www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Poruka
PostPostano: 25 srp 2013 14:10 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 tra 2009 13:02
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prihvaćam ispriku, hvala.
BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 srp 2013 19:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Hvala i tebi što si mi oprostila,
ma, poneki put mi je jezik brži od pameti,
imalo je to svoju cijenu,
pa i ne važem težinu izgovorenih riječi,
a, kad povrijedim........teško se popravlja.
Bogu hvala,
i lijepo je što postojiš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2013 12:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji braco i sestre drago mi je da se zanimate za moj hod sa Kristom i da se pitate gdje sam i sto radim.Evo da vam zadovoljim znatizelju.Ja sam trenutno u Njemačkoj imao sam svadbu i sad imam par molitvenih susreta pa u utorak idem kući.Od mojeg zadnjeg upisa na forumu imao sam burne 2-3 godine pune rada i napora i držao sam seminara po Dalmaciji i po Zagrebu i po BIH tako sam imao pune ruke posla i Gospodin je bio silno milosrdan.Stalno On prati moj rad i potvrđuje ga svojom riječju i djela čudesna on čini.Dakle u zadnje 2 godine puno osoba je ozdravilo od tezih bolesti a samo 93 obitelji su dobile djecu a nisu mogle niti po umjetnoj oplodnji a 3 obitelji su dobile dvojke.Ja sam od 1.1.2013 postao zastupnik i distributer časopisa Book Rhema i Pia za BIH a od prije mjesec dana i Nacije.Organiziram duhovne obnove po Hercegovini i distribuiram i knjige pa imam oko 30 naslova i mnoge su jeftinije nego u knjižarama.Svi koji se žele pretplatiti mogu to učiniti na moje brojeve 0038763421550 i 0038763535444 ili na mailove sanic@net.hr i službeni od Kristofora bih@kristofori.hr a svi koji trebaju molitvu mogu koristit sve to jer na telefon se nemogu ruke polagat a ja poazem ljubav Kristovu a ruke nemoram ali ponekad je potreba pa to uradim.Sve ove godine iza mene je crkva i moj duhovnim do nedavno fra Tomo a sad ću uzet ili fra Stipana ili don Dražena ako me htjedne pratit i vodit.Pozvan sam u Vankuver u Kanadu i to mislim ove godine ispunit a sljedeće godine u Floridu a možda i Australiju.Puno osoba i obitelji se želi samom sastat u Međugorju pa odem sa njima našoj Gospi i zajednički vapimo da ona nosi molitve Sinu jer koga će On poslušati ako ne majku.U zadnje vrijeme svaki mjesec predvodim autobuse koji idu u Surkovac kod fra Ive Pavica i to većinom Dubrovcane a jednom i Capljince tako da se i tada u Busovima događaju oslobođenja ozdravljenja i čudesa i to je otprilike to.Bio sam bolestan a i sad nije sve dobro ali možda odem u mirovinu pa budem vise radio u vinogradu Gospodnjem ako me obitelj pusti.Za sada od mene toliko i nosit ću vas u srcu i davat vas Gospodinu svaki dan kao dar na oltar svako jutro da vas On sve posvecuje i čuva.Bog vas blagoslovio i licem vas svojim obasjao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2013 13:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi Učeniče Kristov :grlim te:
Bog te blagoslovio!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2013 13:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2013 09:36
Postovi: 120
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 25 zahvala
Dragi učeniče, tvoje svjedočanstvo je zbilja inspirativno i ohrabrujuće.
Bogu hvala što te izabrao da pokaže svoju milost svijetu.
Sigurno ti ponekad nije lako nostiti teret odgovornosti kojeg imaš kao izabranik Božji.
Ipak, vjerujem da te tješi ona Kristova:"jaram je moj sladak i breme moje lako".
Želim ti još puno plodonosnog hoda s Kristom i obilje Božjeg blagoslova.
Piši malo češće jer ljudima treba takvih svjedočanstva...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2013 17:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Dragi moji braco i sestre drago mi je da se zanimate za moj hod sa Kristom i da se pitate gdje sam i sto radim.Evo da vam zadovoljim znatizelju.Ja sam trenutno u Njemačkoj imao sam svadbu i sad imam par molitvenih susreta pa u utorak idem kući.Od mojeg zadnjeg upisa na forumu imao sam burne 2-3 godine pune rada i napora i držao sam seminara po Dalmaciji i po Zagrebu i po BIH tako sam imao pune ruke posla i Gospodin je bio silno milosrdan.Stalno On prati moj rad i potvrđuje ga svojom riječju i djela čudesna on čini.Dakle u zadnje 2 godine puno osoba je ozdravilo od tezih bolesti a samo 93 obitelji su dobile djecu a nisu mogle niti po umjetnoj oplodnji a 3 obitelji su dobile dvojke.Ja sam od 1.1.2013 postao zastupnik i distributer časopisa Book Rhema i Pia za BIH a od prije mjesec dana i Nacije.Organiziram duhovne obnove po Hercegovini i distribuiram i knjige pa imam oko 30 naslova i mnoge su jeftinije nego u knjižarama.Svi koji se žele pretplatiti mogu to učiniti na moje brojeve 0038763421550 i 0038763535444 ili na mailove sanic@net.hr i službeni od Kristofora bih@kristofori.hr a svi koji trebaju molitvu mogu koristit sve to jer na telefon se nemogu ruke polagat a ja poazem ljubav Kristovu a ruke nemoram ali ponekad je potreba pa to uradim.Sve ove godine iza mene je crkva i moj duhovnim do nedavno fra Tomo a sad ću uzet ili fra Stipana ili don Dražena ako me htjedne pratit i vodit.Pozvan sam u Vankuver u Kanadu i to mislim ove godine ispunit a sljedeće godine u Floridu a možda i Australiju.Puno osoba i obitelji se želi samom sastat u Međugorju pa odem sa njima našoj Gospi i zajednički vapimo da ona nosi molitve Sinu jer koga će On poslušati ako ne majku.U zadnje vrijeme svaki mjesec predvodim autobuse koji idu u Surkovac kod fra Ive Pavica i to većinom Dubrovcane a jednom i Capljince tako da se i tada u Busovima događaju oslobođenja ozdravljenja i čudesa i to je otprilike to.Bio sam bolestan a i sad nije sve dobro ali možda odem u mirovinu pa budem vise radio u vinogradu Gospodnjem ako me obitelj pusti.Za sada od mene toliko i nosit ću vas u srcu i davat vas Gospodinu svaki dan kao dar na oltar svako jutro da vas On sve posvecuje i čuva.Bog vas blagoslovio i licem vas svojim obasjao.


Ajd, baš mi je jako drago što si se javio i što si dobro čim toliko putuješ i radiš u vinogradu.
Nastavi i dalje, i rasti u poslušnosti kao i dosada. Stavi i popis knjiga i cijene negdje na forum, pa nek ti se jave oni koji su zaintersirani!!
Bog te blagoslovio!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2014 19:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Slika

Predavac Ivan/Samir Anic (ucenik)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 sij 2014 19:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
moya napisao:
Slika

Predavac Ivan/Samir Anic (ucenik)


moj debeli Učenik posto učo..učitelj :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 kol 2014 15:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 tra 2007 16:22
Postovi: 321
Lokacija: PROZRAČNI OBLAČIĆ
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drage sestre i braco od 10 mjeseca na Lošinju u popularnoj Betaniji svaki prvi vikend u mjesecu počinju duhovne obnove koje vodi Generalni Vikar Zadarske Nadbiskupije mons.Milivoje Bolobanić u suradnji sa vašim Učenikom pa nadam se da ćete doć na duhovne obnove da zajedno slavimo Gospodina i da uživamo u zajedništvu.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 269 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr