www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 05:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
PostPostano: 12 lis 2021 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
INIZ, smatram da svi ostali forumaši ZNAJU što znači PP - PRIVATNA poruka.
Što sam ti pisao o sebi? Svatko zna da Bog računa na njega, zato nas je i stvorio U OVOME vremenu, smjestio U OVU sredinu, s DAROVIMA koje je namijenio SAMO toj osobi. Ako sam naveo nešto osobno, p to stoji u mom potpisu ispod posta svoje ("Sluge smo beskorisne…").
"Samohvala ništ`ne valja" - kaže stara narodna. I dobro ju pamtim. Ako si nešto shvatila kao hvalu, nemam što više reći. Ne o sebi. A o tebi? Pa zašto bih!
TI si sve rekla o sebi iznoseći (mada indirektno) nešto što nije bilo za javnost. Da to sada i javno objelodanim? Kome? I zašto?
Ja ću - ako je ono bila samohvala - polagati račun pred Njim, ali ti…???
Sram te bilo!
Sad stvarno pozdrav! Uspjela si u svom nastojanju da (superiorno?) vladaš forumom.[/quote]

QUOTE:

Baš me boli kad prijetiš iznijeti o meni nešto što sam rekla INDIREKTNO a nije za javnost :oops: (Maniri babe tračare).
Srami se ti ako imaš potrebu.
Ne pravi se žrtvom; nisam ja prisvojila nikakav forum, ne prejudiciraj. Svatko je slobodan pisati što želi dok ne vrijeđa drugog. Manje drame...
Ja sam i Dadi prestala odgovarati otkad mi je objasnio da je to njegov blog. Respektiram.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 16:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ne moraš se žestiti na mene jer ti ne odgovara što sam na tvoje hvaljenje koje šalješ pp odgovorila da si za me forumski anonimus kao i svi ostali. Jer jedino to vidim kao razlog napadanja. Da sam pohvalila tvoje samohvale, valjda bi sad pisao zahvale.

Zdrave ženska te čita ko otvorenu knjigu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 19:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
zdrave napisao:
Sad stvarno pozdrav!

Pozdrav! Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 lis 2021 19:08 
U posljednje ce dane biti kao u Noine dane. Ima zapisano u Bozjoj Rijeci.
A u Noine dane su se strasne stvari dogadjale i rszvijale. Divovi su hodali zemljom i iskvarili je, otimali od ljudi, prozdirsli ih i opcili sa mnogim stvorenjima. Posto ce u te posljednje dane biti tako uzasno, potrebno je moliti se vise no ikad.
Postoje mnoge stvari koje nam je moderna znanost lazirala, ali sve se postepeno otkriva. Tko ima oci, vidjet ce.
Evo jedan zanimljiv video sa kanala mudfossil university. Mnogo toga se otkriva onima koji tragaju za Istinom. Stovise, ovakvi ljudi potvrdjuju tocnost Bozje Rijeci. Uz svu modernu tehnologiju koju danas imamo informacije se brzo sire. Na svakom pojedincu je sto ce vjerovati...i kome.
Neka svakoga od vas blagoslovi Nebeski Otac u Isusovo Ime i otvori oci onima koji to zele! Smen. Slava Gospodu Abrahamovu, Izakovu i Jakovljevu.Slava Gospodinu Isusu Kristu. Amen .Aleluja

https://youtu.be/Nbsu3fSljns

https://youtu.be/HFfsLfjCUf8


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2021 21:52 
Izbacili covjeka iz Crkve, jer nije nosio brnjicu - https://youtu.be/QC53GxTU_5s
Sto vise doza bude bilo vise ce biti onih izbacivanih, proganjanih, ubijanih, mucenih....
Sto sve cini strah ljudima....
Gdje je nestao razum, pitam se?
Djeca ce biti naucena da zive u strahu..., a toga nece biti ni svjesni.
sad cekamo nastavak grckog alfabeta...

Gospodaru zivota, Boze Abrahamov, Izakov i Jakovljev, smiluj se meni grjesniku u Isusovo mocno Ime! Budi Ti proslavljen u mom Zivotu!
Molim Te zastiti sve one malene! Hvala Ti! Slava Ti Gospodine Isuse Kriste!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2021 10:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bilo bi dobro da je i u mojoj crkvi tako, nitko ne nosi masku.
Ne daj Bože da završiš na operaciji, pa kaži kirurgu da skine "brnjicu".
Nisu ljudi u strahu, djeci je fora nositi maske, samo ima roditelja, neukih, koji tlače djecu svojim budalaštinama.
Mlad si, pa će ti kroz koju godinu biti smiješno, kad budeš ovo čitao.
Nikakav smak svijeta, nikakva posljednja vremena :P
Život ide, pandemija će proći, nađi nešto pametno što će te zaokupiti, curu, živi život, nema straha :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2021 13:02 
INIZ , hvala na savjetu.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2021 17:37 
Evo pronasao video najvecih glumaca na svijetu, dobitnike Nobelovih nagrada za mir, i ostalih nagrada pozeljnih malom covjeku.
Predstava koja traje sve dok se ne podigne zastor. Kad ce zavrsiti to nitko ne zna...ona traje i traje te se vrti u krug...
... dok glumci, veselo smjeskajuci se publici govori da sve ide na bolje, narod gine zbog neznanja i ljudskih idola (glumaca) koji vrte kolo.
Fabula se zahuktava, jedni glumci odlaze,pogibaju, umiru, ili jednostavmo u cudnim okolnostima nestaju. Tada dolaze drugi koji se trude jos bolje odglumiti od svojih prethodnika. Kako dolaze sve noviji glumci, tako se i publika mijenja, publika koja ce sve dati za svog omiljenog glumca dok ne presusi financijski, te proklinju sve oko sebe sto im nitko ne rece da su ih lagali, i da je sve samo bila najobicnija predstava.

Dame i Gospodje predstavljam vam predstavu: Nemoj sjedit na hladnom betonu!

https://www.bitchute.com/video/Yhj6ZolTE0jN/


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr