www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 18:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 tra 2007 10:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jel ima slucajno neko neku molitvu kako bih ja mogla se molit za brata bas nesto extra da nadje pravu zensku al hrvaticu hmmmm :twisted: :twisted: molimte pomozite mi , il da se obrati opet crvki jel on otkad je sa tovom svabicom zajendo vise i ne ide bas u crvku mislim ide al ne nako kako je bilo a ona je bez vjere molimte ako neko nes zna pisi te mi hvala vam od svega srca

BOG NEK JE UVJEK UZ VAS I NEK VAS CUVA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: molitva
PostPostano: 20 tra 2007 11:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ožu 2007 14:18
Postovi: 39
Lokacija: SB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DA OSOBA BUDE KRISTOVA
Nebeski Oče,
molim te u ime i po Krvi Isusa Krista
da posramiš sotonu koji je zarobio tvoje stvorenje.
Molim i tebe Gospodine Isuse,
da staviš svoju krunu od trnja
oko (ime) i da ga/je privučeš svojem
Presvetom Srcu pod svoj plašt ljubavi.
Marijo, naša Majko,
molimo tvoju zaštitu i zagovor
kod Tvoga Božanskog Sina za nju/njega.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: molitva
PostPostano: 20 tra 2007 11:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danijelaa napisao:
DA OSOBA BUDE KRISTOVA
Nebeski Oče,
molim te u ime i po Krvi Isusa Krista
da posramiš sotonu koji je zarobio tvoje stvorenje.
Molim i tebe Gospodine Isuse,
da staviš svoju krunu od trnja
oko (ime) i da ga/je privučeš svojem
Presvetom Srcu pod svoj plašt ljubavi.
Marijo, naša Majko,
molimo tvoju zaštitu i zagovor
kod Tvoga Božanskog Sina za nju/njega.
Amen.



draga moja hvala ti od svega srca uklucujem i tebe u moje molite


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 11:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
MOLITVA SVETOJ RANI NA RAMENU ISUSOVU
Sv. Bernardo je upitao Isusa što Ga je najviše boljelo za vrijeme Muke? Gospodin je odgovorio: »Imao sam na ramenu Ranu, 3 prsta duboku, koja je nastala od križa. Ta me je Rana više boljela nego ostale. Na tu Ranu ljudi malo misle, jer im je gotovo nepoznata. Zato štuj tu Ranu! Što god budeš molio na čast te Rane, dat ću ti. Svi oni koji štuju tu Ranu, dobit će milosti i pokazat ću im svoje milosrđe!«

- O preslatki Gospodine Isuse Kriste, blagi Božji Jaganjče! Ja siromašan grešnik pozdravljam i poštujem Tvoju Presvetu Ranu koju si zadobio na svom svetom Ramenu, kada si svoj težki Križ nosio. Zbog nje si osjećao na svom presvetom Tijelu osobito veliku bol i muku. Klanjam Ti se, mukotrpni Isuse, slavim Te i štujem Te! Blagoslivljam Te iz dubine svojega srca i zahvaljujem Ti za Svetu Ranu Tvojega Ramena, koja Ti je zadavala veliku bol. Preponizno Te molim, zbog Tvoje Muke i Boli, što si ih podnio po dubokoj svetoj Rani, da se smiluješ meni siromašnom grešniku, da mi grijehe oprostiš i da me na svom Križnom putu krvavim tragovima povedeš u vječno blaženstvo! Amen! Slava Ocu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 12:28 
...Velika..... :D ....evo malo duža meditativna molitva Oče -Naš...vidjet ćeš...svidjet će ti se.... :D


OČE NAŠ - TUMAČENJE
Oče naš


Izmoli molitvu polagano svjestan svake riječi koju izgovaraš. A onda se vrati na svaku riječ i osluškuj što ti po njoj Otac govori:

OČE: Veliki, neizmjerni, tajanstveni Bog - moj je pravi Otac. Ja nosim tragove njegove dobrote i ljubavi. Ja sam dijete ljubavi. Imam Oca koji me voli, koji mi se veseli, koji u meni uživa. Koliko ova temeljna istina moje vjere oživljuje, pokreće, preobražava moje misli, riječi, djela, čitavo moje biće?
NAŠ: On nije samo moj Otac. On je Otac svakog čovjeka, svih ljudi. Zato smo mi svi braća i sestre. Skrivena povezanost jedva se primjećuje. Treba puno truda i vremena da nam se pročiste oči srca da prepoznam sve ljude kao svoju braću i sestre. Kako ću u konkretnim ljudima prepoznati da su djeca Božja, za njih i s njima moliti, raditi?
KOJI JESI: Bog nije iluzija, imaginarna čežnja ljudskog bića za snagom, nježnošću, ljubavlju. Bog je najstvarnija stvarnost – temelj svake druge stvarnosti. Kako se stvarnost da Bog postoji odražava na moj život, na moje misli, riječi, djela?
NA NEBESIMA: Osim ovog vidljivog svijeta postoji isto tako stvaran, nevidljivi, duhovni svijet. Heb 11,3 kaže da «vidljivo nije nastalo iz vidljivoga, nego iz nevidljivoga» Koliko je nevidljiva, duhovna stvarnost prisutna u mom načinu razmišljanja i djelovanja?
SVETI SE IME TVOJE: Kad upoznamo Boga kakav jest trebat će nam vječnost da ga dostojno proslavimo, predanje čitavog bića Bogu da izreknemo ono što Bog zaslužuje. Koliko se po meni Bog sada slavi?
DOĐI KRALJEVSTVO TVOJE: Kraljevstvo istine i pravde, ljubavi i mira, kraljevstvo svetosti i milosti, punina sreće i blaženstva. Čežnja za srećom su tragovi tog kraljevstva u mom srcu?
BUDI VOLJA TVOJA – KAKO NA NEBU TAKO I NA ZEMLJI: Volja Božja = Božja ljubav prema meni i svemu stvorenom. On zna i hoće ono što je za nas najbolje – zato želim da bude onako kako On hoće. Dopuštam li da Volja Božja po savjesti upravlja mojim životom?
KRUH NAŠ SVAGDANJI DAJ NAM DANAS: Kruh je život i sve ono što čuva i produžuje život. Povjeravam li rado Bogu svoj život i sve što taj život podržava? Očekujem li s povjerenjem Božju pomoć u svim mojim tjelesnim i materijalnim potrebama?
I OTPUSTI NAM DUGE NAŠE: Svi smo tako otrovani grijehom da se ne možemo sami izbaviti od tog zla koje nam priprema smrt. Kad nam Bog oprosti grijehe postajemo slobodni od zla i ne bojimo se smrti, jer smo «iz smrti prešli u život».
KAKO I MI OTPUŠTAMO DUŽNICIMA NAŠIM: Kad kažem bratu, sestri: Opraštam Ti, jeka mojih riječi od Božjeg Srca meni govori: Opraštam Ti.
I NE UVEDI NAS U NAPAST: Ne dopusti, Oče, takve okolnosti u kojima se neću moći osloboditi zavodljivosti grijeha. Neka mi Tvoja snaga i milost bude štit i obrana!
NEGO IZBAVI NAS OD ZLA: Snagom svoga Duha pobijedi zlo u meni i oko mene, da živim u dobroti, istini, ljubavi.

....Zar nije super... :D


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 14:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
joj hvala vam od svega srca bas ste mi super nek vas bog blaogoslovi nek vasm sve podari sta sebi zelite hvalla jos jendom :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 16:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Velika...prije nego pocnes da molis bilo koju molitvu,razmisli dobro..
"Za cega molis",tko tu treba da bira,i gdje je tu ljubav...
Ako se tvoj brat odlucio za nju,mozda ju i voli(mozda on moli da ju Bog obrati)I koga Bog tu da uslisi...Ako je to kojim slucajem,"Volja Bouja"
onda mi nebi smili da brkamo Njegov plan,jer On svakim od nas ima,
"poseban plan".Sta mislis ,ti izmolis,i on pronadje Hrvaticu,ali ima na stotine drugih problema,koji stvaraju tvom bratu pakao...sta ces tu da radis??Mi sebe bas sami natovarimo cesto probleme,jer nismo slusali
sto Bog hoce i trazi od nas...???
Ako hoces da molis za brata,onda ga prvo pitaj dali on to zeli,hoces
da on poslje pati..."On sam mora znati,dali mu vjera vazna."
Ako mu je vjera vazna,onda om mora da moli da se ona obrati..???
Razmisli prvo dobro,sta zelis svom brat..??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2007 19:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
velika napisao:
joj hvala vam od svega srca bas ste mi super nek vas bog blaogoslovi nek vasm sve podari sta sebi zelite hvalla jos jendom :wink:


Moj skromni savjet ti je da molis za Bozju volju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 18:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
rebeka napisao:
Velika...prije nego pocnes da molis bilo koju molitvu,razmisli dobro..
"Za cega molis",tko tu treba da bira,i gdje je tu ljubav...
Ako se tvoj brat odlucio za nju,mozda ju i voli(mozda on moli da ju Bog obrati)I koga Bog tu da uslisi...Ako je to kojim slucajem,"Volja Bouja"
onda mi nebi smili da brkamo Njegov plan,jer On svakim od nas ima,
"poseban plan".Sta mislis ,ti izmolis,i on pronadje Hrvaticu,ali ima na stotine drugih problema,koji stvaraju tvom bratu pakao...sta ces tu da radis??Mi sebe bas sami natovarimo cesto probleme,jer nismo slusali
sto Bog hoce i trazi od nas...???
Ako hoces da molis za brata,onda ga prvo pitaj dali on to zeli,hoces
da on poslje pati..."On sam mora znati,dali mu vjera vazna."
Ako mu je vjera vazna,onda om mora da moli da se ona obrati..???
Razmisli prvo dobro,sta zelis svom brat..??



alusaj draaga ako je bozija volja iako ja za njegovu ljubav molim mislim da ako je ona za njega stvarno ta zena bez vjere , ne osudivam nikoga al ako je stvarno ona za njega i ja se za njegovu pravu ljubav molim i molim da mu bude dobro mislim da ako je dragi bog odlucija tak ja ga nemogu od toga razdvojit , jel sta bog odluci tako i bude ja cu molimt i uvjek molim nek bog odluci jel ona za nega il ne al mislim da tu nema nista loseega , il ????


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 tra 2007 19:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Da takoje Velika,ja da sam na tvom mjestu ja bi se "zahvaljivala"

i " blagsolivljala",i tako predala u "Ruke Bozje." jer tako ce Gospdin Isus
uciniti za tvoga brata ,najbolje....! On zna sta ima za njega,i kakav je Njegov plan..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr