www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 15 lip 2024 22:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 lis 2007 18:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danas sam bila na pogrebu svoje ujne.
Bila je to golema tuga,zbog jedne osobito svete duše,duše kakve rijetko ima.
Napustila je ovaj zemaljski život u svojoj 77 godini života.
Naj tragičnije je to zbog toga što su je našli udušenu u jednom bunaru,nevjerovatan način i nešto nepojmljivo za takvu osobu.
Naime bila je to kao što je rekao svećenik uistinu sveta žena.
Otkad znam za sebe uvjek je bila skromna,tiha,osoba koja je živila kršćanski život upravo bez grijeha ako se može tako reći.
Uvjek je molila,molila i samo molila i svaki dan bi svetom vodom blagosivljala kuću.
Tisuće i tisuće ljudi je dolazilo kod nje kako bi ona molila nad njima.
Mnogima je pomogla,mnogima...svaoklen su dolazili jer ona je živjela samo za Isusa.
Krunica je bila njezina radost,ljudi moji kako je imala vjeru u Boga,kako ju je Isus volio i djelovao kroz nju.
Cjela Hercegovina danas tuguje za njom.
Naime kako je to bilo:
Tu večer oko 7 sati svi su bili u kući gledali televiziju,a ona je kao i svake večeri sa blagoslovljenom vodom molila i škropila prostoriju po prostoriju da bi na kraju završila u štali škropeći ovce koje imaju.
Dugo je nije bilo,al mislili su da se zadržala u štali škropeći ili da nije u svojoj sobi,da nemoli nad nekim jer narod je dolazio u svaka doba kako bi ona nad njima molila.
U međuvremenu kraj kuće je stalo neko auto i troja vrata su se zalupila ,al nitko nije izlazio jer mislili su da je netko došao radi nje ,to auto kažu je zatim otišlo nakon nekoliko minuta.
Nakon što je ujko došao u sobu vidio je da je nema,malo su se zabrinuli te je počeli tražiti...
Tražili su je cijelu noć ali njoj ni traga,ujutro kilometar u brdu u jednom bunaru su vidili njezino tjelo.
Nevjerovatno,nitko nemože vjerovati zašto je to napravila upravo ona,rupa na tom bunaru je toliko mala da samo može proći.
Meni nije jasno kao i mnogima zašto i kako se to desilo,ali samo Bog zna .
Ostaće tako da je sama skočila,u što ja sumnjam a i mnogi.Obdukcija nije rađena jer lokalni lječnik je rekao da je sigurno sama skočila.
Hm samo je rekao da osobe kad svjesno počinu samoubojstvo ,oči su im uvjek otvorene a naime njoj su bile zatvorene,ni ono auto što je stalo i otišlo ništa im nije značilo,naime još susjed kaže da je tu večer neka žena s crvenim golfom pitala di ona stanuje ,susjedi su joj pokazali prstom kuću al ta žena nije dolazila tu noć kažu ukućani,a otvor tako mali da ona skoči hm i papuče na nogama da nepadnu,a tijelo niti malo ukočeno sve je to Bog nek mi oprosti stvorilo sumnju u meni .Ali ja tu nemogu ništa,oni nežele komentirati o tome kažu Bog samo zna nek tako i ostane kad nje više nema.
Šta je bilo još taj dan zanimljivo ali istinito ,ovce nisu htjele iz štale,naime ujko ih je šipkom ali ni tad se nisu htjele pomaknut cjeli dan sa mista.
Čudno je sve to ali šta god bilo,kao što je rekao svećenik na pogrebu danas njezina duša ide ravno Isusu jer cijeli svoj život je živila za Boga!
Neka joj je pokoj vječni!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 20:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
toya draga primi moju iskrenu sucut :b232:
a za pokojnicu zelim da u narucju dragoga Boga nadje pokoj i mir vjecni.

sve ostalo draga sto si napisala, ne znam sto bih ti rekla osim da ce vrijeme pokazati...ti budi strpljiva u molitivi i nadi da nista neće ostati skriveno sto treba biti otkriveno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 20:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Pokoj vjecni daruj joj Gospodine,i pocivala u miru...

Toya..primi moje saucesce..Bog nek joj bude milostiv!.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 21:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga toya, moja iskrena sućut,a Tvojoj ujni neka bude pokoj vječni,i svjetlo u Gospodinu!Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 21:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
toya primi moju sućut :b232:
tvojoj ujni mir i pokoj vječni!

Nema tajne koja se neće saznati prije ili kasnije, tako ni ova neće ostati zakopana... zaboravljena... imaj snage i strpljenja, jer mnoge će se još stvari dogoditi svima nama neshvatljive... al jednog dana ćemo saznati svu Istinu...

BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 22:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
.. i moja iskrena sućut za tvoju ujnu
i neka dragi Bog čuva sve ono što je škropila i blagoslivljala svetom vodom i milostiv joj bude.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 22:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
toyice moje saucesce.... :twisted: :twisted:
ajme kako je ovo sve misticno i cudno sto si napisala... dosta toga tu "smrdi".... trebalo bi se preispitati... drzim fige, i molit cu da ti Bog dade snage da smognes naci pravu istinu... pusa veelika i Bozji blagoslov! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 lis 2007 22:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moja iskrena sućut.
Nemam pojma što da kažem.
Meni neke stvari nisu načisto.
Bila je toliko sveta i tako morala okončati.
....
Čuj,prije nekih četiri mjeseca i moj se tata objesio.Iako je svirao u crkvi i bio u molitvenoj,jednostavno mi nije jasno da Gospodin želi da neke duše tako okončaju.
To je grozna smrt kako za pokojnika tako i za one koji su bili vezani za te osobe.
Znam da se svi mi molimo da nas Gospodin obrani od nagle smrti.Zato meni nije ovo sve baš jasno.
Meni tu sve smrdi na onog rogatog.
Kolika snaga treba da se čovjek baci u bunar ili da se objesi (na ulaznim vratima kuće,pokraj kojih svaki dan prolazim?
Moj tata je otišao bez i jedne riječi ili bilo što da je napisao,što mi smrdi da je sve bilo na brzinu,tj da je pod prisilom nečeg puno jačeg to napravio.Očito je zlu smetala takva osoba (to je moje mišljenje).
Jedino što ti mogu reći je to da blagosloviš taj bunar.Men isu rekli da poslije smrti oca spalim to uže i sve što se u tome trenutku nalazilo na njemu i pod njim (odjeća,stolica,uže.itd ) jer se na tim stvarima očitovala neka druga sila (ja pretpostavljam koja).
Ispravite me ako sam u krivu.Mene je to jako pogodilo.
Ako ti je teško,nastoj napraviti ono što sam i ja.Predaj sve to Isusu i reci:"Isuse ja tebi predajem sve to,svu zbunjenost,nemir,razočaranje......jer ja sam neznam kako se s time nositi".
Da nisam to sve predao Isusu ja bi odavno pukao jer me masa stvari pravo "zbrijala".Još kad su mi rekli da su se na sahrani moga oca pojavila tri sotonista, e onda sam stvarno bio zbrijan.Hvala Bogu što mi je pomogao nositi moj jaram,jer ni sam neznam kakvom sam snagom uspio sve to izdržati.To je dio moga kriza koji je Gospodin ponio samnom,jer mi je bio stvarno pretežak.

Molim vas da mi oprostite ako sam izasao van teme ,ali meni nesto tu smrdi.
BVB.

Moj prijatelj se zove Isus.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2007 07:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Predragi Toya i Zlatko :grlim te: ,

primite moju iskrenu sućut...

Ne znam kad sam zadnji puta čula za misteriozniju priču nego je priča o smrti tvoje drage ujne, Toya... Ja moram priznati da meni zvuči nevjerojatno da bi osoba koja je toliko posvećena Bogu odlučila svjesno okončati svoj život... Sigurna sam da ona to nije učinila svjesno...
Tko zna što ili tko je tu bio krivac...

Dragi Zlatko, tvoja je priča jaako potresna...Divim ti se što tako hrabro prolaziš kroz takav težak događaj. Evo, Bog ti je dao zaista veliki križ... Kome je puno dano, puno se od njega traži.. Od tebe se, Zlatko, traži jako puno... Prekrasno je što si vjernik i što tako ispravno i hrabro, nošen na Božjim rukama, prolaziš kroz život nakon te tragedije.

Šaljem vam najtoplije pozdrave i obilje Božjeg blagoslova....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 lis 2007 09:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ne nalazim rijeci ni za jedan ni za drugi slucaj. Moja sucut toyi i Zlatku. Neka vam Krist bude utjeha u svakom trenutku. BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 41 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr