www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 18:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Molite li za vjernike drugih religija?
Da 73%  73%  [ 16 ]
Ne 27%  27%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 22
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 09:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Opet...opet...opet...



fighterica napisao:
Mislim da je negdje pukla sva ta silna molitva ili ju dotična osoba odbija...
Citat:

S obzirom na ono što si mi prijetila da ćeš mi obitelj strpati u zatvor i govoriš mi da sam pod utjecahjem sotone i tako, nemaš ovlasti govoriti o meni jer ne znaš što se događa samnom. Gledaš me k'o psihopata i nasilnika, a to nisam!


fighterica napisao:
Opet Fighterica??????????
Može li išta bez nje proći?????
Ne boli čovjeka izbjegavanje, već ISTINA koja je izrečena!!!!

Sotona je takav umjetnik da je to nevjerojatno!

Umota svaku i najmanju zloću u najljepše ruho...
..baš kao vuk u ovčjoj koži!

Sotona navodi čovjeka..nagovara...šapće....
Poslaniče, ne petljaj mi se više u život!
Ne traži ikoga da moli za mene...zar sama nisam sposobna????


Ne želim biti dio tvoga žćivoita i ne šalji mi poruke takvog sadržaja, izbriši moja oba broja, jer ne želim s tobom kad si takvog ustroja imati posla!

Sposobna, da jesi, ne bi takva bila prema meni i prijetila da ćeš mi obitelj poslati u zatvor!

Dobila si što si htjela. Htjela si da: "...te mrzim i da te smatram hladnokrvnom kujom" Mržnja prema tvojim POSTUPCIMA se javlja, ali usvezi kuje (tebe sam citirao), to ne mogu reći za tebe još. Ti činišp grijeh, jer čovjeka navodiš na grijeh (mržnju)

fighterica napisao:
Dovoljno si mi problema napravio!
S obzirom na to da imaš psihičkih problema i da nisi u nekim situacijama sposoban razumno razlučiti, postoje oni koji bi trebali za tebe odgovarati i usmjeravati te, bilo tvoji bližnji, bilo roditelji!

Mislim da smo se i predobro upoznali i da si mi se previše imao potrebu ispovijedati i da si mi čak i neke stvari koje nisam smjela znati, jer je trebalo biti ispovjedna tajna, rekao... dali si toga u tim situacijama bio svjestan, nisam sigurna, ali to razumna osoba ne bi trebala činiti!!


Usvezi toga, idem redovito kod psihijatra i ona mi kaže da unatoć svemu mi ne bi pripisivala nikakve lijekove, jer smatra da se sam jako dobro kontroliram. Što se toga tiće, ima pravo, ne zovem te, ne dolazim ti doma,... A ti koja si lagala da sam te natjeravao jućer po faksu, ali kada si rekla NE, ostao sam na mjestu, nisam te slijedio.

To što se uzdižeš k'o da si neki Bog Bogova, to je tvoj problem. Iskreno mislim da sotona ne djeluje samo na mene, već si i ti na njegovu repertoaru. Ne preko mene, već preko svojih strahova. Ako se Pavao mogao promjeniti, onda se mogu i ja.



fighterica napisao:
Zaposjeo Sotona sva slobodna mjesta, a sad ga treba prepoznati, ukloniti... Zašto ga ne zaobići i one ljude koji to prihvate, obratiti?

Da više ne okolišam i ne govorim upakirano, otpakirat ću taj "omot"
Ako ja želim mir koji nisam htjela odmotati, misleći da će se tzv. poslanik udaljiti od mene kao što se ja udaljavam od njega i onih od kojih se trebam udaljiti...

Treba li istina o nekim nedjelima izaći na vidjelo u potpunosti i u javnosti, ali ne virtualnoj, jer te oni svaki dan ne vide i ne čuju... već tamo gdje će te čuti i vidjeti, pa moći sami razumno razlučiti što o kome misliti...!!!


Znam što sam radio, kažeš da si mi oprostila, ali vidim nisi. Da jesi, ne bi prijetila mojoj obitelji zatvorom. Odmotaj i svoja nedjela, ne samo moja. Što se mene tiće, svoja nedjela mogu izreći i sam ovdje, pokrenuti ću temu u kojoj ću argumentirati svoja nedjela, a ne opravdati. Ako hiočeš prijavi me i traži smrtnu osudu za mene, iskreno, očekivao bih i gore od tebe.

Iskorištavaš moje slabosti da bi ti mogla se uzdići, e pa više nećeš moći. Žao mi je, ali ja krećem novim putem.

btw, Isus me voli i osdječam to, daje mi jednu misiju koju moram obaviti na ovome svijetu, ta misija je moj križ, započeo sam prvi korak, drugi ću vidjeti na karizmatskoj misi, jer će mi On poslati ljude koji nose poruku Njegovi samo za mene. Isus me voli unatoč svemu...

fighterica napisao:
Ja se ne mislim javno moliti za neke ljude, kao što je poslanik i još neki (malo je takvih)-> buka tu ne pomaže!

Jer "tiha voda brege dere" ne bučna molitva...

To može svatko tko ima dublje iskustvo potvrditi...

..A ne tražiti...vikati...MOLI ZA MENE, ZA OVOG, ZA ONOG...a sam čekati plodove...

Već sam se na neko vrijeme prilično povukla u sebe i Njemu posvetila sebe i svoje vrijeme, počele su me smetati psovke jako, smeta mi kad mi netko zbog gluposti otima vrijeme..........

TT mi se sviđa, al eto i tu sam malo manje nego prije.... I kad sam logirana, možda je samo komp upaljen, a ja sam malo dalje..... Sve ostalo ću vam reći u živo, jer ovako nema SMISLA! bb!


Kad molim za tebe, onda sam bolesni psihopat, a kada te kritiziram, onda sam pod utjecajem Sotone. Tko si ti da mi sudiš?! Tko?!

Molio sam javno kako bi uputio ostale da oni mole isto. Usput i sama si rekla da si prema NEKIM ljudima provokatorica. Ne želim ići protiv tebe, ali ti lažeš o meni. O tebi nisam lagao, ako jesam, ispravio sam to.

Započinjem novi život i molim te PUSTI MOJU OBITELJ NA MIRU! Tbvoje ponašanje nije kršćansko, niti tvoji postupci ne poštuju Božji zakon kao što kažeš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 09:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Da bar je!
Bilo bi bolje!
Ako si u Zg, možeš upoznati i jedno i drugo uživo, pa sama provjeri što je umjetno...
A ako se nastavi išta više, neću javno pisati, već samo poslati poruku indirektno...
Nadam se da će se ove gluposti i djetinjarije završiti već jednom!!!

"Izvješća" nisu trodimenzionalna i obostrana, pa te razumijem...u ostalom... dosta mi je da moram slušat, čitat, gledat neke stvari...koje se konstantno ponavljaju...

Naravno, čovjek se želi promjeniti, ali kako, kad o tome moraju svi znati onu svjetliju stranu, a ja lajava kakva očito jesam, moram pitati, progovoriti o tabu - negativnijoj strani....

...e pa neka, voljela bi vas sve uživo upoznati i da vi upoznate neke ljude.....ma neću opet predaleko....

BTB!


Ne možeš širiti Božji blagoslov ako ga nemaš u sebi. Sama mi kažeš da sam ti pokvario dan svojom pojavom. Da imaš Boga u sebi kao što kažeš, onda ne bi to govorila. Kažem ti:

DAO SAM TI OTPUST VEĆ DAVNO! NE ŽELIM SUDJELOVATI NI U JEDNOM DJELU TVOGA ŽIVOTA UOPĆE. JEDINO ŠTO MOŽEMO BITI, ŠTO JE MAXIMUM MAXIMUMA JEST KOLEGE. NIŠTA VIŠE.

MENE JE ODUVIJEK UBIJAO ODNIS S TOBOM. UŽAS, ŽAO MI JE, ALI I U VEZI SAM BIO ISKREN, NISAM TE MULJAO, VEĆ SAM TI IZNJEO ISTINU. MOLIM TE DA IZBRIŠEŠ MOJE BROJEVE MOBITELA I DA MI NE ŠALJEŠ VIŠE PORUKE...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 09:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Miriam napisao:
...Da..."figi"....uživo se želim sastati s obadvoje... :P ....


Ako misliš i na mene, mislim da ona mene ne želi pored sebe, ponaša se k'o da sam neki gubavac. Kaže mi da ću imati neku shizofreničarku, iskreno radije bi takvu nego nju. Vjeruj mi! :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 12:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ja bih vas oboje zamolila da prestanete, stvarno. :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 13:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Poslanik, zamolio bih te da vise ne iznosis javno intimne stvari izmedju Fighterice i sebe. Ako nastavis, izbrisati cu te tvoje postove, zajedno sa ovim gore koje si pisao.
Razumijem da niste u dobrim odnosima, no na ovakav se nacin ne rjesavaju problemi koje imate. To vec predugo traje na TT-u.
Molim te Poslanik poslusaj savjet. Molite da se ispunite Duhom Svetim i molite Djevicu Mariju da se moli za vas. Tako ni jedno od vas nece faliti i oboje cete ispuniti Bozju volju.
Evo prilike, pokazite u koga vjerujete i je li vam vjera vaznija od cijele vase price. Vas ego, ili istinski oprost i milosrdje iz srca...
Ako je tko od vas manje kriv, evo prilike da se poniznoscu jos vise omili Bogu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 14:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
poslanik napisao:
btw, Isus me voli i osdječam to, daje mi jednu misiju koju moram obaviti na ovome svijetu, ta misija je moj križ, započeo sam prvi korak, drugi ću vidjeti na karizmatskoj misi, jer će mi On poslati ljude koji nose poruku Njegovi samo za mene. Isus me voli unatoč svemu...


Aleluja! :D

Ako ti je ovo stvarno u srcu i ako ne lažeš i ne pakiraš, onda Bogu velika Hvala, jer sam to htjela postići kod tebe!
Da ti Isus bude na prvom mjestu!!! Ne ja, ni itko drugi...sve ostalo me se više ne tiće i na tvoje postove više neću odgovarati!

Nadam se da je ono što sam podebljala istina, jer ako lažeš, gdje će ti duša...a moj život je ionako izložen na vidjelo-sve osim iskustava koja ne mogu riječima objasniti neki ljudi o meni znaju...meni privatni život ne treba...volim to što sve tajne isplivaju na površinu!

Jedva čekam dan, kad ću moći slobodno..bez zaustavljanja...proći faksom...

Davno sam rekla da za sve postoje metode, a moja je morala biti ovakva :)

Božja Ljubav neka se izlije na sve koji su pomogli da se neke stvari odmotaju... :grlim te:

BVB!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 14:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Miriam napisao:
...Da..."figi"....uživo se želim sastati s obadvoje... :P ....


Može, ja nema ništa protiv, al ti si u sredini :wink: :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 15:00 
:a1163: :shock: :a1163:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 16:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
poslanik napisao:
btw, Isus me voli i osdječam to, daje mi jednu misiju koju moram obaviti na ovome svijetu, ta misija je moj križ, započeo sam prvi korak, drugi ću vidjeti na karizmatskoj misi, jer će mi On poslati ljude koji nose poruku Njegovi samo za mene. Isus me voli unatoč svemu...


Aleluja! :D

Ako ti je ovo stvarno u srcu i ako ne lažeš i ne pakiraš, onda Bogu velika Hvala, jer sam to htjela postići kod tebe!
Da ti Isus bude na prvom mjestu!!! Ne ja, ni itko drugi...sve ostalo me se više ne tiće i na tvoje postove više neću odgovarati!

Nadam se da je ono što sam podebljala istina, jer ako lažeš, gdje će ti duša...a moj život je ionako izložen na vidjelo-sve osim iskustava koja ne mogu riječima objasniti neki ljudi o meni znaju...meni privatni život ne treba...volim to što sve tajne isplivaju na površinu!

Jedva čekam dan, kad ću moći slobodno..bez zaustavljanja...proći faksom...

Davno sam rekla da za sve postoje metode, a moja je morala biti ovakva :)

Božja Ljubav neka se izlije na sve koji su pomogli da se neke stvari odmotaju... :grlim te:

BVB!


To je istina, pokušavam ti to reći već dugo vremena, ali ne znam kako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 16:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Miriam napisao:
...Da..."figi"....uživo se želim sastati s obadvoje... :P ....


Može, ja nema ništa protiv, al ti si u sredini :wink: :grlim te:


Možemo se vidjeti na karizmatskoj, ako nine problem, javi, ali na žalost, neću moći biti pored vas, jer imam zadatak za jednu osobu na karizmatskom susretu i moram biti uz nju. Tako Bog kaže, ona mi je namjenjena i moram joj biti poticaj kako bi primila od Duha Svetoga ono što mora primiti u njedjelju.

Rekli su mi da ću biti kljućan za to, i da ću tamo započeti drugi dio svoje misije koja nije lagana i niusam je još u srcu prihvatio, već je vršim samo formalno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr