www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:16

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 tra 2022 23:26 
Sve će biti dobro! Ne bojte se!
Slava Ti Stvoritelju neba i zemlje! Slava Ti Sine Božji Gospodine Isuse Kriste! Slava ti Duše Sveti! Bidi blagoslovljen u svakom trenutku života moga!
Gospode Nebeski Oče, molim te u Isusovo Ime da blagosloviš, utješiš, ohrabriš, svaku osobu koja ovo čita! Tvoj mir neka siđe na njih i neka im se vrati osmijeh na lica njihova.

Sve nam je darovano!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2022 22:13 
Gospode Abrahamov, Izakov i Jakovljev! Stvoritelju moj i ljubavi moje duše... Hvala Ti! Božji Sine, Gospodine Isuse Kriste, Hvala Ti!
Gospode Duše Sveti, Hvala Ti! Hvala što se brineš za mene!

Ti si nas sve stvorio... Rekao si nam da ljubimo jedni druge....
Ako Tebe ljubim, onda svakako moram ljubiti i druge... Jer... sve si nas stvorio... Ako ne ljubim, onda ne ljubim ni Tebe Stvoritelja! Djeca Božja ljube... Na ljubav smo pozvani... Ti Oče Nebeski nisi ni svog sina štedio...
Nemam pravo kukati... Samo Tvoja pravednost i milost su mi dovoljni! Neka ovaj Život koji si mi darovao Tebe proslavlja! Hvala Ti Oče Nebeski!

Proslavi se u svojoj djeci! Aleluja!
Molim te Nebeski Oče da blagosloviš i dodirneš svaku osobu koja je član ovog foruma zajedno sa svima onima koji Te traže u Isusovo moćno Ime! Amen!

"Tebe Tražim" - koliko je divno tragati za Tobom, toliko pitanja, odgovora, mudrovanja, objava, čuda, prijevara, brda i dolina,... I opet Tvoja Riječ ostaje, i kamo god se okrenem opet stoji čvrsto Riječ koja bijaše u početku!
Lijek za dušu - Tvoja Riječ
Lijek za tijelo - Tvoja Riječ
Lijek za nemire - Tvoja Riječ

Gpspode Bože Stvoritelju moj, budi uvijek uz nas, i budi slavljen!
Isuse, Gospodine moj, Božji Sine, pomiluj me grešnog! Očuvaj svaku osobu koja Te traži! Hvala još jednom na svemu!

Pozdrav svima, i ne zaboravite nikada da ste vrijedniji nego mnoštvo vrabaca!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 tra 2022 18:35 
Isus ujutro
Isus u podne
Isus, kada se spušta noć!

Gospode Bože Abrahamov, Izakov i Jakovljev, molim te u Isusovo Ime da blagosloviš sve malene, prezrene, bolesne, ranjene, usamljene, žalosne, napaćene,siromašne!
Hvala ti Oče Nebeski, i molim te za mir u srcu, vjeru, ljubav i nadu u mom životu u Isusovo moćno Ime! Hvala Ti što nas ljubiš Oče!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 25 tra 2022 18:01 
Isuse, hvala na svemu! Pouči me opraštanju!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 27 tra 2022 19:45 
Gospodine Isuse Kriste, Kralju, Učitelju... ja sam slijep, ne vidim dobro....


29Kad su izlazili iz Jerihona, pođe za njim silan svijet. 30I gle, dva slijepca sjeđahu kraj puta. Čuvši da Isus prolazi, povikaše: »Gospodine, smiluj nam se, Sine Davidov!« 31Mnoštvo ih ušutkivalo, ali oni još jače viknuše: »Gospodine, smiluj nam se, Sine Davidov!«

32Isus se zaustavi, dozove ih i reče: »Što hoćete da vam učinim?« 33Kažu mu: »Gospodine, da nam se otvore oči.« 34Isus se ganut dotaknu njihovih očiju i oni odmah progledaše. I pođoše za njim.

(Matej 20, 29-34)

HR BIBLIJA, Kršćanska Sadašnjost
(Android App)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 28 tra 2022 18:51 
2.Ivanova (1, 9-11)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 04 svi 2022 18:19 
Bože, Gospodaru Neba i Zemlje, meni je dosta više ovog života! Molum te uzmi me sebi! Zaista, nema smisla! Ne želim nikome zlo, Želim samo biti s Tobom! Jednostavno mi se ovdje ne sviđa i to je to!
Ne znam što da ti kažem! Previše mi je svega, želim samo mir, a to ovdje ne znam hoću li ikada imati! Ako mi želiš uslišati molbu, eto, uzmi me sebi, jer mi je stvarno dosta! Hvala Ti!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 05 svi 2022 21:23 
Slava Bogu Abrahamovu, Izakovu i Jakovljevu!
Slava Gospodinu Isusu Kristu!
Slava Duhu Svetom!

Molitve razne, tjeskobe i nemiri borbu vode!
Božja Riječ putuje tražeći plodno tlo!
Zemlja je njiva, a čovjek od zemlje načinjen!
Božji Dah u čovjeku je Život.

Naša su tijela Hram Duha Svetoga,
znači neki mali nutarnji "Ja" čuči u tijelu!
Duh žudi protiv tijela i tijelo protiv Duha!

Pavle moj, do kakvih si ti spoznaja došao!
Kako se odvojiti od svijeta i poći za Kristom!
Kako služiti vjerno Riječi?
Lako je govoriti, treba to i pokazati!

Gospode Bože moj, smiluj se meni grešniku!
Molim Te da blagosloviš svaku osobu koja Te traži
I ne dopusti da se itko sablazni na moje postove!
Ti si veći od svega, a ja sam malen i Tebe su djeca dostojna!

Čista srca hode, bez predrasuda! Ako ne postanemo kao djeca
nećemo baštiniti Kraljevstva Nebeskog. Da li trebam zaboraviti i oprostiti
sve da bih se ponovno rodio iz vode i Duha... Obnoviti svoj Um Tvojom Riječi..?
Čini mi se tako. Duše Sveti molim Te vodi me! Oprosti mi Oče Nebeski na mojim slabostima, lažima, pretvaranjima, oholosti, dvoličnosti,... Oprosti mi za sve!

Hvala Ti što me ljubiš!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 12 svi 2022 21:03 
Gospode, hvala ti! Hvala ti prijatelju moj! Molim te da me probudiš ujutro! Hvala!
Volim Te Oče Nebeski! Volim Te Isuse! Hvala ti što si mi prijatelj!
Sve moje je tvoje! Oče Nebeski, hvala ti na svakom novom danu, hvala na večeri. Hvala za sunce, za mjesec, za drveće, za šume, za mora, za planine, za travu, za prijatelje i neprijatelje. Hvala ti za svakog čovjeka, za svaku živorinju, hvala ti za sve.
Očuvaj me molim te od zamki, od grijeha... Očuvaj svakog čovjeka!
Hvala ti! Sva slava Tebi pripada Nebeski Oče i tvome sinu, Kralju nad svim Kraljevima, Gospodinu Isusu Kristu! Budi mi dobro, i može malo predaha kod mene! Hvala! Pozdrav


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 14 svi 2022 09:42 
Gospodine Isuse Kriste Sine Božji hvala ti za ovaj dan!
Duše Sveti molim te vodi me kroz ovaj dan da činim sve po tvojem vodstvu!
Usadi mi u srce svoje misli, da iznikne plod koji je Nebeskom Ocu mio.
Sva slava pripada tebi Gospodu Bogu koji si stvorio Nebo i Zemlju i mora i sve šro je u njima. Samo želim ići tvojim stazama! Amen


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr