www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 18:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 24 sij 2007 14:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2006 14:01
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zelim vam posvjedociti kako je Gospa uslisala moju molitvu za koju sam molila Devetnicu Bezgresnom Zacecu prosli mjesec i na cudesan nacin proslavila Sebe i Boga po tom uslisanju.

Devetnicu sam molila sa posebnom nakanom za jednu meni jako blisku osobu da se prije Bozica Ispovijedi i Pricesti,jer to nije cinila godinama.

Iako znam da Gospa ostaje uvijek vjerna svome obecanju i rado daje uslisanja po ovoj Devetnici,ipak sam se malo pribojavala hoce li se moja molitva uslisiti,jer ta osoba nije bas u svome srcu osjecala potrebu za priznanjem svojih grijeha i iskrenim pokajanjem pred Bogom.

Ali cudo se ipak desilo,hvala nasoj Predobroj Majcici,jer se
nekoliko dana nakon zavrsetka Devetnica ta osoba izmirila s Bogom i radosna srca primila Sv. Pricest.

Otada se pocela otvarati prema Bogu i molitvi,te svake nedelje ide redovito na Sv.Misu i Pricest.

Ja sam pretpostavljala da je vjerojatno zadnji puta bila na Ispovijedi prije nekih 5 godina.
Moja radost i zahvalnost bili su neizrecivi kad mi je ta osoba priznala da je proslo cak 15 godina od zadnje Ispovijedi!

Hvala i Slava Dragom Bogu i nasoj Dragoj Majci na uslisenju i dobivanju takve divne milosti!

I zato vam svima preporucujem da se utjecete Gospinom zagovoru,jer kako ce Sin ista odbiti,ako ga zamoli precisto Srce Njegove Presvete Majke...

Mir vam i blagoslov u Kristu Gospodinu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 16:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
divno svjedočanstvo draga Ksenčice!
Hvala Isusu, hvala Majci Njegovoj i našoj!
ti si Gospina mila kćer, Majka ne odbija svoje vjerne kćeri i sinove isto kao i što Sin ne može odbiti ako ga zamoli prečisto Srce Njegove presvete Majke.
Neka ti Gospa i njeno prečisto Srce vazda budu utočište u tvom novom životu, kao i do sada!
I još- sretan ti imendan mila! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2007 19:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
U U Kani na svadbi po zagovoru Bogorodice Djeve Marije, Gospodin nas i Bog nas ucini prvo cudo i ucenici Njegovi tada prvi put povjerovase da je On sam Bog na zemlji, za kojeg je prorok Izaija navjestavao da ce se spustiti na zemlju poradi ljudskog spasenja!
Ta se praksa, hvala ti Boze Svevisnji, nastavlja i danas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr