www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 11:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 ruj 2021 21:06 
Prijatelju moj,
pisem ti ovo pismo da budes siguran da te nisam napustio. Prolazis kroz velike kusnje, nesigurnosti i boli. Sve ce to proci.
Trazim od tebe da budes jak. Pogledas li samo onog siromaha koji se svako jutro rano ustaje da bi svojoj djeci donio kruh na stol, shvatit ces da sve te boli koje nosis sa sobom nisu tako velike. Kad budes trebao pomoc samo zatrazi i pomoc stize. Ne posustaj, idi malenim koracima. Rekao si mi da te ljudi bacaju na pod i da te gaze, pljuju po tebi i ismijavaju te. Nemoj brinuti, oni su sami odustali od borbe i predali se i sada su ljuti na tebe zbog svoje slabosti. Da su me samo trazili pomoc, brzo bi stigla. Ne brigaj prika moj, dao sam ti snagu da izdrzis. Pomozi onima koji padaju, pruzi im ruku, podaj im vode i obrisi im lice od znoja. Neka znaju da ih ljubim. Zato sam te i poslao na put da pomognes onima koji ne mogu sami ponijeti teret. Znas i sam da cu ti sve platiti. Prika moj, ne brini! Naoruzaj se osmijehom, popij vode i odmori na trenutak. Zastani i udahni. Ne trazim od tebe da ides na svako mjesto, znam da ne stignes sve obici. Ima jos prijatelja koje sam poslao, stovise mnogi od njih su u jos gorim situacijama nego ti, ali nisu se jadali poput tebe.
Stoga vojnice, opasi bokove, stavi kacigu, cipele zavezi i ne zaboravi vodu ponijeti. Na putu ces steci jos prijatelja koji ce poci s tobom, ali ne zaboravi kamo ides. Neki xe te napustiti, no ti nastavi dalje da stignes do odredista. Sjeti se prijatelju moj...Uvijek me se sjeti.... Ja cu te cekati...
...a pomoc koju si trazio, evo vec stize!

Tvoj vjerni prijatelj Isus Krist


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 27 ruj 2021 11:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Dado, je li ovo Krist govori kroz tebe?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 ruj 2021 15:31 
Ženo, što ja imam s tobom? Poštuj pravila foruma!
Krista sama pitaj, imaš i ti dah, imaš srce. Ako tražiš naći ćeš! Ako kucaš, otvorit će ti se! A Krist djeluje preko svakog tko mu otvori vrata, tko ga pusti u srce. Ovo je u temi osobni forum, poštivaj pravila foruma. Svako dobro želim tebi i obitelji.
Slava samo pripada Gospodu Bogu Svemogućemu koji stvori nebo i zemlju.Amen
Ja sam samo prah zemaljski.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2021 16:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Poštuj ti pravila foruma i ne huli protiv Vatikana i Pape i ne govori u ime Isusa!
Inače, nisam ubrala da je osobni forum, ne kužim što to znači, je li da samo ti možeš pisati i nitko ne smije komentirati? Ako je tako, uživaj, neću te smetati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ruj 2021 17:11 
Između neba i zemlje - pročitaj pravila u temi osobni forumi. Nemoras odmah napadati. Sto sam ti krivo rekao?

Kažeš da ne molim u Ime Isusovo, a sam nam je Gospodin Isus Krist govorio da stogod tražimo od Oca Nebeskog u Isusovo Ime bit Ce nam. Molim te, citaj Sveto Pismo, Božju Riječ Bibliju. Isus je Učitelj, ne ja. Ima mnogo učitelja, izbor je na tebi. Isusovo breme je lako jer je krotka i ponizna srca. Nebeski Otac je na rijeci Jordanu, dok je Učitelja krstio Ivan, rekao za nj.."Ovo je Sin moj ljubljeni, Njega slušajte"
Stvar je vrlo jednostavna, a izbor je na tebi. A ako sam ja nešto krivo napisao , reci i ispravit cu ako je u suglasnosti sa Božjom Riječi.
Budi u miru i svako dobro želim tebi i tvojoj obitelji! I neka vas sve blagoslovi Nebeski Otac, Duh Sveti vodi u Isusovo moćno Ime! Slava Bogu na nebesima koji stvori Nebo i Zemlju! Amen


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 03 lis 2021 16:49 
Ispovijedajte dakle jedni drugima grijehe i molite jedni za druge da ozdravite! Mnogo može žarka molitva pravednikova.

(Jakovljeva poslanica 5, 16 )


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2021 18:41 
Svaki dan kad se probudis, zahvali Ocu Nebeskom na novom danu, sjeti se u podne i sjeti se prije nego legnes u krevet. Netko nema krevet , al se sjeti Gospoda. Isus Krist Gospodin te ljubi i nece dopustiti da ti vlas s glave padne. Sjeti se siromaha i budi milosrdan! Hvala Ti Oce nebeski za sve sto nam darivas, Hvala Ti za svako dijete i molim Te da zastitis svako dijete! Hvala Ti Gospodine Isuse Kriste na svakoj osobi koja se vraca Tebi! Ti si milostiv, Ti si Istina, Ti si Put, Ti si Zivot...Tebi sve pripada!
Slavite Gospodina svim srcem svojim, ne dajte se. Isus Krist vas toliko ljubi da je dao svoj zivot za svakog od nas! Pozovi Ga vec danas u svoje srce. Zatvori se u svoju sobu i pomoli se Ocu koji je na nebesima. Ne bojte se dječice!

https://youtu.be/QKPuVlEKAmg

Fides - Ohrabri se


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2021 20:46 
[b]1 Deset zapovijedi[/b]
Mojsije sazva sav Izrael te im reče: »Čuj, Izraele, naredbe i zapovijedi što ih danas izričem u tvoje uši! Naučite ih, držite i vršite. 2 Jahve, Bog naš, sklopio je s nama savez na Horebu. 3 Nije Jahve sklopio taj savez s našim očevima, nego baš s nama svima koji smo danas ovdje živi. 4 Licem je u lice Jahve govorio s vama na brdu iz ognja. 5 Ja sam u ono vrijeme stajao između Jahve i vas da vam objavim Jahvine riječi, jer se vi, u strahu od ognja, niste htjeli peti na brdo. Rekao je:
6 ‘Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
7 Nemoj imati drugih bogova uz mene!
8 Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. 9 Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca – onih koji me mrze – na djeci do trećeg i četvrtog koljena, 10 a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovijedi.
11 Ne uzimaj uzalud imena Jahve, Boga svoga, jer Jahve ne oprašta onome koji uzalud izgovara ime njegovo.
12 Dan subotnji obdržavaj i svetkuj, kako ti je naredio Jahve, Bog tvoj. 13 Šest dana radi i obavljaj sav svoj posao. 14 A sedmoga je dana subota, počinak posvećen Jahvi, Bogu tvome. Tada nikakva posla nemoj raditi: ni ti, ni sin tvoj, ni kći tvoja, ni sluga tvoj, ni sluškinja tvoja, ni vol tvoj, ni magarac tvoj, niti ikakvo živinče tvoje, niti došljak koji je unutar tvojih vrata; tako da mogne otpočinuti i sluga tvoj, i sluškinja tvoja kao i ti. 15 Sjeti se da si i ti bio rob u zemlji egipatskoj i da te odande izbavio Jahve, Bog tvoj, rukom jakom i ispruženom mišicom. Zato ti je zapovjedio Jahve, Bog tvoj, da držiš dan subotnji.
16 Poštuj oca svoga i majku svoju, kako ti je Jahve, Bog tvoj, zapovjedio, da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji koju ti Jahve, Bog tvoj, daje.
17 Ne ubij!
18 Ne učini preljuba!
19 Ne ukradi!
20 Ne svjedoči lažno na bližnjega svoga!
21 Ne poželi žene bližnjega svoga!
Ne poželi kuće bližnjega svoga, ni njive njegove, ni sluge njegova, ni sluškinje njegove, ni vola njegova, ni magarca njegova, niti išta što je bližnjega tvoga.’«

Ponovljeni zakon (5, 1 - 21)[/b]


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 12 lis 2021 18:27 
16 b) Tuđi bogovi»A ti ne moli milosti za narod ovaj, ne diži glasa za njih i ne moli, ne navaljuj na me jer te neću uslišiti. 17 Ne vidiš li što čine po gradovima judejskim i po ulicama jeruzalemskim? 18 Djeca kupê drva, oci pale vatru, žene mijese tijesto da ispeku kolače ‘Kraljici neba’ i lijevaju ljevanice tuđim bogovima da me pogrde. 19 Zar mene tim pogrđuju« – riječ je Jahvina – »a ne sebe na svoju sramotu?« 20 I stoga ovako govori Jahve Gospod: »Evo, gnjev svoj i jarost svoju izlit ću na ovo mjesto, na ljude i na stoku, na poljsko drveće i na plodove zemlje, rasplamtjet će se i neće se ugasiti.«

Jeremija (7, 16 - 20)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 16 lis 2021 20:57 
Isuse volim Te, Zelim biti s Tobom svakog dana! Hvala ti sto nas ljubis. Hvala ti Isuse na daru zivota!
Tebi Kralju nad svim kraljevima pripada hvala, slava i cast. Neka te moje srce uvijek hvali i slavi i pjeva.
Molim Te Isuse zastiti sve malene i nemocne koji se ne znaju i ne mogu braniti. Ti imas kontrolu nad svim. Ja Ti predajem svoj zivot Isuse, molim Te Gospodine Ti upravljaj mojim zivotom. Ne zelim nikuda bez Tebe. Hvala Ti na milosrdju koje izljevas na svijet, na svakoga tko Te trazi. Slava Ti, Pastiru Dobri, Slava Ti Sine Bozji otkupitelju ljudskog roda Gospodine Isuse Kriste. Amen Aleluja
Proslavi se Isuse u mom zivotu, predajem Ti sebe! Hvala Ti Isuse. Ti sve znas, ucini po svojem Bozanskom naumu. Hvala Ti! Amen
I jos te molim za oprost, zbog mog neposluha i sto bijah zaveden od svijeta. Hvala Ti Isuse.
Oce Nebeski, hvala ti sto si mi podario zivot i sto si nam poslao Sina da nam objavi putove Tvoje kojima nam je ici. Molim Te Oce Nebeski za Duha Svetoga da me vodi. Hvala Ti Oce Nebeski. Amen. Aleluja


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr