www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 kol 2016 08:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Vidim da ovdje svi pisu o svjedocanstvima o sto im se sve lijepo dogodilo.
Moje svjedocanstvo nije tako lijepo. Moje svjedocanstvo je da me Bog jednostavno ne cuje.
Vec dobrih 15 godina patim od samoce. Nikako upoznati i ostvariti vezu s odgovarajucom osobom.
15 godina posti, molitve, hodocasca i jedno veliko nista.Ljubavi za mene nema. Bila sam ja i u Lourdes i u Rimu, Padovi i Assisiu i x puta u Medjugorju. Postila kad sam trebala I kad nisam. Molila Boga, molila devetnice I svetom Anti i Josipu I ostalim svecima- I NISTA. Ja i dalje sama.
Prije dvije godine upoznam covjeka za kojeg bih sve dala ali neda Bog da budem sretna.
Ja tog muskarca uopce ne zanimam.
Ja ne znam koliko dam puta proslih 15 godine proplakala dane I noci, koliko sam puta isplakala dusu iz sebe. Zavrsila sam na lijecenju.

Bog me je ostavio - eto to je moje svjedocanstvo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 08:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
A da bila sam naravno k kod Fra Pavica na Seminaristen u Njemackoj, isla i u Surkovac.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 08:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
lalelu napisao:
Vidim da ovdje svi pisu o svjedocanstvima o sto im se sve lijepo dogodilo.
Moje svjedocanstvo nije tako lijepo. Moje svjedocanstvo je da me Bog jednostavno ne cuje.
Vec dobrih 15 godina patim od samoce. Nikako upoznati i ostvariti vezu s odgovarajucom osobom.
15 godina posti, molitve, hodocasca i jedno veliko nista.Ljubavi za mene nema. Bila sam ja i u Lourdes i u Rimu, Padovi i Assisiu i x puta u Medjugorju. Postila kad sam trebala I kad nisam. Molila Boga, molila devetnice I svetom Anti i Josipu I ostalim svecima- I NISTA. Ja i dalje sama.
Prije dvije godine upoznam covjeka za kojeg bih sve dala ali neda Bog da budem sretna.
Ja tog muskarca uopce ne zanimam.
Ja ne znam koliko dam puta proslih 15 godine proplakala dane I noci, koliko sam puta isplakala dusu iz sebe. Zavrsila sam na lijecenju.

Bog me je ostavio - eto to je moje svjedocanstvo


I kako ide liječenje?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 09:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Nikako. Kork I Pol naprijed korak natrag. Sve samo sto mi Bog neda srecu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 09:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
lalelu napisao:
Nikako. Kork I Pol naprijed korak natrag. Sve samo sto mi Bog neda srecu


Pa šta ti kaže psiholog/psihijatar? Jel piješ antidepresive?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 09:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Nema meno lijeka dok sam sama. Samo se trude lijek ocima. Hvala ti Boze sto me mucis


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 09:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2016 09:41
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
evo ti moj savjet,neznači da će ti pomoći al pokušaj...
Moja je žena imala kraste na koljenima od molitve a nije znala tko je u njoj,pretjerana post ti nije od Boga (po meni) ,nego te samo iscrpljuje(pročitao sam kako je jedan svećenik zbog toga sve lošije napredovao u skolovanju,od pretjerane molitve i posta i shvatio od koga je to),kreni jednostavno od životne ispovjedi,od onoga kad si kao mala ukrala jabuku...kao svako drugo dijete...moraš biti iskrena do najmanjeg detalja...krenit će nabolje,strpljen-spašen,ako treba još 15 godina nemoj očajavati, doći će i tvoje vrijeme...
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 10:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Je je doci ce I moje vrijeme. Ja ne poznajem ni jednu zensku osobu koja se udala poslije 35. Godine


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 10:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
Ma daj prekini više jednom s tim Bogom! Jesi utvrdila da te muči? Jesi. Je li netko tko muči ljude gad? Je. Jel s gadovima treba prekinit? Treba. Zaključak je dakle jasan - prekini više s tim i takvim Bogom.

Tvoj način pristupanja cijelom tom nauku je naprosto kriv i s tim treba prekinuti. Ali ti to nećeš, jer si time hraniš nadu, što je isto pogrešno. Prekini jednom više s tim!! Sama sebe s time mučiš, a onda plačeš kako si pala u depresiju. Bilo bi čudo da nisi, s takvim pristupom kakvog imaš. Pa tko ne bi pao u depresiju da non stop duma o tome kako postoji svemoćno biće koje je odlučilo mučiti eto baš njega. Prekini više s tim i takvim Bogom, pa daj imaj malo samopoštovanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 10:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Prije dvije godine upoznam covjeka za kojeg bih sve dala ali neda Bog da budem sretna.
Ja tog muskarca uopce ne zanimam.

A ovo ovdje ti je nadasve biserno. Ono, upoznala si muškarca za kojeg bi sve dala. Ma vidi. Samo eto tu je jedan sitan detalj - on tebe neće, i sad je to u nebo vapijuća nepravda. :rolleyes: Ženo Božja, najlakše je zapasat muškarca kojeg bi htjela, mogla bih ja tako zapasat Brada Pitta i onda plakat - ali on mene uopće neće. Svi mi to tako možemo, ali valja biti realan i shvatiti da je tu važan faktor i kome se ti sam sviđaš i kod koga imaš šanse. Kad već naričeš kako ne znaš nikog da se udao iza 35. godine, ja ću ti reći da ja znam dvije takve cure, samo da te odmah razočaram - nijedna od njih se nije udala za lika koji bi im bio prvi izbor (što bi ti rekla - za kojeg bi sve dale), a imale su i jedna i druga takvog koji im se sviđao, samo oni njih nisu htjeli, nego su se udale za likove koji su im bili prihvatljivi, a one su se njima sviđale.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr