www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 20:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 24 lis 2007 21:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 ruj 2007 17:18
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: molim vas dragi prijatelji "forumaši" pomozite ispraviti moju veliku pogrešku molitvom!!!!!!!!!!
Učinila sam strašnu pogrešku,podjelit ću je s vama;
nazvala sam jednu obitelj i rekla im kako njihova kćer ne dolazi u školu (4. raz. gimnazije) misleći im pomoći da obrate pažnju na dijete!
Ali ispalo je strašno; djevojka je rekla da će se baciti pod vlak jer je tata urlao na nju, prijetio joj i neznam jeli je istukao, a jednako je postupio i prrema svojoj ženi,vrijeđajući je i koješta joj radeći.Sada su svi užasno
utučeni i nesretni.Neznam kako će završiti. Ta je obitelj inače u teškom rasulu i nesreći. Molim vas pomolite se samnom za te jadne ljude, njihove živote i obraćenje. Da barem upoznaju Krista i osjete radost koju samo On daje kao vi i ja: hvalavam jer znam da ćete moliti,a tamo gdje se moli tamo je i naš Otac. Amen :twisted: :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2007 21:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neboj se TEOFILA BTB!
Isus zna da si htjela samo dobro,vjeruj i neboj se i bit će sve uredu! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 lis 2007 21:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga Teofila, ucinjeno mozes ispraviti tako da sto prije nazoves tu obitelj i kazes istinu. Molit cu da dobijes snagu i to ucinis..Btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 07:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isus je rekao i u Sv. pismo da je i dosao kao mac..otac protiv sina i sin protiv oca...nemam sv. pismo sad kraj sebe pa nemogu citirati tocno...ali slusaj kako je isus mene jednom poducio

kad sam pocela usrdno moliti za brak mojih roditelja, koji je bio jako los Isus je donio mir nebeski u nasu kucu..no nakon par tjedana tako su se jako posvadali i poceli vrijedati da nisam znala sto se dogodilo...molila sam u suzana Boga da mi pomogne, i pitala sam ga pa zasto to sada dopustat..onda sam otvorila sv. pismo i unutra je bila bas ovaj dio o macu..onda sam bila jos tuznija jer nisam mogla razumjeti zasto je sada tako tesko i grubo..sljedeci dan je bila nedjelja i na nedjeljnoj misi bilo je tocno to citanje...i svecenik je obrazlozil lijepo da dok se covjek ne opredjeli i to svaki clan u obitelji dok se ne opredjeli za Krista uvijek ce biti svade jer Isus trazi nase cijelo srce...ali to je dobar znak da se svadaju jer je sotona razotkriven..sada je samo pitanje vremena kada ce biti i porazen...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2007 10:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aleluja... lijepo si to rekla....

Teofila, molit cemo se, neka se nas Isus smiluje!!! Molimo Te!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr