www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 07:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 17 tra 2023 20:18 
Samo dođoh da vam javim da je Gospodin Isus Krist živ.
On je isti kao što je oduvijek.

$to god da ti je teško, znaj da je Dobri Pastir uvijek u potrazi za tobom koji si izgubljen/a. Pozovi ga u pomoć i vjeruj mu.

I ja sam često uplašen i zabrinut, no kad zastanem i razmislim to je većinom zbog straha zbog ovog ili onog....

Poslusaj lijepo uputstvo Učitelja....udji u sobu, zatvori vrata i pomoli se Ocu Nebeskom koji vidi u skrovitosti....

U Svetom Pismu, svi koji su svoje povjerenje davali Stvoritelju Neba i Zemlje....Nebeskom Ocu....molili su u skrovitosti svojih srca....

Kralj David koliko god je griješio uvijek se pokajao...tako i ti učini , Gospod je milostiv....Oprosti sebi i drugima i zakorači u život....


Uostalom ohrabri se u Bogu....Vrijediš mnogo više nego što se sam/a cijeniš....Samo hrabro....Učitelj te zove....Ne čuješ li mu glas....Ne vidiš li znakove.....

Gospodin Isus Krist nam je sve dao....




..


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 03 svi 2023 19:09 
https://youtu.be/5USsyIXQ9gw

Dječak otkriva Isusa u svakoj knjizi Biblije.


Hallelujah


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 29 ruj 2023 17:22 
Sva Slava pripada Gospodu Bogu Svemogućemu Nebeskom Ocu, Njegovom Jedinorođenom Sinu Gospodinu Kristu Isusu Nazarećaninu i Duhu Svetom.

Brate, sestro...želim ti reći da te dragi Gospod Bog nije napustio. Svakog dana te poziva da Mu vjeruješ. Njegova Riječ je Istina. On je sama Ljubav i Život. Nebo će i Zemlja proći, ali Njegova Riječ neće proći. Otvori svoju Bibliju Riječ Božju i pronaći ćeš ga.

Tvorac Života ti toliko toga želi reći.

" 1U početku bijaše Riječ

i Riječ bijaše u Boga

i Riječ bijaše Bog.

2Ona bijaše u početku u Boga.

3Sve postade po njoj

i bez nje ne postade ništa.

Svemu što postade

4u njoj bijaše život

i život bijaše ljudima svjetlo;

5i svjetlo u tami svijetli

i tama ga ne obuze."

(Ivan 1,1-5)
Prijevod Kršćanska Sadašnjost (mobilna aplikacija )


Neka te Božja Riječ hrani.
I dobro pročitaj sljedeći psalam....

PSALAM 91 (90)
Pod Božjim okriljem
1Ti što prebivaš pod zaštitom Višnjega,

što počivaš u sjeni Svemogućega,

2reci Jahvi: »Zaklone moj! Utvrdo moja!

Bože moj u koga se uzdam!«



3Jer on će te osloboditi od zamke ptičarske,

od kuge pogubne.

4Svojim će te krilima zaštititi

i pod njegova ćeš se krila skloniti:

Vjernost je njegova štit i obrana!



5Nećeš se bojati strašila noćnoga

ni strelice što leti danju,

6ni kuge što se šulja kroz tmine,

ni pošasti što hara o podne.



7Pa nek’ padaju tisuće kraj tebe,

deseci tisuća s desne tvoje,

tebi se neće primaći!



8Tek što okom pogledaš,

već ćeš vidjeti plaću grešnika.

9Jer Jahve je zaklon tvoj,

Višnjega odabra sebi za okrilje.



10Neće te snaći nesreća,

nevolja se neće prikučiti šatoru tvojemu.

11Jer anđelima svojim zapovjedi

da te čuvaju na svim putima tvojim.



12Na rukama će te nositi

da se ne spotakneš o kamen.

13Nogom ćeš gaziti lava i ljuticu,

zgazit ćeš lavića i zmiju.



14»Izbavit ću ga jer me ljubi,

zakrilit’ ga jer poznaje ime moje.

15Zazvat će me, a ja ću ga uslišiti,

s njim ću biti u nevolji,

spasit ću ga i proslaviti.

16Nasitit ću ga danima mnogim,

pokazat’ mu spasenje svoje.«

" Ne boj se govori ti Gospodin "


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2023 18:43 
Slava Gospodaru Neba i Zemlje , Bogu Abrahamovu, Izakovu i Jakovljevu. Slava Presvetom Gospodinu Kristu Isusu Nazarećaninu, Slava Duhu Svetom .

Tebi koji ćeš ovo čitati, znaj da te Gospod nije napustio i da je uvijek s tobom. Poslušaju uputstvo Učitelja i potraži Nebeskog Oca koji vidi u skrovitosti. Stoga ti danas Gospod svraća pogled na Psalam 139

Ne boj se


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2023 22:52 
Gospodin Isus Krist uskoro dolazi!
Poravnite mu staze.
Pokajte se za svoje grijehe i krenite Mu u susret .
Živimo u posljednjim vremenima, imamo još jako malo vremena.
U ovome svijetu jedino je Božja Ljubav besplatna.
Isus je toliko jednostavan da ga svako dijete može primiti.
Kad se odlučiš za Isusa, tada uvidiš kolika je Njegova ljubav za tebe. Evo na vratima tvoga srca stoji i kuca. Otvori mu vrata i pusti Kralja nad svim Kraljevima u srce i on će obasjati cijelo tvoje biće. Ne boj se. On je pobijedio svijet.
Pronađi ga u Živoj Riječi. U Bibliji. Dobri Pastir je u potrazi za tobom. Ne boj se.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2024 17:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Evo i mene. Kad uzurpiraš tuđe teme za protestantsku propagandu, mogu i ja biti ovdje.
Dakle, gledala sam jednom što sve protestanti rade ne bi li vratili stado. Pa kad ne mogu ljudsko, mogu životinjsko. Neka pastorica (da, tamo su odavno dozvoljeni istospolni brakovi i pastorice), ne bi li došao netko u njenu crkvu, uvela je blagoslov životinja. Pa, gledam, ulaze ljudi sa psima, majmunima, zmijama, a čak je jedan i devu vodio. To mi je za sad vrhunac ali pretpostavljam da ima i bolje (gore).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2024 19:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 stu 2014 04:32
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Evo i mene. Kad uzurpiraš tuđe teme za protestantsku propagandu, mogu i ja biti ovdje.
Dakle, gledala sam jednom što sve protestanti rade ne bi li vratili stado. Pa kad ne mogu ljudsko, mogu životinjsko. Neka pastorica (da, tamo su odavno dozvoljeni istospolni brakovi i pastorice), ne bi li došao netko u njenu crkvu, uvela je blagoslov životinja. Pa, gledam, ulaze ljudi sa psima, majmunima, zmijama, a čak je jedan i devu vodio. To mi je za sad vrhunac ali pretpostavljam da ima i bolje (gore).


Ne vodi ovakva rasprava ničemu. I u katoličkim crkvama je bio blagoslov i životinja, i motora i što ti ja znam. U obje struje se mogu naći grijesi običnih vjernika i svećenika. Na kraju Bog će suditi svim ljudima na svijetu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 sij 2024 11:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Možda si ti vidio ovdje neku raspravu koja vodi nečemu? Ajde, reci, koju?
Bez obzira na to, ovo uopće nije u svrhu rasprave. Već komentiranje mrzitelja katoličke vjere. Ja ne pišem nikakve nebuloze poput "... pošto je on tvoj poglavar ti lijepo klekni poljubi njegov prsten i postupi po njegovim zakonima. Ali znaj da onda kršiš Božji zakon."
Kad netko sebi daje za pravo ovako docirati i omalovažavati, ja ću odgovarati kako želim.
Da ti malo pojasnim, vidim da neznaš puno o katoličkoj vjeri. Blagoslov je polja, pa ako bude tamo i blaga. Kao i motornih vozila. U crkvi se kod nas skupljaju samo ljudi u Kristovo ime, ne i životinje. I kako neke zoveš "bibličari", katolicima je također Biblija sveta knjiga, tako da nema nekih posebnih "bibličara".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 sij 2024 19:22 
Između Neba i Zemlje, blagoslov i mir od Gospodina Isusa Krista.

Gospodin Isus Krist je sve pozvao na bratsku ljubav.
Ako se ti ismijavaš mojim postovima, da li je to ljubav?
Da li je ljubav upozoriti na stvari,radnje koje su protivne Božjim riječima?
Ne opravdava čovjeka to što će netko reći (pa i taj i taj to isto radi, zašto ne bih i ja).
Bog je gore na nebesima, a mi smo na zemlji. I vidiš kakvo je sjeme izniklo silnim prepucavanjima. Božja Riječ je Istina i sve je zapisano od početka do kraja. Što misliš, jesmo li ti i ja pravedni pred Bogom? Jesam li ja u pravu ili si ti u pravu?

I napisala si da uzurpiram tuđe teme, dok je ovo osobni foruma,a ona tema o nefilima javna, i postao sam videozapise da su viđena čudna stvorenja u Miami Mall centru.

I ja ti opet kažem da živimo u posljednjim vremenima i da je Vatikan zmija,

Čitaj Božju Riječ, nemoj osuđivati. Što kada saznaš da sam u pravu i da sam ti htio samo dobro, štoviše napisah da sve može svatko provjeriti.

Gospodin Isus Krist je govorio kakva će vremena doći i da budemo trijezni i budni.

1 Iv 2:15 Ne ljubite svijeta ni ono što je u svijetu. Ako tko ljubi svijet, nema u njemu ljubavi Očeve.
https://bit.ly/BibleHR_hbn

I opet ću ti napisati da provjeriš sama ovo što ti pišem da je Vatikan zmija, pogotovo onu zgradu u obliku zmije izvana i iznutra.

I dok je Gospodin Isus Krist bio na zemlji u tijelu, mnogi nisu vjerovali onome što je govorio.
Uvijek imaš dvije opcije, vjerovati Bogu ili čovjeku. A ja ne tražim da ti meni vjeruješ, ja ti govorim da provjeriš. (provjera nije unaprijed osuđivanje i ismijavanje).

Isus Krist je Put. Nije religija.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2024 12:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
O čudnim stvorenjima u Mallu pobornici vanzemaljaca pišu da su to grayevi a ljudi koji nisu zaluđeni vidjeli su da je to fake news, montaža za zaluđene. Ti si isto zaluđen, pa vjeruješ u svakojake gluposti. Biće su tebi to demoni neki :b101: . Svatko nađe svoje.
Dokle god pišeš gadarije i nebuloze o Vatikanu, ja ću ti odgovarati. I kakav osobni forum, misliš ako ga tako zoveš, da smiješ pisati pjezdarije? Uhvati se te svoje "vjere" ma koja da je i ne piši ružno o drugim vjerama. Da si imalo uvjeren, ne bi imao potrebe za tim, pustio bi druge u miru i poštovao njihova uvjerenja. Mene, npr, nimalo ne zanima u što ti vjeruješ. Tako, ako si u miru sa sobom, pusti druge. Nikoga nećeš uvjeriti, samo si smiješan.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr