www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 05 lip 2024 00:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 05 srp 2012 22:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
DEVETNICA BLAŽENOJ DJEVICI MARIJI OD «ČUDOTVORNE MEDALJICE» - namjena: za Hrvatske Karizmatike od 29.06.2012. - 07.07.2012.

Slika


Sedmi dan : Zagovornica i Zaštitnica


POČETNA MOLITVA: Znak Križa - pokajati se za počinjene grijehe i izmoliti tri puta zaziv:«O, Marijo bez grijeha začeta, moli za nas koji se Tebi utječemo!»


O, predivna Djevice, uzvišena Kraljice, Gospodarice bez ljage, budi moja Odvjetnica, moja Zaštita u životu i smrti! Ti si Radost moga srca i moja Slava na nebu! Štiti me u kušnjama i napastima, da stignem k Isusu, Tvojem božanskom Sinu.


ZAVRŠNA MOLITVA: Presveta Djevice, vjerujem u Tvoje sveto i neokaljano Bezgrešno Začeće. Po tom slavnom odlikovanju postala si Majkom Sina Božjega. Isprosi mi od Tvoga ljubljenoga Sina pravu poniznost, čistu ljubav, vjernu poslušnost i potpuno predanje Bogu. Izmoli mi milost da spoznam i vršim u svim okolnostima svoga života Božju volju, jer samo tako mogu Boga častiti i Njegovo ime slaviti. A Ti, moja dobra Majko izmoli mi ove božanske milosti u vremenu i vječnosti. Tebi neka je slava i hvala uvijeke. Amen.

Tri put Zdravo Marijo sa zazivom:

O Marijo bez grijeha začeta,
moli za nas koji se tebi utječemo
i za sve one koji se tebi ne utječu,
a naročito za neprijatelje svete Crkve
i za sve one koji su tebi preporučeni!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 srp 2012 21:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
DEVETNICA BLAŽENOJ DJEVICI MARIJI OD «ČUDOTVORNE MEDALJICE» - namjena: za Hrvatske Karizmatike od 29.06.2012. - 07.07.2012.

Slika


Osmi dan: Posrednica svih milosti


POČETNA MOLITVA: Znak Križa - pokajati se za počinjene grijehe i izmoliti tri puta zaziv:«O, Marijo bez grijeha začeta, moli za nas koji se Tebi utječemo!»


O, neokaljana Djevice, daj da sjajne zrake koje izlaze iz Tvojih djevičanskih ruku, rasvije­tli moj razum, kako bih bolje spoznao dobro, te da moje srce oživi u vjeri, ufanju i ljubavi.


ZAVRŠNA MOLITVA: Presveta Djevice, vjerujem u Tvoje sveto i neokaljano Bezgrešno Začeće. Po tom slavnom odlikovanju postala si Majkom Sina Božjega. Isprosi mi od Tvoga ljubljenoga Sina pravu poniznost, čistu ljubav, vjernu poslušnost i potpuno predanje Bogu. Izmoli mi milost da spoznam i vršim u svim okolnostima svoga života Božju volju, jer samo tako mogu Boga častiti i Njegovo ime slaviti. A Ti, moja dobra Majko izmoli mi ove božanske milosti u vremenu i vječnosti. Tebi neka je slava i hvala uvijeke. Amen.

Tri put Zdravo Marijo sa zazivom:

O Marijo bez grijeha začeta,
moli za nas koji se tebi utječemo
i za sve one koji se tebi ne utječu,
a naročito za neprijatelje svete Crkve
i za sve one koji su tebi preporučeni!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr