www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 30 stu 2007 14:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isus govori o ovoj krunici:

'' Ovu molitvu Krunice želi Otac Nebeski, da se preko nje pomogne dušama. Ljubavlju Božjom sažižem srca. Činite ovo za svog Kralja! Sve je to Moje djelo, jer sve Meni pripada! Svima koji mole ovu Krunicu, obećajem milosti! Zemlju pokrivam blagoslovom Oca svojega! Duše upriješe pogled u Oca i zavapiše! Otac Milosrđa i Ljubavi blagoslivlje i ljubi svoju djecu! Po ovoj Krunici se spašavaju duše! Širite je da Vječni Otac spasi svijet! ''

( Utorak, 10. rujna 1996 )

Na Križić: Vjerujem…

Naveliko zrno: Oče naš…

Na tri mala zrna: tri Zdravomarije na čast Presvetog Trojstva koje je dalo privilegij Bezgrješnom Srcu Marijinu da moli pred nama.

Slava Ocu…



Na veliko zrno:

1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin trpio gorku Muku u Maslinskom vrtu. Po ovoj njegovoj Muci molimo Te, Oče, da udijeliš svoga Svetog Duha Svetom Ocu Papi, biskupima, svećenicima, redovnicima, redovnicama i svima Tebi posvećenima!

Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!

Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…



2. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio bičevan. Svi smo ga svojim grijesima bičevali. Po ovom Njegovu trpljenju molimo Te, Oče, da Te svi upoznamo i da se svi mi grešnici obratimo!

Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!

Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…



1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio okrunjen trnjem. Po ovoj Njegovoj Boli molimo Te, Oče, za sve bolesne, da im udijeliš svoga Duha, da Te spoznaju i prihvate svoju bolest!

Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!

Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…



4. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin nosio teški Križ. Po ovoj njegovoj Boli molimo Te, Oče za sve obitelji koje su razorene i koje trpe, da Isus na svom Križu ponese njihove križeve i da ih ozdravi i spasi!

Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!

Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…



5. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio raspet na Križu i prolio svoju Presvetu Krv. Po ovoj smrtnoj Muci molimo Te, Oče, za sve umiruće i duše u čistilištu, da ih spasiš i da im se smiluješ!

Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!

Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…



Na kraju krunice: Pet Slava Ocu za zahvalu Ocu nebeskom na svim milostima koje smo primili po pet svetih Rana Isusovih!



Ruža Otajstvena govori: Često se pitate: Koliki je broj zvijezda? Zaista, vaše su molitve moćne da okruže svaku zvijezdu! To Moćni Bog podaruje svakome od vas kada govorite: Hvala, Oče! Vječnom se Ocu svidjela ta molitva koju vam On dade. Vjernici koji je mole, otvorili su put smjele Očeve djece. Djeco Moja, prihvatite Očeve Ruke koje su vam pružene! Pružio vam ih je Vječni Otac. Djeco Moja, Njemu je sve moguće! On vas može dovesti k Sebi u Vječnost! Bogu Hvala!


Eto,dosad nisam na forumu naišao na ovu molitvu pa vam je toplo preporučam.BVB
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2007 15:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Hvala ziki,

baš lijepa molitva.

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 vel 2008 19:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 sij 2008 11:42
Postovi: 16
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo upravo sam vidjela krunicu Oce tebi je sve moguce to je jedna krasna molitva a malo cu vam napisati i odakle ona potjece....To je unutarnji govor koji prima jedna baka iz Bugojna a ja sam njena susjeda ona prima Gospine poruke od 1991god u svibnju Mara je nakon polaganja ruku i molitve za izlijev Duha Svetog, dobila dar jezika dar tumacenja jezika ,dar nutarnjeg gaovora i dar propostva .U to vrijeme bila je u molitvenoj zajednici crkve sv.Ante u Bugojnu.Ta zajednica nastala je 1987god nakon hodocasca u Medjugorje.Zajednica je zivjela po Gospinim porukama,svakodnevno se okupljala na molitvu u crkvu i u obiteljima.Pred rat Mara je prozivljavala teske kusnje,Isus joj je dao da vidi ratne strahote,razaranja napustena i spaljena sela. Ona to placuci prozivljava i moli na mjestima koja su,poslije se pokazalo,bila mjesta zlocina. LJudi iz sela govorili su da je poludjela i da je treba otpremiti za bolnicu .Ali je bila jaca sila koja ju je tjerala da moli,bdije,place i daje zadovoljstinu za ljutske grijehe.Istovremeno je cula sotonin glas koji je zeli obeshrabriti govoreci joj da je sve uzalud,da ce uskoro umrijeti i da joj Bog nece pomoci .14.10 1992 Mara pocinje pisati poruke "Gospodin Isus ima Rijec Zivota Vjecnog"! To je bila prva recenica koju je zapisala . I kada je nakon rata 1996 god susrela svecenika kojeg su joj poruke najavljivale,vec je imala cetiri ispisane biljeznice. Isus I Marija ,Ruza Otajstvena ,koji naj cesce govore u porukama ,zele da sve to dodje do citatelja .............................dragi moji prijatelji njen duhovni vodja je Fra Ivo prije je cesto dolazio kod nje a ona je baka koja je toliko toga prosla ali osmijeh joj nikada ne silazi sa usana ma samo da je vidite a izdala je crkva njenih 10 knjiga koliko ja znam ma sve su to poruke posebne ona te poruke prima uvijek u jutarnjim satima tako da ona nikako nespava po cjelu noc moli i bdije a uz nju je i njen supruk prije dvije god poceo bditi...... :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 vel 2008 17:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
moze li mi netko objasniti ova zrna... ne razumijem znacenje tih zrna tj neznam ustvari sto predstavljaju ta zrna

lp i bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: bog
PostPostano: 15 vel 2008 18:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 sij 2008 11:42
Postovi: 16
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pokusat cu ti objasniti ti kada molis Oce Tebi je sve moguce a ja odgovaram Hvala Oce i tako deset puta i nakraju te desetice ide Zdravo Kraljice i tako svih pet otajstava ja se nadam da sam ti pomogla


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 vel 2008 21:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 vel 2008 15:50
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala, lijepa je molitva. prvi put sam ju molila i ubuduce cu cesce.
:grlim te: :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2009 22:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Na križić: Vjerovanje...- Na veliko zrno: Oče naš...
Na tri mala zrna: Tri Zdravo Marije na čast Presvetog Trojstva koje je
dalo privilegije Bezgrešnom Srcu Marijinu da moli ispred nas.
1.Na veliko zrno: Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po
Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu, molimo Te: da po
Križu svoga Sina spasiš svijet. Oče, Tvoj Sin je trio gorku Muku u
Maslinskom vrtu. Po ovoj Muci molimo Te Oče da udijeliš svoga Svetoga
Duha Svetom Ocu papi, biskupima, svima svećenicima, redovnicima i
svima Tebi posvećenima.
Na mala zrna 10X: Oče Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju: Zdravo Kraljice...

2.Na veliko zrno:Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po
Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu, molimo Te da po
Križu Sina svoga spasiš svijet.
Oče Tvoj je Sin bio bičevan, svi smo Ga svojim grijesima bičevali. Po
ovom Njegovom trpljenju, molimo Te da Te svi upoznamo i da se svi mi
griješnici obratimo.
Na mala zrna 10X: Oče Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju: Zdravo Kraljice...

3. Na veliko zrno: Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po
Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu, molimo Te da po
Križu svoga Sina spasiš svijet.
Oče, Tvoj je Sin bio okrunjen trnjem. Po ovoj njegovoj Boli, molimo Te
Oče za sve bolesnike, da im udijeliš svoga Duha, da Te spoznaju i
prihvate svoju bolest.
Na mala zrna 10X: Oče Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju: Zdravo Kraljice...

4.Na veliko zrno: Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po
Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu, molimo Te da po
Križu svoga Sina spasiš svijet.
Oče, tvoj je Sin nosio teški Križ. Po ovoj Njegovoj Boli, molimo Te Oče
za sve obitelji koje su razorene i koje trpe, da im Isus po svome i
njihovom Križu ozdravi duše i spasi ih.
Na mala zrna 10X: Oče Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju: Zdravo Kraljice...

5.Na veliko zrno: Vječni Oče, Sveti Oče. Svemogući Vječni Oče, po
Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrešnom Srcu Marijinu, molimo Te da po
Križu svoga Sina spasiš svijet.
Oče, Tvoj je Sin bio raspet na Križu i prolio Svoju Presvetu Krv. Po ovoj
smrtnoj Muci, molimo Te Oče za sve umiruće i duše u čistilištu, da im
se smiluješ i da ih spasiš.
Na mala zrna 10X: Oče Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju: Zdravo Kraljice...

Na kraju krunice: 5 Slava Ocu... Da se zahvalimo Ocu Nebeskom za sve
milosti koje smo dobili po pet Svetih Rana Isusovih.
10.9.1996

Josipe i Majko čista
Kriste Bože, Djevin Sine!
S vaše kuće našem domu
Svjetlo Božje neka sine.

:a1250: :r086: :a1250: :r086: :a1250: :r086: :a1250: :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2009 08:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tko se zeli pridruziti ovoj Krunici Ocu Nebeskom od 12.01- tri dana-

za sve nase bolesnike iz nasih obitelji i ostale bolesnike sirom svijeta.

1. Visnja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2009 00:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Naravno i ja sam tu.

1.Višnja
2. Jasenka

_____________________________________________________________

Isuse, volim Te... :a1250: smajlic13 :q4: :q4: :grlim te: smajlic22 smajlic21


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 pro 2009 09:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tko od vas zeli neka se prikljuci ovoj KRUNICI. Molit cemo ju od sada svaki dan za sve nase potrebe... :grlim te:

Za svu bracu i sestre ovoga FORUMA TEBE TRAZIM i sve nase potrebe

Krunica Ocu nebeskom

Isus govori o ovoj krunici:
'' Ovu molitvu Krunice želi Otac Nebeski, da se preko nje pomogne dušama. Ljubavlju Božjom sažižem srca. Činite ovo za svog Kralja! Sve je to Moje djelo, jer sve Meni pripada! Svima koji mole ovu Krunicu, obećajem milosti! Zemlju pokrivam blagoslovom Oca svojega! Duše upriješe pogled u Oca i zavapiše! Otac Milosrđa i Ljubavi blagoslivlje i ljubi svoju djecu! Po ovoj Krunici se spašavaju duše! Širite je da Vječni Otac spasi svijet! ''

Na Križić: Vjerujem…
Naveliko zrno: Oče naš…
Na tri mala zrna: tri Zdravomarije na čast Presvetog Trojstva koje je dalo privilegij Bezgrješnom Srcu Marijinu da moli pred nama.
Slava Ocu…

Na veliko zrno:
1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin trpio gorku Muku u Maslinskom vrtu. Po ovoj njegovoj Muci molimo Te, Oče, da udijeliš svoga Svetog Duha Svetom Ocu Papi, biskupima, svećenicima, redovnicima, redovnicama i svima Tebi posvećenima!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

2. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio bičevan. Svi smo ga svojim grijesima bičevali. Po ovom Njegovu trpljenju molimo Te, Oče, da Te svi upoznamo i da se svi mi grešnici obratimo!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio okrunjen trnjem. Po ovoj Njegovoj Boli molimo Te, Oče, za sve bolesne, da im udijeliš svoga Duha, da Te spoznaju i prihvate svoju bolest!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

4. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin nosio teški Križ. Po ovoj njegovoj Boli molimo Te, Oče za sve obitelji koje su razorene i koje trpe, da Isus na svom Križu ponese njihove križeve i da ih ozdravi i spasi!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

5. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio raspet na Križu i prolio svoju Presvetu Krv. Po ovoj smrtnoj Muci molimo Te, Oče, za sve umiruće i duše u čistilištu, da ih spasiš i da im se smiluješ!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

Na kraju krunice: Pet Slava Ocu za zahvalu Ocu nebeskom na svim milostima koje smo primili po pet svetih Rana Isusovih!

Ruža Otajstvena govori: Često se pitate: Koliki je broj zvijezda? Zaista, vaše su molitve moćne da okruže svaku zvijezdu! To Moćni Bog podaruje svakome od vas kada govorite: Hvala, Oče! Vječnom se Ocu svidjela ta molitva koju vam On dade. Vjernici koji je mole, otvorili su put smjele Očeve djece. Djeco Moja, prihvatite Očeve Ruke koje su vam pružene! Pružio vam ih je Vječni Otac. Djeco Moja, Njemu je sve moguće! On vas može dovesti k Sebi u Vječnost! Bogu Hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr