www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 kol 2020 16:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Dodvoravaš se Franu? :b101:
Možda te ne stavi na svoju stupid ignore listu?
Sami trolovi i čudaci zaposjeli forum, moderatura nestala. Zanimljivo, za očekivati bi bilo da se više piše, kad nema moderatora, no, ljudima izgleda ipak treba red.
Čudaci i trolovi ubiju volju za pisanjem onima koji imaju što pametno i zanimljivo za napisati.


Opet ti ponavljam jer si očito limitirana, tema je što?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 15:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ti si limitiran ako od tolikog postavljanja trolasto-ćirilićnih tema nisi skužio da baš nikog ne zanimaju (najblaže rečeno) :a1407:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 17:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ti si limitiran ako od tolikog postavljanja trolasto-ćirilićnih tema nisi skužio da baš nikog ne zanimaju (najblaže rečeno) :a1407:


Kad bi imala intelektualno poštenje onda bi priznala činjenice da je tema legitimna i obrađena od strane teološki obrazovane osobe koja govori o području za koju ima diplomu doktora iz te oblasti a koja se zove patristika.

Dakle čovjek ima potpuno legitimitet da govori o ovoj temi.
Ja nikada na forumu nisam pisao ili postavio ništa bez veze već je uvjek imalo teološku težinu i sa dovoljno materijala.

Intelektualno pošten znači da kad neko nešto napiše ili objavi, da se vidi o čemu je riječ te kritički sve dobro sagleda i upozna sa materijom a onda ako ima argumente da se izloži i pobije isto a ako nema da se složi sa navedenim ma kud ga to odvelo.

Za sve navedeno je potrebno izdvojiti vrijeme i uložiti ne mali intelektualni napor.

Druga stvar nikada se ne unose osjećaji niti se vodimo za tim dali je osoba koja je postavila materijal dobra ili loša već se sav napor ulaže samo na postavljeni materijal.

A pristup koji ti imaš je vređanje zdrave inteligencije i istinsko trolanje jer nikada ni na ovom ni na onom drugom forumu nisi pokušala istinskim radom proučiti i pobiti samu temu ili dati neki suvisli odgovor nego uvjek i samo protiv čovjeka.
Zato ljudi na ovom forumu a koji se služe inteligencijom to prepoznaju tako da do sada nisam dobio ni jedan komentar da sam trol ili da pišem nešto za što nemam pokrića.
Ova tema ima provokativni naslov i ne treba ga bukvalno svaćati niti se dati time isprovocirati.

A tema je prilično bitna jer mnogi mladi ljudi imaju problema na ovoj oblasti te im je potreban normalan i zdravorazumski savjet.
Seksualnost je nerazdvojni dio naše ličnosti i krivi pristup prema tome može imati velike psihičke posljedice....
vidjeli smo primjer nekih osoba na ovom forumu ( Bonifacije, tratinčica itd.)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Srpski "oci" su možda to zagovarali, katolički sigurno nisu. Kraj priče.
Ali hvala na još jednoj info o tim likovima.. S one strane Drine.
Kad neko njihov, u ovom slučaju ti, a ko sam ja da ti osporavam, kaže to za njih, onda stvarno vidimo koliko su zastranili.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Sami trolovi i čudaci zaposjeli forum, moderatura nestala. Zanimljivo, za očekivati bi bilo da se više piše, kad nema moderatora, no, ljudima izgleda ipak treba red.


Da, da ovo je izvrsno primjećeno!!! Baš je tako i u životu svakodnevnom. Čoviku tribaju zakoni i hijerarhija.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ti si limitiran ako od tolikog postavljanja trolasto-ćirilićnih tema nisi skužio da baš nikog ne zanimaju (najblaže rečeno) :a1407:


Kad bi imala intelektualno poštenje onda bi priznala činjenice da je tema legitimna i obrađena od strane teološki obrazovane osobe koja govori o području za koju ima diplomu doktora iz te oblasti a koja se zove patristika.

Dakle čovjek ima potpuno legitimitet da govori o ovoj temi.
Ja nikada na forumu nisam pisao ili postavio ništa bez veze već je uvjek imalo teološku težinu i sa dovoljno materijala.

Intelektualno pošten znači da kad neko nešto napiše ili objavi, da se vidi o čemu je riječ te kritički sve dobro sagleda i upozna sa materijom a onda ako ima argumente da se izloži i pobije isto a ako nema da se složi sa navedenim ma kud ga to odvelo.

Za sve navedeno je potrebno izdvojiti vrijeme i uložiti ne mali intelektualni napor.

Druga stvar nikada se ne unose osjećaji niti se vodimo za tim dali je osoba koja je postavila materijal dobra ili loša već se sav napor ulaže samo na postavljeni materijal.

A pristup koji ti imaš je vređanje zdrave inteligencije i istinsko trolanje jer nikada ni na ovom ni na onom drugom forumu nisi pokušala istinskim radom proučiti i pobiti samu temu ili dati neki suvisli odgovor nego uvjek i samo protiv čovjeka.
Zato ljudi na ovom forumu a koji se služe inteligencijom to prepoznaju tako da do sada nisam dobio ni jedan komentar da sam trol ili da pišem nešto za što nemam pokrića.
Ova tema ima provokativni naslov i ne treba ga bukvalno svaćati niti se dati time isprovocirati.

A tema je prilično bitna jer mnogi mladi ljudi imaju problema na ovoj oblasti te im je potreban normalan i zdravorazumski savjet.
Seksualnost je nerazdvojni dio naše ličnosti i krivi pristup prema tome može imati velike psihičke posljedice....
vidjeli smo primjer nekih osoba na ovom forumu ( Bonifacije, tratinčica itd.)


Doktori su podijeljeni oko ove teme kao i oko svega drugoga. Neki smatraju da je samoblud dobar, neki da je loš. Citiraj i jednu i drugu stranu. Tebi je samo da provociraš sa ćirilicom a ne kužiš da nas to uopće ne dira. Da ti je do ove teme onda se ne bi ruga s menom i Bonifacijem ili bilo kim ko je pokuša nešto reć o toj temi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
Srpski "oci" su možda to zagovarali, katolički sigurno nisu. Kraj priče.
Ali hvala na još jednoj info o tim likovima.. S one strane Drine.
Kad neko njihov, u ovom slučaju ti, a ko sam ja da ti osporavam, kaže to za njih, onda stvarno vidimo koliko su zastranili.



Hahaha sveti Aleksandar Antiohijski i Augustin Aurelije su naravno i Srpski Oci.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Uostalom valjda ja s iskustvom imam nekog prava nešto reći. Dakle kažem da je to zlo. Čak i nevezano za vjeru. Bogu hvala Bog izbavlja iz zablude onoga ko ga zamoli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 18:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:
tratinčicamala napisao:
Srpski "oci" su možda to zagovarali, katolički sigurno nisu. Kraj priče.
Ali hvala na još jednoj info o tim likovima.. S one strane Drine.
Kad neko njihov, u ovom slučaju ti, a ko sam ja da ti osporavam, kaže to za njih, onda stvarno vidimo koliko su zastranili.



Hahaha sveti Aleksandar Antiohijski i Augustin Aurelije su naravno i Srpski Oci.



Čekam citat.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2020 20:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
kopitar napisao:
tratinčicamala napisao:
Srpski "oci" su možda to zagovarali, katolički sigurno nisu. Kraj priče.
Ali hvala na još jednoj info o tim likovima.. S one strane Drine.
Kad neko njihov, u ovom slučaju ti, a ko sam ja da ti osporavam, kaže to za njih, onda stvarno vidimo koliko su zastranili.



Hahaha sveti Aleksandar Antiohijski i Augustin Aurelije su naravno i Srpski Oci.



Čekam citat.


Poslušaj video tamo imaš sve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr