www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 05:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 290 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 sij 2019 21:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Fran26 napisao:
tratinčicamala napisao:
Znam da je neki karizmatik kao bio ili nešto...

Dobro si napisala, bio je kao neki karizmatik. :roll: Ako pogledaš postove koje je pisao, jedna stvar se neizbježno nameće: izliječio je više ljudi od Sv. Franje i Sv. Antuna zajedno. Naravno, ne on, sve u ime Isusovo. Pitaj samo onu žensku iz Rijeke koja boljuje od multiple skleroze kako je prošla poslije njegovog "tretmana".


Dobro dobro ograđujem se onda :)) Ne znam uopće što je bilo nešto u svezi Gospe ja mislim..i bio je ljubazan.. Eto to je sve što se sićam, i onda sam nastavila švrljat po internetu..Na internetu našla krunicu i tako to...Ugl..On mi je ostao u pameti.. Ne znam ništa eto.. Glupo će zvučati ne znam hoću li se dobro izraziti..ali kao tada sam nastavila tražiti...A dobro je da sam nastavila tražiti.. :)) Mislim Boga..vjeru..kako reći.. Skužili ste :))


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2019 22:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
tratinčicamala napisao:
... ... ...

Čekaj malo! Ako ti znaš za Učenika, možda onda stvarno nisi ona koja jesi. Mislim, ti jesi koja jesi, ali nisi ona koja mislimo da jesi. I ako ti nisi ona koja jesi, koja onda jesi?! :l30: A opet, to ništa ne mora značiti, jer sve upućuje na to da ti nisi koja jesi, nego da si ona stara koja jesi, samo si sada u novom ruhu. Ti si mogla posjetit ovaj forum i pred deset godina, u ruhu one koja čitavo vrijeme jesi, i to nipošto ne treba tumačit kao da ti sad nisi ona koja jesi. Hm. Zbog ovog sam pred dilemom. Ne mora bit da si posijetila ovaj forum pred deset godina, stare teme si mogla čitat jučer, pa tako i temu o iscjelitelju Učeniku. Da. Može i tako bit. Pišeš, citiram;

tratinčicamala napisao:
Lapsus, ja sam imala 17ak godina, a prije 10ak godina to sigurno jeste :)

Da. Ti si koja jesi. I po godinama štima. Previše indicija ukazuje na to da jesi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2019 22:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Fran26 napisao:
tratinčicamala napisao:
... ... ...

Čekaj malo! Ako ti znaš za Učenika, možda onda stvarno nisi ona koja jesi. Mislim, ti jesi koja jesi, ali nisi ona koja mislimo da jesi. I ako ti nisi ona koja jesi, koja onda jesi?! :l30: A opet, to ništa ne mora značiti, jer sve upućuje na to da ti nisi koja jesi, nego da si ona stara koja jesi, samo si sada u novom ruhu. Ti si mogla posjetit ovaj forum i pred deset godina, u ruhu one koja čitavo vrijeme jesi, i to nipošto ne treba tumačit kao da ti sad nisi ona koja jesi. Hm. Zbog ovog sam pred dilemom. Ne mora bit da si posijetila ovaj forum pred deset godina, stare teme si mogla čitat jučer, pa tako i temu o iscjelitelju Učeniku. Da. Može i tako bit. Pišeš, citiram;

tratinčicamala napisao:
Lapsus, ja sam imala 17ak godina, a prije 10ak godina to sigurno jeste :)

Da. Ti si koja jesi. I po godinama štima. Previše indicija ukazuje na to da jesi.


Hahah. Tila sam nešto napisat ali bilo bi bogohulno :) Išla sam u srednju ne znam koji razred ili sam čak već bila završila ... ne znam.. Prije dosta godina evo 6,7 minimalno. Ne znam lagat ću..stvarno ne znam. Žao mi je što sam išta govorila :/// Kontala sam mora da sam imala 17 godina pa je tako ispalo kako sam pisala.. Nisam neki osvetnički forumaš.

Je li vi mene možda sprdate a ja trenutno ispadam glupa??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2019 22:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Nemoj se brinuti sto su neki pomislili da si jedna bivsa forumasica koja je ovdje pisala pod raznim imenima. Ona sada pise na forumu 'katolicki odgovori' pod imenom Dea. A bila je u vezi s forumasem Dujmom makar on tvrdi da ju nikad nije ni vidio. Ali ona se ludo zaljubila u njega. Uglavnom,veza je pukla i zavrsila na ruzan nacin. Ja sam joj rekao da taj covjek nije dostojan da ispije za njega casu hladne vode. Ali strast je kod nje bila jaca od glasa razuma. Mislim da jos uvijek pati za njim. A sto se tice Ratzingera mozda vise neki drugi put. Sad nemam bas ni vremena ni volje za pisanje. Ali jos uvijek tvrdim da je taj covjek i bio i ostao heretik i nikome ne bih preporucio citanje njegovih knjiga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 sij 2019 11:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Bonifacije napisao:
Nemoj se brinuti sto su neki pomislili da si jedna bivsa forumasica koja je ovdje pisala pod raznim imenima. Ona sada pise na forumu 'katolicki odgovori' pod imenom Dea. A bila je u vezi s forumasem Dujmom makar on tvrdi da ju nikad nije ni vidio. Ali ona se ludo zaljubila u njega. Uglavnom,veza je pukla i zavrsila na ruzan nacin. Ja sam joj rekao da taj covjek nije dostojan da ispije za njega casu hladne vode. Ali strast je kod nje bila jaca od glasa razuma. Mislim da jos uvijek pati za njim. A sto se tice Ratzingera mozda vise neki drugi put. Sad nemam bas ni vremena ni volje za pisanje. Ali jos uvijek tvrdim da je taj covjek i bio i ostao heretik i nikome ne bih preporucio citanje njegovih knjiga.


Dobra trač partija...inače je aktivna na katoličkom odgovorima kod onog čudnog moderatora Giovia koji je uništio forum.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 sij 2019 16:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Bonifacije napisao:
A bila je u vezi s forumasem Dujmom makar on tvrdi da ju nikad nije ni vidio. .


Nikad nisam vidio uzivog nikog s foruma, pa tako ni nju. Zasto lazes?
Uostalom, nisam ja mislio na nju kad sam rekao da me podsjeca na jednu osobu. Mozda to i je ona, ko ce znat.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 sij 2019 14:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
dujam napisao:
Bonifacije napisao:
A bila je u vezi s forumasem Dujmom makar on tvrdi da ju nikad nije ni vidio. .


Nikad nisam vidio uzivog nikog s foruma, pa tako ni nju. Zasto lazes?
Uostalom, nisam ja mislio na nju kad sam rekao da me podsjeca na jednu osobu. Mozda to i je ona, ko ce znat.


Ja znam vi se mislite.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 ruj 2019 14:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Evo,da dignem malo forum iz mrtvila...Još čuda pape Franje:"Čast mi je što me Amerikanci napadaju"...Odmah glasnogovornik pokušava ublažiti izrečeno,promijeniti smisao...
Opet se pitam,je li to čudni latino-izričaj,ili stvarno govori nebuloze nedostojne jednog Pape...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 ruj 2019 20:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Mislim da je ovaj Papa poseban a naručiti u ostvarenju evanđeoskih principa i nasljedovanju svetoga Franje Asiškog.

Njegov odnos prema nam Hrvatima je osobito koristan jer nas uči da budemo ponizni i da se ne smatramo ništa boljim od ostalih naroda.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2019 13:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 ožu 2018 14:27
Postovi: 23
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Kopitar, kvariš ovaj forum, osim ako nekom nije zabavno nadmudrivati se s tobom. Ti ne podržavaš Papu nego onaj dio njegova pristupa našem narodu koji paše tvom. Kako god se ti kopitao svi ovdje znaju da nisi Hrvat i da tu podvalu prodaješ pokušavajući svima nama nabiti kompleks uvijek krivog i nevrijednog naroda. A ako je neki narod skroman i ponizan (što se vidi iz dugogodišnje povijesti naše) onda smo to mi Hrvati jer da je drugačije ne bi cvali takvi kao ti na ovim prostorima.
Hajde da skinemo to jednom s dnevnog reda pa neka neka se netko oglasi tko ti vjeruje. Ako ih bude bar tri, značit će da sam ja u krivu i zamolit ću za oprost al nemoj da se kloniraš pa da ispadne da si potomak i pobornik Ćosićev a ti znaš šta on kaže o iskrenosti vaših.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 290 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr