog
iskustva koje sam doživio kao epileptičar..hvala


Mozda je najbolje upitati svećenika iz zupe, ili više svećenika, mislim da su oni bolje upoznati s time od administratora..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 sij 2019 15:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ovaj doživljaj u snu imala sam više puta,zadnji put baš prije nekoliko dana.Taj osjećaj da je netko na meni i da mi hoće nanijeti zlo i veliki strah.Čitala sam o paralizi u snu i sve to.Samo ne kužim,zašto taj jaki osjećaj,da mi želi zlo,ta spodoba?Pitam se,jeli kriva moja psiha ili ne daj Bože stvarno nečeg tu ima?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 sij 2019 16:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ovaj doživljaj u snu imala sam više puta,zadnji put baš prije nekoliko dana.Taj osjećaj da je netko na meni i da mi hoće nanijeti zlo i veliki strah.Čitala sam o paralizi u snu i sve to.Samo ne kužim,zašto taj jaki osjećaj,da mi želi zlo,ta spodoba?Pitam se,jeli kriva moja psiha ili ne daj Bože stvarno nečeg tu ima?


Jel se pomoliš prije spavanja?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 sij 2019 17:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Billy napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ovaj doživljaj u snu imala sam više puta,zadnji put baš prije nekoliko dana.Taj osjećaj da je netko na meni i da mi hoće nanijeti zlo i veliki strah.Čitala sam o paralizi u snu i sve to.Samo ne kužim,zašto taj jaki osjećaj,da mi želi zlo,ta spodoba?Pitam se,jeli kriva moja psiha ili ne daj Bože stvarno nečeg tu ima?


Jel se pomoliš prije spavanja?

Da,trenutno sv.Josipu-zaštitni plašt.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2530 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr