www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:17

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 lis 2021 18:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Taj bi bio prvi baniran jer cijelo vrijeme kleveće svakoga, meni insinuira odnose sa osobama s foruma koje nikad nisam upoznala, govor mu je govor mržnje.
Možeš biti vrli branitelj, no istina je jedna.

INIZ, jako se varaš. TI BI BILA PRVA BANIRANA! Pa, TI si prisvojila ovaj forum kao da je tvoj. Samo zahvaljujući pasivnosti admiba/moderatora.
I hvala...I Mene si uspjela otjerati s TTa. Bog te blagoslovio ovakvu naprasitu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2021 18:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Drago mi je Zdrave da si to shvatio. Ali bih ipak volio da ostanes na forumu jer mislim da mozes reci puno korisnih i pametnih stvari. Bog te blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2021 18:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
zdrave napisao:
INIZ, jako se varaš. TI BI BILA PRVA BANIRANA! Pa, TI si prisvojila ovaj forum kao da je tvoj. Samo zahvaljujući pasivnosti admiba/moderatora.
I hvala...I Mene si uspjela otjerati s TTa. Bog te blagoslovio ovakvu naprasitu...

Zdrave ja sam mislio da si ti ozbiljan čovjek. Lol. Slika Slika

Idemo se bavit ozbiljnim temama: teologija - filozofija Zdrave?! Pusti ti ovo što se babi snilo to se babi htilo. Trla baba lan da joj prođe dan i te fore. De sad ozbiljno.

Šta ti misliš Zdravkane, ima li spasenja izvan Crkve?!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od Gost na 11 lis 2021 19:39.
PostPostano: 11 lis 2021 19:41 
https://i.pinimg.com/originals/bc/a3/19 ... bfdddc.jpg

Ova rugoba ne predstavlja mog spasitelja.
Nalazi se u Vatikanu! Dobro otvorite Oci!
Svi smo pozvani razotkrivati djela tame!
Bas me briga sto ce netko reci o meni, ova skulptura predstavlja bafometa.
Mozete zmiriti koliko hocete, no ja vam govorim da je to skulptura bafometa, a slatkorjecivost "pape" vas nece spasiti.
Imate Oci, a ne vidite. Najlakse je zazmiriti i praviti se da je to umjetnicko djelo.
Sve vam je pred ocima.
Sad slobodno me banujte s foruma, no ne zaboravite da sam vam i ranije prokazivao na vatikansko stovanje zmije i srodnika.
Zlato i biserje vam skrece paznju.
Zamolite Duha Svetoga da vam otkrije Istinu, ako meni ne vjerujete!
Sva Slava, Cast i Slava pripada Nebeskom Ocu i Njegovom Sinu Gospodinu Isusu Kristu i Duhu Svetom!
Hvala Ti Oce Nebeski za sve sto razotkrivas!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 09:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
dado1642 napisao:
https://i.pinimg.com/originals/bc/a3/19/bca319ec031cd9585db1da4ebbbfdddc.jpg

(...)Bas me briga sto ce netko reci o meni, ova skulptura predstavlja bafometa.
Mozete zmiriti koliko hocete, no ja vam govorim da je to skulptura bafometa, a slatkorjecivost "pape" vas nece spasiti.
Imate Oci, a ne vidite. Najlakse je zazmiriti i praviti se da je to umjetnicko djelo.
Sve vam je pred ocima.
Sad slobodno me banujte s foruma, no ne zaboravite da sam vam i ranije prokazivao na vatikansko stovanje zmije i srodnika.
Zlato i biserje vam skrece paznju.
Zamolite Duha Svetoga da vam otkrije Istinu, ako meni ne vjerujete!
Sva Slava, Cast i Slava pripada Nebeskom Ocu i Njegovom Sinu Gospodinu Isusu Kristu i Duhu Svetom!
Hvala Ti Oce Nebeski za sve sto razotkrivas!


Dado, moj jedini komentar jeste da, kao što se u Vatikanu diže sotonski dim, tako je to posvuda, ovdje na ovom i inim forumima: pojave se "sveci i svetice" i sole nam svoju mudrost (zapravo samo zbog želje isticanja svoga POZNAVANJA svega i svačega, dakle onoga JA), pa stavljam link.

Uz napomenu, tebi Dado, ali i svima otvorena srca: Vrijeme otpada je započelo! U Njemačkoj se zatvaraju crkve (kao primjer); crkveno vodstvo je totalno zbunjeno, mnogi svećenici su na sablazan ostatku crkve (laicima - sjetimo se pedofilije, što je samo jedno područje); papa Franjo je u startu krenuo u deluksuzaciju Crkve, ali je naišao ODMAH na otpor unutar Vatikana. I ono što objašnjava sve: 1300 mladića se dalo zarediti da bi iznutra razorilo Katoličku crkvu.
A sada:Mir i svako dobro! I samo promatrajmo sve znakove oko sebe. Vrijeme sve brže leti, sve se ruši...
https://book.hr/sto-papa-pavao-vi-misli ... onski-dim/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 10:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
zdrave napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Taj bi bio prvi baniran jer cijelo vrijeme kleveće svakoga, meni insinuira odnose sa osobama s foruma koje nikad nisam upoznala, govor mu je govor mržnje.
Možeš biti vrli branitelj, no istina je jedna.

INIZ, jako se varaš. TI BI BILA PRVA BANIRANA! Pa, TI si prisvojila ovaj forum kao da je tvoj. Samo zahvaljujući pasivnosti admiba/moderatora.
I hvala...I Mene si uspjela otjerati s TTa. Bog te blagoslovio ovakvu naprasitu...

Kako sam to "prisvojila" forum?
Nitko ne piše, pa ne bih trebala ni ja?
Ne moraš se žestiti na mene jer ti ne odgovara što sam na tvoje hvaljenje koje šalješ pp odgovorila da si za me forumski anonimus kao i svi ostali. Jer jedino to vidim kao razlog napadanja. Da sam pohvalila tvoje samohvale, valjda bi sad pisao zahvale. No ja sam iskrena, što na umu, to na drumu. Nemojte to raditi, ne mislim konkretno ne tebe, jer netko tko nije katolik, a čita ovaj forum, stvarno neće zaključiti ništa dobro nama ni sljedom toga vjeri. Iako pravih katolika na ovom forumu nisam ni vidjela. Što ne kažem ni za sebe da sam, treba još puno puta proći.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od zdrave na 12 lis 2021 11:19.
PostPostano: 12 lis 2021 11:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 svi 2010 09:23
Postovi: 750
Podijelio: 60 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
zdrave napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Taj bi bio prvi baniran jer cijelo vrijeme kleveće svakoga, meni insinuira odnose sa osobama s foruma koje nikad nisam upoznala, govor mu je govor mržnje.
Možeš biti vrli branitelj, no istina je jedna.

INIZ, jako se varaš. TI BI BILA PRVA BANIRANA! Pa, TI si prisvojila ovaj forum kao da je tvoj. Samo zahvaljujući pasivnosti admiba/moderatora.
I hvala...I Mene si uspjela otjerati s TTa. Bog te blagoslovio ovakvu naprasitu...

Kako sam to "prisvojila" forum?
Nitko ne piše, pa ne bih trebala ni ja?
Ne moraš se žestiti na mene jer ti ne odgovara što sam na tvoje hvaljenje koje šalješ pp odgovorila da si za me forumski anonimus kao i svi ostali. Jer jedino to vidim kao razlog napadanja. Da sam pohvalila tvoje samohvale, valjda bi sad pisao zahvale. No ja sam iskrena, što na umu, to na drumu. Nemojte to raditi, ne mislim konkretno ne tebe, jer netko tko nije katolik, a čita ovaj forum, stvarno neće zaključiti ništa dobro nama ni sljedom toga vjeri. Iako pravih katolika na ovom forumu nisam ni vidjela. Što ne kažem ni za sebe da sam, treba još puno puta proći.


INIZ, smatram da svi ostali forumaši ZNAJU što znači PP - PRIVATNA poruka.
Što sam ti pisao o sebi? Svatko zna da Bog računa na njega, zato nas je i stvorio U OVOME vremenu, smjestio U OVU sredinu, s DAROVIMA koje je namijenio SAMO toj osobi. Ako sam naveo nešto osobno, p to stoji u mom potpisu ispod posta svoje ("Sluge smo beskorisne…").
"Samohvala ništ`ne valja" - kaže stara narodna. I dobro ju pamtim. Ako si nešto shvatila kao hvalu, nemam što više reći. Ne o sebi. A o tebi? Pa zašto bih!
TI si sve rekla o sebi iznoseći (mada indirektno) nešto što nije bilo za javnost. Da to sada i javno objelodanim? Kome? I zašto?
Ja ću - ako je ono bila samohvala - polagati račun pred Njim, ali ti…???
Sram te bilo!
Sad stvarno pozdrav! Uspjela si u svom nastojanju da (superiorno?) vladaš forumom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 13:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
zdrave napisao:
Sram te bilo!

Tebe neka bude sram Zdravkane. Ženska ima muža. Nemoj joj više nikad slati privatne poruke. I dobro ti je ženska napisala, ti si obični, citiram;

IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
... forumski anonimus..


Ne kužim šta još radiš na ovom forumu, nisi li napisao da te kako ti kažeš "naprasita" žena, citiram;

zdrave napisao:
...uspjela otjerati s TTa.

:l30:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr