www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 19:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Molite li za vjernike drugih religija?
Da 73%  73%  [ 16 ]
Ne 27%  27%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 22
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 16:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Leo napisao:
Poslanik, zamolio bih te da vise ne iznosis javno intimne stvari izmedju Fighterice i sebe. Ako nastavis, izbrisati cu te tvoje postove, zajedno sa ovim gore koje si pisao.
Razumijem da niste u dobrim odnosima, no na ovakav se nacin ne rjesavaju problemi koje imate. To vec predugo traje na TT-u.
Molim te Poslanik poslusaj savjet. Molite da se ispunite Duhom Svetim i molite Djevicu Mariju da se moli za vas. Tako ni jedno od vas nece faliti i oboje cete ispuniti Bozju volju.
Evo prilike, pokazite u koga vjerujete i je li vam vjera vaznija od cijele vase price. Vas ego, ili istinski oprost i milosrdje iz srca...
Ako je tko od vas manje kriv, evo prilike da se poniznoscu jos vise omili Bogu.


Moj Bog je Otac, Sin i Duh Sveti!
Moja vjera je Kršćasntvo (Katolićanstvo)!
Moj vođa je osoba Isusa Krista, utjelovljenoga Sina Božjega!
Ja sam Kršćanin i samo sam goist na ovome svijetu, ovdje sam za druge!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 13 lip 2007 16:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
poslanik napisao:
btw, Isus me voli i osdječam to, daje mi jednu misiju koju moram obaviti na ovome svijetu, ta misija je moj križ, započeo sam prvi korak, drugi ću vidjeti na karizmatskoj misi, jer će mi On poslati ljude koji nose poruku Njegovi samo za mene. Isus me voli unatoč svemu...


Aleluja! :D

Ako ti je ovo stvarno u srcu i ako ne lažeš i ne pakiraš, onda Bogu velika Hvala, jer sam to htjela postići kod tebe!
Da ti Isus bude na prvom mjestu!!! Ne ja, ni itko drugi...sve ostalo me se više ne tiće i na tvoje postove više neću odgovarati!

Nadam se da je ono što sam podebljala istina, jer ako lažeš, gdje će ti duša...a moj život je ionako izložen na vidjelo-sve osim iskustava koja ne mogu riječima objasniti neki ljudi o meni znaju...meni privatni život ne treba...volim to što sve tajne isplivaju na površinu!

Jedva čekam dan, kad ću moći slobodno..bez zaustavljanja...proći faksom...

Davno sam rekla da za sve postoje metode, a moja je morala biti ovakva :)

Božja Ljubav neka se izlije na sve koji su pomogli da se neke stvari odmotaju... :grlim te:

BVB!


Ako lažem, gorjeti ću!

Postihgla si obnovu u meni, vratila si me u stado gdje pripadam. Molim te nemoj me više gađati svojom metodom, jer je pogrešna, zamalo me ubila. Zahvaljujući prijateljima sam još opstao. Marina hvala i tebi na svemu dobrome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 12:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Jedva čekam dan, kad ću moći slobodno..bez zaustavljanja...proći faksom...


Ti znaš i sama da možeš proči8 faksom bez ikakvih zaustavljanja. Nemoj dramatizuirati i praviti scenarije koji su već odgledani na TV-u.


fighterica napisao:
Davno sam rekla da za sve postoje metode, a moja je morala biti ovakva :)


Nije točno, nisi to rekla. Tvoja metoda je bila sve samo ne kršćanska. Nije morala biti ovakva. Iskreno i u koncetracionom logoru bi mi bilo bolje. Ovo što si radila moglo me ubiti, ako imalo to znaš,... Metoda ti je pogrešna... Ako nasljeduješ Krista, znaš da on nije gazio ljude, on je samo gledao i ako ga nitko nije slušao, otišao je.

fighterica napisao:
Božja Ljubav neka se izlije na sve koji su pomogli da se neke stvari odmotaju... :grlim te:


Kako možeš govoriti o Božjoj ljubavi kada je nisi imala prema svima. Isus nije bio takav, on je imao prema svima.

Nadam se da u svome zadsatku neću morati postupiti kao što si ti postupila. Nadam se da neću biti kao ti. Želim biti bolji, a to ću moliti Boga da mi to omogući.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 12:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Leo napisao:
Poslanik, zamolio bih te da vise ne iznosis javno intimne stvari izmedju Fighterice i sebe. Ako nastavis, izbrisati cu te tvoje postove, zajedno sa ovim gore koje si pisao.
Razumijem da niste u dobrim odnosima, no na ovakav se nacin ne rjesavaju problemi koje imate. To vec predugo traje na TT-u.
Molim te Poslanik poslusaj savjet.


U redu, ali samo želim ukazati na nju tko je i što je. Ona je pisala o meni najgore, ali nema veze. Ne volim da mi sada mislite o meni da sam neki sotonjara i neki psihopat. Uostalom, ona mi je i sama priznala da me je namjerno uništila na forumu, čak je i zaprijetila da će uraditi to još jednom. Nisam ja cvjeće, ali nije ni ona.

Od nje se udaljavam, javno priznajem da je ne želim pored sebe, takvu kao ona ne! Ona će imati mira na forumu, ali neka me ne pljuje javno. Znam da je taktičar i znam što pojkušava učiniti. KAžem znam, jer se tako do sada pokazalo. Zamoli me za pomoć i onda me isući dan trga u komadiće... Tako da sada s njom ne želim nikakvu duboku komunikaciju. Žao mi je ali tako je.

Na TT-u neće biti provokacija, bar ne između mene i... nje... (pogledaj u pp).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 13:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
U redu, ali samo želim ukazati na nju tko je i što je. Ona je pisala o meni najgore, ali nema veze. Ne volim da mi sada mislite o meni da sam neki sotonjara i neki psihopat. Uostalom, ona mi je i sama priznala da me je namjerno uništila na forumu, čak je i zaprijetila da će uraditi to još jednom. Nisam ja cvjeće, ali nije ni ona.


Tko sam i što sam...u tuđim očima..
..neznam i ne zanima me...
..možda netko zna bolje od Boga i mene...
..priznala...jesam...sve...
..priznat ću...i u buduće...
.pa taman i da krivo procjenjuješ...
..prihvaćam...

Od nje se udaljavam, javno priznajem da je ne želim pored sebe, takvu kao ona ne! Ona će imati mira na forumu, ali neka me ne pljuje javno. Znam da je taktičar i znam što pojkušava učiniti. KAžem znam, jer se tako do sada pokazalo. Zamoli me za pomoć i onda me isući dan trga u komadiće... Tako da sada s njom ne želim nikakvu duboku komunikaciju. Žao mi je ali tako je.

..jupi..jee...
.."znam"..ali..ne znam...
.pomoć..al smo velikodušni...
..hvala što me upozoravaš...
..da te ne pozdravljam...
..jer i pozdrav je...
...komunikacija...

Na TT-u neće biti provokacija, bar ne između mene i... nje... (pogledaj u pp).

..laganje je navika....a istina bol...
...kako kome...
..preostaje samo jedno...........

..............................


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 14:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 tra 2007 20:57
Postovi: 62
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji Fighterica i Poslaniče,

Mislim da bi trebali oprostiti jedan drugome ono što u srcu osjećate da vas je onaj drugi povrijedio.

Jer nikad nije kriva samo jedna strana, to se mora priznati.

Vjernici ste a optužujete jedan drugog (i to još ovako javno pred svima ) i niste u miru, kako to može biti?
Bog želi da budemo sa svima u miru.

Tako dugo dok u nama prevladava ogorčenost, osjećaj neprijateljstva dok zamjeramo nekome nešto, imamo želju za osvetom...to nam dođe kao teret, na dušu, i onda nas pritišće i guši pa ne možemo imati mira, Božjeg mira u sebi dok se toga ne oslobodimo. Tako sam se ja osjećala prije kad jednoj osobi nisam oprostila.

Zato, umjesto da opravdavate svaki sebe na forumu i javno pokazujete na greške onog drugog pružite jedan drugom ruku, ruku pomirenja i oprostite od srca!

U ovakvim situacijama vidi se koliko je jaka naša vjera!

"Fighterica, opraštam ti sve ono čime si me povrijedila"-tako odluči Poslaniče u svojem srcu i vidjet ćeš da će ti biti lakše, a isto tako i ti Fighterice. :b206:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 17:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
fighterica napisao:
Tko sam i što sam...u tuđim očima..
..neznam i ne zanima me...
..možda netko zna bolje od Boga i mene...
..priznala...jesam...sve...
..priznat ću...i u buduće...
.pa taman i da krivo procjenjuješ...
..prihvaćam...


To mene ne zanima. Imam svoja posla. Preponosna si da bi priznala grešku, to mi je jasno. Prije si mi rekla: "Nemoj da ti ponos udari u glavu", sada ti to isto vraćam natrag...

fighterica napisao:
..jupi..jee...
.."znam"..ali..ne znam...
.pomoć..al smo velikodušni...
..hvala što me upozoravaš...


Nemoj mi se rugati javno! Ako nisi zadovoljna s malim, onda stvarno si... Iskreno, vjerujem da si dobra iznutra, ali ne bih volio s tobom previše razgovarati, jer si ovakva. Žao mi je što si takva prema ijednom čovjeku. To mi je žao jako. Nadam se da će ti Bog ukazati da to ne ćiniš...


fighterica napisao:
..da te ne pozdravljam...
..jer i pozdrav je...
...komunikacija...


Iskreno, više ne živim od tvog pozdrava, prije mi je i samo pozdrav puno znaćio, a sada mi ne znaći ništa posebno (ako me pozdraviš, biti će mi drago, a ako ne - znam da nismo iste sorte, jer da jesmo, ne bi se tako ponašala i pravila svoj scenarij koji je već gledan i prikazuje se samo u nistalgičnim filmovima.).


fighterica napisao:
..laganje je navika....a istina bol...
...kako kome...
..preostaje samo jedno...........


Ti si izabrala, ja samo moram poštivati svoju odluku. Ti nemoj prijetiti mojoj obitelji i sve će biti u redu.



fighterica napisao:
..............................


Ne želim biti kao ti, čak ni u obrani, samo ću ti reći

BTB!


Mihaela napisao:

Dragi moji Fighterica i Poslaniče,

Mislim da bi trebali oprostiti jedan drugome ono što u srcu osjećate da vas je onaj drugi povrijedio.

Jer nikad nije kriva samo jedna strana, to se mora priznati.

Vjernici ste a optužujete jedan drugog (i to još ovako javno pred svima ) i niste u miru, kako to može biti?
Bog želi da budemo sa svima u miru.

Tako dugo dok u nama prevladava ogorčenost, osjećaj neprijateljstva dok zamjeramo nekome nešto, imamo želju za osvetom...to nam dođe kao teret, na dušu, i onda nas pritišće i guši pa ne možemo imati mira, Božjeg mira u sebi dok se toga ne oslobodimo. Tako sam se ja osjećala prije kad jednoj osobi nisam oprostila.

Zato, umjesto da opravdavate svaki sebe na forumu i javno pokazujete na greške onog drugog pružite jedan drugom ruku, ruku pomirenja i oprostite od srca!

U ovakvim situacijama vidi se koliko je jaka naša vjera!

"Fighterica, opraštam ti sve ono čime si me povrijedila"-tako odluči Poslaniče u svojem srcu i vidjet ćeš da će ti biti lakše, a isto tako i ti Fighterice. dragaju se


Mogu ti reći da se zavaravaš. Osobno priznajem svoje greške, priznajem da sam kriv. ŽAo mi je zbog svega, ali ako te netko tako vrijeđa, onda stvarno trebaš se zapitati što se događa s tobom, ako te netko vrijeđa jer si ovakav ili onakav... Iskreno, ne znam što da kažem na ovaj koimentar, jer što god kažem, krivo ću reći, tako da ću moliti Boga da on ovim postom prenese tebi što sam htio reći.

Tvoj komentar je super, melem za ranu koja je nastala u meni time što je ... počela vrijeđati mene i optuživati. Hvala tebi i Bogu što te nadahnuo da napišeš komentar,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 19:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :a1490: :b101: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :b101: :a1490: :a1490: :a1490: :b101: :a1490:
..Bay, bay.......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2007 19:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Preponosna
...primadona...
Citat:
prema ijednom čovjeku.
..samo prema tebi...

Citat:
nostalgičnim filmovima
...baš te volim... :twisted:

Citat:
Ne želim biti kao ti, čak ni u obrani, samo ću ti reći

BTB!
...kako to samo možeš napisati....s obzirom na sadržaj...pitam se...

Ova tema je u molitvama!!!???

Zar se tu išta moli...ili ...???

Mjesto joj je pod "Smeće" :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ....
PostPostano: 14 lip 2007 20:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zar stupanj naseg srca seze do nivoa , jednostavnog odbijanja i neprihvacanja sebe samih i onih oko sebe i onih kojima smo nesto , bili i ostali??? Zar nasa molitva tak odobro djeluje da nas poziva na dublje stanje netrpeljivosti i omalovazavanja, kojo je moja strana ? Kojim oruzjem se branim ? Cim se hranim i zar kao vuk iza zasjede cekam da ugrabim jos jedan zalogaj, kako bih utazio svoju bol, svoju nasladu ili?
Ovo je samo moje razmisljanje na procitane postove nikog ne prozivam ali ajdemo zajendo borit se .....
Hajdemo zajedno pokusati graditi dan , hajdemo zajedno OPROSTITI, a gdje je ta nas LJUBAV koju svatk ood nas ceka, koju zeli , koju osijeca , hajdemo zajedno pa makar bolilo, hajdemo zajedno zagrliti boli jer ona lijeci ona vodi do USKRSNUCA! Da li mozemo to ?
Da li smo spremni na zivot kriza prihvacanja radosti i ne odbacivanja boli, ili cemo ipak nastaviti ovim tempom dokle sm odogurali u ovih malo i previse postova, i to me bas zalosti, sto se tak omalo pozitvne enegrije vidi , sto se tako malo zelje za boljim vidi :-( ... BVB

OVO JE MOJA MOLITVA VECERAS ZA SVE NAS !!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr