www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lip 2024 20:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 svi 2006 19:35 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Napišimo ovdje svoja svjedočanstva sa foruma i chata. Znači, SAMO svjedočanstva i iskustva koja su nas potakla a dogodila su se preko interneta. Koja su dodirnula, ozdravila naš život. Naravno, svjedočanstva su poticaj drugima i uvjeren sam da će Bog po drugim svjedočanstvima dodirnuti i naše živote.
PIŠIMO OVDJE SAMO SVJEDOČANSTVA.
Zamolio bih da se ne kritiziraju tuđa svjedočanstva i da se ne pišu eventualna negativna iskustva.
Posvjedočimo drugima što nam je Bog učinio ovim putem i tako ih ohrabrimo.
Ova tema će se moderirati i sortirat će se svjedočanstva, tako da to budu ovdje samo svjedočanstva, koja će biti lijepo sortirana i koja će biti na BLAGOSLOV DRUGIMA.
Tako ako dođe do nekog nepotrebnog chata u ovoj temi, neka ne bude iznenađenje kad se izbrišu neki postovi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 svi 2006 21:25 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
definitivno sam vašom molitvom pomognuta da izdržim u kušnjama koje su mi se dogodile dva puta...kako sam napisala topic zahvale...eto ako hoćeš stavi ga tu..ako nije predugačak...

hvala svima od srca na svakoj misli upućenoj Bogu za mene i moje mile

ljep topic...
i zaista bih vas molila da ne budete jedni od onih 9 gubavaca koji se nisu vratili i zahvalili Isusu

dali se radi o tome što ste uspjeli ujutro upaliti auto ili ste ozdravili...
sjetite se zahvaliti...

HVALA

mili moji, ne mogu se riječima zahvaliti za vaše molitve


kako bih ovo iskustvo željela podijeliti s vama zbog inteziteta i iznenadnosti, želim malo pobliže opisati događanja zadnjih mjeseci, i utjecaj molitve drugih ljudi za mene

prije nekih 5-6 mjeseci sam došla na dobri pastir, sva očajna
sumnje su bile prevelike, ali sam ipak negjde u dubini duše osjećala da bi mi netko mogao molitvom pomoći...

naime bila sam vrlo aktivna na forumu.hr na religiji i često ulazila u diskusije sa vrlo zagriženim ateistima i inim -istima....
mislila sam da ću nekako tim ljudima približiti Boga....

no...čitajući njihove postove, i razmišljajući o istome(iako sam tad bila u nevjeovatno jakom uvjerenju da Boga... bez obzira na sve neću zanijekati,
da se to meni ne može dogoditi,
i da nema ničega na ovome svijetu da bi me moglo poljuljati....i da napomenem (što mislim da je vrlo bitno)..
bila vrlo PONOSNA u sebi zbog toga..
(naučila sam jednu veliku stvar...da svaki put čim sam osjetila ponos u vez nečega što je vezano uz vjeru u Boga...sam vrlo brzo dobila po prstima)...

ušao je crv sumnje....ogavan i dugo me mučio...
ne želim ulaziti u detalje svojih razmišljanja, da nebih nekoga povukla..ali uglavnom sustav sumnji se svodio na to da je moguće da sam ja sebi sve to umislila da Bog postoji...
(iako je jedan dio mene jako dobro znao i bio svjestan milosti koje su mi bile date od Boga,nisam sumnjala u to...ali (iako vjerujem da vam izgleda to ne spojivo) istovremeno sam se mučila sa mogućnošću iluzije postojanja)

tražila sam pomoć od ljudi na forumu....

mili moji...mislim da nije prošlo ni par dana.....moja vjera se polako vraćala...i Radost velika s njom....

Hvala Bogu na svima i hvala svakoj duši što se moli za druge....molim Boga da je još za ovog života nagradi stostruko


sada.....ovaj put....
je udarac bio iznenada i strahovit...mislila sam da ću dušu ispustiti od muke....(neću u detalje jer nije bitno,samo mi vjerujte da je bilo užasno)

ako netko može osjetiti muku Isusovu kad je Bogu vapio;
Bože moj, Bože moj...zašto si me ostavio?????

to je bilo otprilike tako
(molim vas da mi oprostite na mogućoj pomisli da bih se ovom željela uspoređivati sa Isusom i Njegovim mukama, samo želim reći da bol i odbačenost nije bila obična i nije bila razumska)

nikakva riječ,ništa,baš ništa nije imalo utjecaja...samo sam osjećala veliku potrebu da se mole ljudi za mene...

da opet ne idem u detalje, zamolila sam ljude na chatu da se mole ....
svi vi mili moji :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: znate koji ste...

i eto poklonjena mi je i tim putem osoba koja mi je znala reći Riječi koje su puno pomogle....hvala joj na razumijevanju:grlim te:


danas je čini mi se treći dan...od svega toga i danas imam snage napisati vam ovo, još jučer sam radosno zahvaljivala Bogu, i ne mogu vam reći koliko sam Radosna

kroz sve ovo sam shvatila neke stvari, shvatila da se ne trebam vraćati natrag u prvi razred, da moram ići dalje...

vama svima želim opet reći preveliko hvala, a normalno prije svega hvala milom Bogu što mi je poklonio vas

nekad...nekad je dovoljno samo moliti...i čini mi se da što je čovjek u većoj potrebi da je najbolje što manje govoriti, a samo puno moliti...
onako potiho
pa gledati i Radovati se

...kad osoba koja je pala...mučno stišće tijelo u boli, a vi mollite,...pa kako ju otpušta grč boli,..a vi molite, pa kako gleda oko sebe da vidi što je uzrok pada, a vi molite....
pa se polako s mukom diže, a vi molite....
briše sa sebe prašinu....a vi molite i Radujete se...
okreće se oko sebe, polako kreće, a vama srce puca od Radosti...
i ponovo potrči...Radosna....zajedno s vama


još jednom beskrajno hvala Bogu na svima vama....puno vas volim :arrow: :arrow: :arrow:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 svi 2006 21:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Htio bih vam reci kako se majka moje kceri za koju sam molio krunicu vraca nakon tri mjeseca iz Petrove bolnice. Rezultati lijecenja raka maternice su dobri u toj mjeri da moze normalno nastaviti raditi i zivjeti. Iz bolnice su je zamolili da sudjeluje u emisiji koja se snima vezano za tu bolest. Da je Bozja volja bila drugacija, ja bih je prihvatio bez rijeci jer je od Boga. A ovako vam uopce ne mogu docarati svoju zahvalnost Bogu zivom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 svi 2006 23:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Jos bih htio dodati kako sam za majku svoje kceri redovno molio i na chatu sa svim ovim divnim ljudima. I prije toga sam osjetio i bio zahvalan na snazi molitve sa chata, a eto sad cak i opipljiva znaka koji je uslijedio. Bog zna sto ide nakon toga, al zahvalan sam Mu za sve sto pruza.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 svi 2006 11:52 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
predivno...Bogu hvala za milosti koje tije poklonio :arrow: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 svi 2006 14:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
- za sad želim samo reći da je izlazak www.tebe-trazim.com bio prekretnica u mom životu
- njen forum također
- posebno "Molitve" gdje sam i sam član predivne molivene grupe
- iako ne pišem puno ne mogu dočekati jutro da vidim što ima novo na str
- toliko sam se emotivno vezao za mnoge drage članove da mi njihovi postovi često natjeraju suze na oči
- Duh Sveti me toliko blagodario i ja sam od nesretnika postao sretan čovjek, od tzv. vjernika pravi vjernik
- kako nas je samo Vjeko mogao ovako povezati?!
- imamo već toliko rezultata i ne dozvolimo nikome da nas rastavi
- kako kaže Anđelina, HVALA, HVALA ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2006 14:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Prije nekoliko mjeseci mojoj kceri u trudnoci doktori su rekli ,da kada se djete rodi nece biti zdravo imace problema sa bubrezima.Bas u to vrijeme zapoceo je nas molitveni lanac, i svi smo mogli da odlucimi nakane,za cega zelimo moliti.Moje nakane su da ozdravi cijelu moju familiju i mene.Evo moja kcerka je rodila ,sretno i Zdravo djete.
U mojoj firmi dveluje Mobbing vec puno godina, imala sam blokade i bolove ,koji su bili dokazani sa strane medicine,nakon 6 god.odjednom se preokrenulo ,i te blokade su nestaale.Ovdje pisem o toj jednoj bolesti za koje je stvarno bila moja radna sredina kriva.
U nekoliko zadnjih godina nisam mogla da molim za mene samu,kad god bi pocimala ,uvijek je nesto drugo doslo,nesto sto je vaznije od mojega i evo sada molim skruseno i za mene isto kao i za druge.
Za mene su to mala cuda i svjedocanstva,nasega molitvenog lanca.
Hvala ,hvala mojoj molitvenoj grupi,hvala ostalim grupama M.L.,hvala i onima koji su molili za mene na catu.Hvala onima koji su omogucili TT i veliko hvala Vjeki...
Naka Bog blagoslovi sve one koji sudjeluju u molitvi,daj Isuse da budemo u zajednistvu i umnozi plodove nasega M.L.
Umnozi nam vjeru--ucvrsti ufanje--usavrsi ljubav...Hvala Ti Gospodine Kriste


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 svi 2006 15:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na chatu smo molili za moju prijateljicu koja ima tumor. Puno joj je bolje i bolje se osjeca. Lijecenje i dalje traje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 svi 2006 17:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pokusavala sam prodati neki produkt, i - konacno je krenulo. Bogu hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 svi 2006 14:02 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Ti Isuse za sve!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr