www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 06:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 290 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Poruka
PostPostano: 06 ruj 2019 16:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ma Kopi je pročitana otrcana knjiga...Točno kažeš,briga njega za papu Franju,služi mu samo da bi neki dio njegovog izričaja nabio nama na nos...Pokušava misionariti na katoličkim forumima,no,nema više prostora...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2019 06:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Judita napisao:
Kopitar, kvariš ovaj forum, osim ako nekom nije zabavno nadmudrivati se s tobom. Ti ne podržavaš Papu nego onaj dio njegova pristupa našem narodu koji paše tvom. Kako god se ti kopitao svi ovdje znaju da nisi Hrvat i da tu podvalu prodaješ pokušavajući svima nama nabiti kompleks uvijek krivog i nevrijednog naroda. A ako je neki narod skroman i ponizan (što se vidi iz dugogodišnje povijesti naše) onda smo to mi Hrvati jer da je drugačije ne bi cvali takvi kao ti na ovim prostorima.
Hajde da skinemo to jednom s dnevnog reda pa neka neka se netko oglasi tko ti vjeruje. Ako ih bude bar tri, značit će da sam ja u krivu i zamolit ću za oprost al nemoj da se kloniraš pa da ispadne da si potomak i pobornik Ćosićev a ti znaš šta on kaže o iskrenosti vaših.


Znam da vas moja ideološka nepristranost vređa ali ja ću i dalje slobodno iznositi svoje mišljenje poštivajući sva pravila dobre i pristojne komunikacije a vi se zapitajte da li je uredu čovjeku prišiti etiketu da je lažov.
Dakle još jednom za one koji sumnjaju, a što zbilja ne bi trebalo biti od ikakve važnosti: ja sam po nac.Hrvat a po vjeri katolik ali to mi ništa ne znači ako nisam Čovjek a ako nisam nadam se da ću to jednom postati.

Tema ove objave je papa Franjo a ne "ja"pa stoga razmislite o kršenju pravila komunikacije ovog foruma.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2019 13:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Evo dalje-čitam Šolu u slobodnoj,Papa imenuje nove kardinale-socijalistički nastrojene,gay friendly i zagovornike migrantske politike...Kaže,gay lobi i dalje jača u crkvi....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2019 13:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Evo dalje-čitam Šolu u slobodnoj,Papa imenuje nove kardinale-socijalistički nastrojene,gay friendly i zagovornike migrantske politike...Kaže,gay lobi i dalje jača u crkvi....


I tako perfidno radi na svom nasljedniku :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2019 06:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Cilj svakog kršćanina pa tako i Pape je postati darom Duha Svetoga što sličniji Kristu.
Međutim biti što sličniji Kristu znači neminovno proći što je i On prošao.
Veliki je znak što ovaj Papa šokira farizeje u Crkvi a mase ga vole i tu vidim zapanjujuću sličnost sa Kristom.
Da je to bilo ko drugi pokušao napraviti a ko nema tako veliku moć brzo bi bio maknut.
On trga klasje u Subotu i liječi, čini strašne i sablažnjive stvari i velika mu hvala za to...Nikada ni jedan Papa do sada nije toliko pogodio farizeje u centar kao ovaj i nikada se nije toliko jasno vidjelo ko je u Kristovom Duhu a ko ne.
Hvala ti Bože dragi što si po ovom Papi izveo ovo nevjerojatno čudo koje će vidjeti samo oni kojima si ti dopustio premda su najjadniji i najgrešniji od svih ali zato i najpotrebniji Tebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2021 16:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Papa emeritus se oglasio povodom potresa u Hrvatskoj...
Svako malo dolaze vijesti da samo što nije umro, a gle, on se osvrće na situacije...
U kojem je stanju bio sv. Ivan Pavao II a još je bio u funkciji pape. Makar samo dignuvši ruku ili spustivši glavu. Predlagali su da se povuče, pogotovo ateistički kvazihumanitarci su se "zgražali" što tako bolestan čovjek može biti papa. A on se žrtvovao, kao da je znao što će biti poslije njega. Nije mi mrzak papa emeritus, dapače, no sve skupa je sumnjivo...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2021 19:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Papa emeritus se oglasio povodom potresa u Hrvatskoj...
Svako malo dolaze vijesti da samo što nije umro, a gle, on se osvrće na situacije...
U kojem je stanju bio sv. Ivan Pavao II a još je bio u funkciji pape. Makar samo dignuvši ruku ili spustivši glavu. Predlagali su da se povuče, pogotovo ateistički kvazihumanitarci su se "zgražali" što tako bolestan čovjek može biti papa. A on se žrtvovao, kao da je znao što će biti poslije njega. Nije mi mrzak papa emeritus, dapače, no sve skupa je sumnjivo...

Nemoj kipati po Ratzingeru kaj ti ne odrežem pedagošku mjeru. Vjeruj mi! Nećeš da se to dogodi. Lol. Slika Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 tra 2023 11:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Evo da dignem malo staru temu...
Što mislite o Papinom imenovanju Kutleše? Promiče li time antimeđugorsku politiku i je li to sve zapravo politika???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2023 10:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Baš mi je žao što je forum "umro"...Znalo je biti zanimljivih tema, razgovora...Ali eto, kad se dopusti nekima razmahati, ljudi napuste forum i više se ne vrate. Ili su pak sve teme iscrpljene smajlic24


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 svi 2023 09:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Baš mi je žao što je forum "umro"...Znalo je biti zanimljivih tema, razgovora...Ali eto, kad se dopusti nekima razmahati, ljudi napuste forum i više se ne vrate. Ili su pak sve teme iscrpljene smajlic24


nije toliko bitno što se ne piše puno...

BITNO JE DA JE FORUM OPET AKTIVAN
RADI SVIH RANIJIH TEMA I POSTOVA...SADA IH SVATKO OPET MOŽE ČITATI
IMA TU JAKO DOBRIH SVJEDOČANSTAVA, TEMA itd... :grlim te: :D

RADI TOGA JE DOBRO DA SE FORUM MOŽE OPET ČITATI!
savaka čast nadležnima da su ga opet aktivirali :grlim te:

Neki su me ljudi pitali šta je sa forumom i nisam im znao reći??
jednostavno , odjednom ga se nije više moglo naći na netu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 290 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr