www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 18:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 stu 2006 16:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga Lovorka,dobro si ovo napisala trebala si vec i prije to uciniti
mozda ima jos i drugih ljudi koji ti mogu pomoci,mozda ima oni clanova koji su tako prosli pa iz iskustva ti mogu pomoci"PP",znaci ne moraju javno pisati...a oni koji mugu svjedociti neka to potvrde javno...
Bog te blagoslovio...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Molitva
PostPostano: 06 pro 2006 06:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
lovorka napisao:
saljem ti drugu poruku danas i molim te da mi odgovoris koje si molitve molile da te dragi Bog odrijesio teskog kriza, i da mozes i dalje=20

komunicirati sa ljudima koji su ti nanijeli zlo, jer meni se ti okrece zeludac dok ih sretnem-na psihickoj bazi, i koliko god se trudim ostati mirna, to je tako tesko, molila sam dragog Boga da im u moje ime u mome = srcu oprosti, blagoslivljala... oni se malo povuku, pa opet atakiraju...=20

Sto sam dragom Bogu skrivila da me tako muci?=20

Pomagaj, ako mozes na bilo koji nacin.=20
Bog te blagoslovio!

Bog,

Marijana ti si mi poslala E-mail adresu, no ne znam gdje da trazim u blog.hr



lovorka,
ovo nije mjesto za pp, ali kad je vec tu, onda cu ti odgovoriti i ovdje.

Ponekad Bog salje kriz, ali nikada pretezak. Ti trebas biti strpljiva, On te kusa, da vidi sto ce s tobom poslije smrti. Ako nista ne doprineses Isusovoj muci, kako onda mozes ocekivati nagradu.

Nezgodno je sto nemamo vise Svetu Inkviziciju, da bismo im se mogli pozaliti. Ja licno smatram da bi RKC trebala imati negdje na netu nekoga kome bismo se mogli uteci, traziti savjet, pomoc, makar trebali i platiti nesto. Ali - nema. Ja sam trazila svugdje, bila sam prisiljena razgovarati s kojekakvim ljudima. Moja je volja, sa Bozjom pomoci sve nadvladala, ali sam morala imati puno strpljenja, taktike, molitve, kombiniranja.

Ponekad moras zatvoriti oko, praviti se kao da nista ne primijecujes, makar ti u srcu gori, u to vrijeme sjeti se Isusa u vrtu Getsemanskom, i Njemu je srce gorjelo, a cak i krv je curila sa znojem. To je krajnja ljudska muka, sto je On prosao za nas. Ja mislim da ti nisi nikada znojila krv, dakle ti nije nikada bilo tako tesko kao Njemu. Ali, On hoce da i ti nesto doprineses. Znam da ti je tesko, i On je padao pod krizem. Sama si mozes olaksati razlicite situacije tako da pravis planove: sjedni i razmisljaj: ako oni ovo.. onda cu ja ovako; ako oni ono drugo, onda cu ja onako; ... Trebas si smisliti svoje reakcije na sve kombinacije kojih se mozes sjetiti. Bog je tebe stvorio sa pameti, On hoce da je upotrebljavas, a ne samo da cekas da ti netko sve napravi.

Definitivno je bilo mnogo jednostavnije zivjeti u doba Svete Inkvizicije, ali - nemoj zaboraviti - mi cemo dobiti extra milosti za svoju muku sa vjesticama, pogotovu zato jer se nemamo kome uteci.

PS Mozes mi poslati pp sa bilo kojim problemom, ja cu ti drage volje dati savjet, sad kad pomalo znam o cemu se radi.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr