www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 12:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Poruka
PostPostano: 20 sij 2024 17:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
dado1642 napisao:
Između Neba i Zemlje, blagoslov i mir od Gospodina Isusa Krista.

Gospodin Isus Krist je sve pozvao na bratsku ljubav.
Ako se ti ismijavaš mojim postovima, da li je to ljubav?
Da li je ljubav upozoriti na stvari,radnje koje su protivne Božjim riječima?
Ne opravdava čovjeka to što će netko reći (pa i taj i taj to isto radi, zašto ne bih i ja).
Bog je gore na nebesima, a mi smo na zemlji. I vidiš kakvo je sjeme izniklo silnim prepucavanjima. Božja Riječ je Istina i sve je zapisano od početka do kraja. Što misliš, jesmo li ti i ja pravedni pred Bogom? Jesam li ja u pravu ili si ti u pravu?

I napisala si da uzurpiram tuđe teme, dok je ovo osobni foruma,a ona tema o nefilima javna, i postao sam videozapise da su viđena čudna stvorenja u Miami Mall centru.

I ja ti opet kažem da živimo u posljednjim vremenima i da je Vatikan zmija,

Čitaj Božju Riječ, nemoj osuđivati. Što kada saznaš da sam u pravu i da sam ti htio samo dobro, štoviše napisah da sve može svatko provjeriti.

Gospodin Isus Krist je govorio kakva će vremena doći i da budemo trijezni i budni.

1 Iv 2:15 Ne ljubite svijeta ni ono što je u svijetu. Ako tko ljubi svijet, nema u njemu ljubavi Očeve.
https://bit.ly/BibleHR_hbn

I opet ću ti napisati da provjeriš sama ovo što ti pišem da je Vatikan zmija, pogotovo onu zgradu u obliku zmije izvana i iznutra.

I dok je Gospodin Isus Krist bio na zemlji u tijelu, mnogi nisu vjerovali onome što je govorio.
Uvijek imaš dvije opcije, vjerovati Bogu ili čovjeku. A ja ne tražim da ti meni vjeruješ, ja ti govorim da provjeriš. (provjera nije unaprijed osuđivanje i ismijavanje).

Isus Krist je Put. Nije religija.

Nemoj kipati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr