www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 10:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 sij 2013 15:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije nekog vremena sam osjetila da sam spremna za ozbiljnu vezu.I tako pouzdavši se da je Bog uz mene,upisala sam se na jedan portal za upoznavanje,iz znatiželje.Prvih 6 mjeseci nisam uopće posjećivala stranicu,a onda sam navratila iz dokolice i kliknula slučajno profil jednog dečka.Počeli smo kontaktirati,slanje slika.Zamolila sam ga na početku da samo bude potpuno iskren s obzirom na način upoznavanja.I neka jasno kaže da li ima volju komunicirati.Rekao je da čezne za ljubavlju,za nekim tko će biti uz njega,za naklonošću.Pozvao me da ga posjetim te da s njime odem na putovanje.Komunicirali smo nešto manje od mjesec dana.Kad sam pomislila kako je Bog milostiv,i kako mi je brzo uslišio molitvu i poslao dečka koji želi isto što i ja,i s kojim sam započela prijateljstvo,i to na čudesan način,on se bez ikakva povoda odjednom prestao javljati.Pisala sam mu no nisam dobila odgovor.Ne odgovara.Osjećam se razočarano i i tužno jer ne znam koji je razlog,da mi je barem bilo što natuknuo,ništa. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
honey napisao:
Prije nekog vremena sam osjetila da sam spremna za ozbiljnu vezu.I tako pouzdavši se da je Bog uz mene,upisala sam se na jedan portal za upoznavanje,iz znatiželje.Prvih 6 mjeseci nisam uopće posjećivala stranicu,a onda sam navratila iz dokolice i kliknula slučajno profil jednog dečka.Počeli smo kontaktirati,slanje slika.Zamolila sam ga na početku da samo bude potpuno iskren s obzirom na način upoznavanja.I neka jasno kaže da li ima volju komunicirati.Rekao je da čezne za ljubavlju,za nekim tko će biti uz njega,za naklonošću.Pozvao me da ga posjetim te da s njime odem na putovanje.Komunicirali smo nešto manje od mjesec dana.Kad sam pomislila kako je Bog milostiv,i kako mi je brzo uslišio molitvu i poslao dečka koji želi isto što i ja,i s kojim sam započela prijateljstvo,i to na čudesan način,on se bez ikakva povoda odjednom prestao javljati.Pisala sam mu no nisam dobila odgovor.Ne odgovara.Osjećam se razočarano i i tužno jer ne znam koji je razlog,da mi je barem bilo što natuknuo,ništa. :(

mislim da sve ima svoje mjesto u životu. I ja sam tako mislio da će mi nakon više godina samoće Bog odmah poslati "onu pravu" tj.onu koju ima u svom planu za mene da se vjenčamo. Ali isto tako dogodilo se da mi je poslao nekoliko djevojaka za koje sam nakon nekog vremena utvrdio da se ne bi slagali. Kasnije sam shvatio koliko je to bilo bitno jer sam kroz ta druženja, ali s otvorenim kartama o mojim namjerama i bez tjelesnih intimnosti, shvatio bitne stvari za brak. A isto tako sam vidio da sam morao prići nekim djevojkama koje su mi se prije sviđale ali iz nekog razloga ih nisam prije pitao za izlazak, vidio sam da je bilo bitno da po pitanju tih djevojaka budem na miru. Na takav način kasnije kad sam se oženio nisam imao nikakve "repove" tj.nikakve nedorečene odnose s nekim djevojkama da kasnije u braku kad dođe suhoća ili teži period ne bi imao napasti da sam pogriješio i da je neka od tih trebala biti moja žena. Isto tako kroz ta prijateljevanja sam se "kalio" u odluci za hodanje u čistoći.

Zato mislim da nije loše izlaziti i na takav način "prijateljevati", ali samo prijateljevati tj.bez intimnosti. Jer tako se može puno toga shvatiti ali opet ako nema intimnosti i grijeha tada je situacija jasna a i ne ostaju rane kako znaju ostati nakon upražnjavanja intimnosti prije braka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 lis 2012 10:50
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a bit će da se uplašio...)))) :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kad me pitao da ga dođem posjetiti ja nisam ništa na to odgovorila,pa ne vjerujem da se uplašio,čega? kontaktirala sam s njime nenametljivo i prijateljski


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 stu 2012 14:32
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
honey napisao:
kad me pitao da ga dođem posjetiti ja nisam ništa na to odgovorila,pa ne vjerujem da se uplašio,čega? kontaktirala sam s njime nenametljivo i prijateljski

možda nije raspoložen za igre toplo hladno..možda voli igrati otvorenim kartama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 lis 2012 10:50
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..ma on te pozvao da ga posjetiš,a vjerovatno je mislio da ti to nečeš prihvatiti...pa kad si ti prihvatila ,on je zbrisao... :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pa nije igranje toplo hladno kad sam mu nenametljivo pokazala da sam prisutna,da mi je interesantan....
iznenadilo me kad me odjednom upitao da ga posjetim,rekla sam mu da nisam ozbiljno shvatila taj njegov poziv,ali i nakon toga smo komunicirali,a onda muk s njegove strane :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 sij 2013 13:00
Postovi: 39
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i nisam prihvatila njegov poziv,nisam mu ništa odgovorila!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 stu 2012 14:32
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
honey napisao:
pa nije igranje toplo hladno kad sam mu nenametljivo pokazala da sam prisutna,da mi je interesantan....
iznenadilo me kad me odjednom upitao da ga posjetim,rekla sam mu da nisam ozbiljno shvatila taj njegov poziv,ali i nakon toga smo komunicirali,a onda muk s njegove strane :(

a zašto ga otvoreno ne pitaš zašto ti se ne javlja?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 15:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 lis 2012 10:50
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a možda ti se još javi ,tko zna.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 115 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr