www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 12:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 14 vel 2010 13:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 vel 2010 23:07
Postovi: 11
Lokacija: split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvaljen Isus i Marija dragi prijatelji neznam jeli tko od vas, pročrta knjižicu (MAJKA BOLI) razmatranje o Gospini sedam žalosti.... mene je knjižica dosta dojmila kao i vaša svijedočanstva moja preporuka je da ju pročitate... ALI ČITAJTE JE SA SRCEM... :a1250: :a1250: :a1250: smajlic22 :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: BitLorD
PostPostano: 06 ožu 2012 17:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dragi ljubljeni Isuse... dosao sam ti reci da Te volim i da mi puno znacis... Ti znas koliko mi cesto zna srce otvrdnuti zbog grijeha, rastresenosti, umora zivota... Ti znas da ima puno stvari koje mi odvlace misli od Tebe... takodjer znas koliko mi je bolno kad prestanem biti svjestan Tvoje nazocnosti u meni... grijeh je taj koji mi blokira put do Tebe... zelim te i ceznem za Tobom ali bez Tvoje milost ne mogu doci do Tebe, ne mogu ispuniti ceznju svojeg srca... nedaj da mi srce otvrdne svakodnevnim zivotom, nedaj da mi otvrdne svakodnevnim navikama... molim Tvoju ljubljenu Majku da me primi za ruku i vodi me k Tebi... molim je da mi udjeli svoje kreposti kako bi sto savrsenije ljubio Tebe, smisle moj, istino moja, pute moj i stazo moja koja me vodis u zivot vjecni...

zasto je tako tesko ostati uz Tebe? zasto je tako lako pasti u grijeh i zatvoriti svoje srce? zasto nam je sada srce otvoreno za Tvoju ljubav a za pola sata preziremo Tvoju ljubav i odbacujemo? zasto se stidimo Tebe? zasto se tako panicno bojimo za svoj zivot? zasto se tako panicno bojimo za svoju egzistenciju? zasto tako tesko prastamo? zasto ljubljeni moj? zasto?

hvala Ti na svim ovim pitanjima, hvala Ti na ovom daru zivota, hvala ti na ovome forumu i clanovima, hvala Ti na ljubavi koju tako nesebicno dajes za me premda je nisam dostojan, hvala Ti sto me malo po malo odgajas i osposobljavas za vjecnost, hvala Ti na ovih par redaka ispisanih kao vapaj trazenja Tvoje prisutnosti, hvala ti na daru spoznaje da boravis u meni i da sam hram Duha Svetoga

pomozi mi da budem taj hram i da budes zadovoljan samom, da mozes reci: slugo dobri i vjerni udji u dom gospodara svoga, pomozi da to ne bude samo zelja vec i stvarnost, pomozi mi da ljudi u meni prepoznaju Tvoje lice, pomozi mi u svim kusnjama i poteskocama zivota

hvala Ti na svemu :grlim te: :grlim te:

Blazena Djevice Marijo, sv. Josipe njezin precisti zarucnice izmolite mi sve potrebne milosti da moje bice bude Njegovo ispunjeno ljubavlju za Boga i bliznje

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 42 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr