www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 05:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Autor Poruka
PostPostano: 07 svi 2021 16:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Od tri osobe koje su komentirale moj post o Bozjoj milosti i covjekovoj naravi samo je Tomatino dao jedan ozbiljan i pristojan komentar. Dujmova ljubavnica po svome obicaju izbacuje svoj zmijski otrov. A kad joj Billy kaze da je moralna nakaza jos se ljuti i ide ga prijaviti administratoru radi toga. Ali Billy nije bio glup i dobro je procijenio o kakvoj se pokvarenoj osobi tu radi. A to sto je Billy rekao dobilo je jos jednu i konacnu potvrdu nakon sto je Dujam priznao da je ta zena s njime varala svog muza s kojim inace zivi u civilnom braku. I takav nezakoniti i nemoralni brak za nju nije nikakva zapreka da cesto pristupi sv. Pricesti i tako jos vise unakazi svoju propalu dusu.

A sto se tice frana 26 koji stalno lupeta o nekoj mojoj impotenciji,to nije za komentirat. Mozda misli da je duhovit,ali samo pokazuje svoju duhovnu bijedu. Nesretnik ne moze shvatit da netko moze odbacit necistu napast iz moralnih razloga i zato da ne osudi sebe i svog partnera na vjecne muke u paklu,vec pogresno zakljuci da se radi o impotenciji. Koliki su sveci odbacili necistu napast ,a bili su mladi i zdravi ljudi. Ali za frana oni nisu bili visoko moralni ljudi,nego zapravo impotentni jer se nisu upustali u bludne veze sa zenama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 svi 2021 07:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Pa kako onda krapinski pračovjek,je li bio prije ili poslije Adama?Je li Adam bio crnac,ako je Afrika koljevka čovječanstva?Ako bi Eva i Adam,da nisu sagriješili,bili besmrtni,njihovo potomstvo takođe,gdje bi stali svi ti besmrtnici na ovoj planeti?Ako su svi od Adama i Eve,kako su neki pocrnili,neki požutili,neki dobili kose oči itd?U jednom trenutku,samo Noa i njegovi?A indijanci crvenokošci i Manitu,sve od Noe postalo?I Kinezi?A potop se spominje i u starim indijskim spjevovima,Gilgamešu ili nekom drugom,nisam ih proučavala,ali,da nisu možda stariji od Biblije?

IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ali je li bilo životinja?Valjda je,kad je bilo stabala jabuka i zmija(bidna zmija,tako ocrnjena)...i zamisli,koliko bi ljubimaca prošlo kroz npr.moj vječni život,za 500 god.zaboravila bi ih pola...kako volim prirodu i životinje,sađenje voćaka i povrća,u toliko dugom zemaljskom životu sve bi izgubilo smisao...a u kojoj bi se dobi postalo besmrtnim?Jer,pojam baka,djed,sin,kćer,unuk,izgubili bi svaki smisao nakon nekoliko naraštaja..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2021 16:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Bonifacije napisao:
Od tri osobe koje su komentirale moj post o Bozjoj milosti i covjekovoj naravi samo je Tomatino dao jedan ozbiljan i pristojan komentar. Dujmova ljubavnica po svome obicaju izbacuje svoj zmijski otrov. A kad joj Billy kaze da je moralna nakaza jos se ljuti i ide ga prijaviti administratoru radi toga. Ali Billy nije bio glup i dobro je procijenio o kakvoj se pokvarenoj osobi tu radi. A to sto je Billy rekao dobilo je jos jednu i konacnu potvrdu nakon sto je Dujam priznao da je ta zena s njime varala svog muza s kojim inace zivi u civilnom braku. I takav nezakoniti i nemoralni brak za nju nije nikakva zapreka da cesto pristupi sv. Pricesti i tako jos vise unakazi svoju propalu dusu.

A sto se tice frana 26 koji stalno lupeta o nekoj mojoj impotenciji,to nije za komentirat. Mozda misli da je duhovit,ali samo pokazuje svoju duhovnu bijedu. Nesretnik ne moze shvatit da netko moze odbacit necistu napast iz moralnih razloga i zato da ne osudi sebe i svog partnera na vjecne muke u paklu,vec pogresno zakljuci da se radi o impotenciji. Koliki su sveci odbacili necistu napast ,a bili su mladi i zdravi ljudi. Ali za frana oni nisu bili visoko moralni ljudi,nego zapravo impotentni jer se nisu upustali u bludne veze sa zenama.


Ali Bonifacije, de mi reci jesam li zasluzio barem kakav-takav oprost sto sam priznao?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 svi 2021 10:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Billy je izletio zbog govora mržnje, a mogao bi i ti, Boni, zbog istog razloga, kao i heretičnosti. Zagađuješ forum, kao i Fran sa stalkanjem forumaša, no, forum je ionako mrtav, pa ste tu...Inače, kako rekoh, a mnogi su istog mišljenja, ti si, Boni, potreban stručne pomoći, ufam se da nikad nećeš imati kontakt sa ženom, jer strah me, tvoje gađenje spram seksa podsjeća me na serijske predatore.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 svi 2021 13:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
..ti si, Boni, potreban stručne pomoći, ufam se da nikad nećeš imati kontakt sa ženom, jer strah me, tvoje gađenje spram seksa podsjeća me na serijske predatore.


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 svi 2021 11:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Da me i ti uspiješ nasmijati :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2021 10:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Curo draga, dođi u hlad ispod lipe...Proučavati ćemo Valtortu...
Što to radiš, kako me to gledaš? Kao Eva kad je vidjela zmiju? Zar bi činila najveći, najprljaviji, najsmrtniji grijeh, ono što su tvoji prokleti roditelji činili da bi tebe dobili, u najgoru, najprokletiju, prljavu napast me dovodiš, moramo te demone u tebi uništiti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od Admin na 08 srp 2021 06:37.
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr