www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: 13 pro 2013 18:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 stu 2013 18:43
Postovi: 105
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
http://www.youtube.com/watch?v=_TArhdAY48s

http://www.youtube.com/watch?v=BA_3ZgbZT9g

Marin Ivanović Stoka
Dragi Boze hvala ti sta uvjek me pratis, uvjek kad zastranim ti na pravi put me vratis, moje molitve shvatis, sive rime pozlatis, jer molitva je najbolji lijek kada patis. Hvala ti sta mac si moj, oklop, koncentracija, u sivom svetu , punom zla, bojna formacija.hvala ti na koracima, godinama zraku. , hvala ti na svakom novom jutru i mraku, na ljubavu i miru, izvoru di rime izviru, hvala sta ve to mogu procitati na leptiru, na oblacima bjelim, cvjetnim poljanama cjelim, hvala ti dragi Boze sta bas se veselim, hvala na pozitivi, dobrom treningu i sportivi, hvala sta si uz mene kad dodju dani sivi. Ti uvjek si samnom kad padnem dole nisko,primis me za ruke kad vidis da mi je klisko, dignes me ma noge, pokazes mi put, kazes duboko udahni kad vidis da sam ljut. Tjeras me naprijed kad ja nemam volje, dajes mi motiva,kazes da mogu bolje. Srce punis ljubavlju, dajes moc da mazim, da brinem se za druge, na propuste da pazim, polako da gazim po zivotnoj stazi, bacas name svjetlost da znam di se nalazim. Dragi Boze zao mi je, sta vrag dusu krao mi je, zivot nisko pao mi je, sat skoro stao mi je, sta jako dugo dao sam to, obitelj klao mi je i zato puno ti hvala sta moje molitve si sluso u bitku sa vragom skupa ssmnom uso, otjero si djavla, mako trnje s puta, vratio mi zivot, opet sam unutra, u igri nasmijam Mcijam , ko sunce sijam, trezne glave idem, sam sebi prijam.kise sad mi sjaje i vjetar snagu daje, budim se sa gustom , uzivam dan dok traje. Secem se i molim, oko sebe volim,srce puno ljubavi , glava me ne boli. ZA DRAGOG ZVJEZDANA LINICA, PRIJATELJA FRA ŽACA I BRATA VJEKU RIMCA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr