www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 17 lis 2019 06:20

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 2538 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 pro 2016 17:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 145 zahvala
Zahvaljeno je: 74 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
lalelu napisao:

Koliko godina ima pedijater? IJe li jos slobodan? I mozes li me upoznati s njim?

:t4:

Dokolica je lijenost prošlih vremena, a vožnja biciklom po gradu bez odredišta duboki izraz egoizma. Poduzetnička klima uništila je u čovjeku, na koncu, ono najprofinjenije, osjećaj da ima vremena – i da ne gubi vrijeme ako u danom trenutku ne radi ništa…

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 28 pro 2016 19:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Vjeroispovjest: rk
dujam napisao:
lalelu napisao:

Koliko godina ima pedijater? IJe li jos slobodan? I mozes li me upoznati s njim?

Zasto? Evo vidim da ima muskaraca koji su ok... vjernik, skolovan, ima crnog Humora, komunikativan...San. ..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 29 pro 2016 10:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Vjeroispovjest: RKC
lalelu napisao:
Zasto? Evo vidim da ima muskaraca koji su ok... vjernik, skolovan, ima crnog Humora, komunikativan...San. ..

Da, naravno! Ali, nije u tome poanta..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 29 pro 2016 10:22 
Odsutan

Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Vjeroispovjest: kršćanin
lalelu napisao:
dujam napisao:
lalelu napisao:

hah, evo upravo ovih dana čitam knjigu koja se ovdje mnogo puta citirala.
Pa tamo autor (E.Fromm) kaže: "Ljudi vjeruju da je voljeti lako, ali je teško naći pravi objekt ljubavi, ili pravu osobu koja bi nas voljela".
Razmisli lalelu o tome...

kada pritisnu te boli ta ljubav jača postaje.

Vrh
Citiraj  
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: 06 stu 2017 18:12 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 16 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
Mali anđel napisao:
naggar napisao:
Citat:
I više ne znam što je bilo...
San je bio sigurno, možda neka noćna mora, no čini mi se da je možda moglo biti i stvarno jer tako sam jasno čula svoj glas i sjećam se da sam nakon svega brisala suze, tj. mokro lice.

Je li vam se ikad dogodio sličan san ili događaj

..u takvim situacijama..i sličnim..izrecite...glasom..ili duhom...
..riječi...

.."I IME ISUSA NAZAREĆANINA, ZAPOVIJEDAM TI DA ODSTUPIŠ OD MENE, MOJE DUŠE, SRCA I TIJELA"
..i napravite znak KRIŽA..i recite U IME OCA I SINA U DUHA SVETOG..
...AMEN..

..i ponavljajte ...koliko treba..
..svetom vodom blagoslivljati...prostorije..
..i činiti znak križa..

..malo tamjana...zapaliti..

..posvećenu sol..

.jako je važno izreći.. NAZAREĆANINA...
..osjetit ćete....strašnu snagu u tim riječim...
..obuzet će vas ..trnci..poput vjetra...sila Velika ..
..MOĆNA ..otjerat će sve ZLODUHE..

..sjetite se ..Isusovih riječi..."U MOJE IME IZGONIT ĆETE ZLODUHE"
..VJERUJTE U TO SNAŽNO...

Unaprijed se ispricavam što citiram nešto iz 2008.g., ali nemojte mi zamjeriti, tek sam i došla do 66 stranice gdje ste počeli o tome diskutirati i imala sam potrebu izraziti svoje mišljenje i iskustvo.

Dogodilo mi se to par puta u životu, takav strah se ne može ni riječima opisati...slicno je, ako ne i isto kako ste vi opisali...u nekom polu snu iz kojeg se ne možeš probuditi, a znaš da si svjestan cijele situacije. Prvi puta mi se dogodilo dok sam spavala na leđima (tada u roditeljskoj kuci), teški pritisak na prsima, gušenje, nisam mogla ni glasa izustiti, a s obzirom da nisam znala što je to pokušala sam dozvati mamu, no nisam uspjela. Oci su mi bile otvorene i ispred sebe sam vidjela crni obris kako mi sjedi na prsima i guši me (ne sjecam se tocno kako se na kraju maknio sa mene, ali znam da je trajalo neko vrijeme, mislila sam da cu se ugušiti). Drugi put sam imala slicno iskustvo, par godina nakon toga, s tim da sam se naglo probudila tokom noci i vidjela ogromnog plavog psa kako obilazi oko kreveta i krevetica moga djeteta (vrištala sam iz sveg glasa od straha :cry: ). Prije nekoliko mjeseci to se ponovilo, ali Hvala Bogu znala sam što napraviti i to samo zato što je mama krenila na duhovne obnove kod fra Ive Pavića i pocela sam se osobno informirati, okretati Isusu i vjeri (to cu pricati jednom drugom prilikom). Cim sam pocela razgovarati sa Isusom, preispitivati svoju vjeru zlo me opet napalo....ovog puta sam iz tog nekog stanja i straha prvo izustila 'BJEŽI' (ništa drugo mi taj tren nije palo na pamet, sva sreca pa sam i to uspjela izreci, svoju rijec sam cula kao iz nekog dubokog bunara). Isti tren se maknioo od mene, otvorila sam oci i ugledala crnu maglicu kako polagano i u nekim valovima izlazi kroz moj prozor. O šoku da i ne pricam...još tako u mraku sam pocela moliti 'Sv. Mihovile u Isusovo ime otjeraj svako zlo od mene', sat vremena sam se tresla i molila....' Ipak tada nisam znala ono što danas znam tako da mi je i to pomoglo. Svaki dan molim Isusa da mi odagna taj strah jer teško zaspim nocu, čak još uvijek upaljenog svjetla :D ....i samo da napomenem to se uvijek događalo između 2-3 sata ujutro.

Prije par dana, dok sam molila Isusa, anđela za miran san svog sina i sebe čula sam u sebi tako snažne riječi, a tako nježne, tihe, blage 'JA SAM TU, NISI SAMA' :cry: :cry: ...a u isto vrijeme fizički dodir na svom srcu...uf i sada me prožimaju trnci čim pomislim na to (ovo iskustvo prvi put povjeravam vama i osjecam neko olakšanje :) ). Hvala ti Isuse, volim te.

Toliko za sad od vaše Slavonke, BVB :q4:

:shock:
Prepoznaje li se netko u ovme?
Ljudi inače ne vole o tome govoriti..svjedočiti..
Ja znam sličnu priču..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 stu 2017 18:20 
Odsutan

Učestalo se pojavljuje kod 3-6% svjetske populacije.

Oko 30% mlađe populacije doživjelo je paralizu sna barem jednom u svome životu.

Češće se događa mlađim osobama.

Može trajati od nekoliko minuta do nekoliko sati.

Ljudi su također doživjeli, osjetili ili vidjeli, prisustvo oko njih tijekom paraliziranog stanja. Obuzme ih strah i neki od njih su izjavili da im je demonska sila pokušavala zaposjesti dušu, te ih pokušavala slomiti ili ugušiti .

U nekim slučajevima ljudi osjećaju pritisak, ili osjećaj gušenja, praćen s poteškoćama u disanju. U nekim primjerima, ovo prerasta u seksualno zlostavljanje ili silovanje.

Tijekom napada paralize može se osjetiti neugodan miris.

Napad se češće događa kada se spava na leđima.

Ljudi koji su prošli kroz takav događaj osjećaju sram misleći da sa njima nešto mentalno nije u redu.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 stu 2017 18:42 
Odsutan

Svjedočantvo1

...ja to cesto doživnjavam u snu i vjerujte ljudi to nije od vaznemaljaca i slicno vec od vraga,to se naj cesce dogada ljudima koji su u vjeri ili su veliki vjernici i vrag nas na taj nacin plasi jer nas zeli maknut s puta vjere...napravim znak Križa i stane.!

http://listverse.com/2012/10/15/10-crea ... -folklore/

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 stu 2017 22:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Peltrasius napisao:
Svjedočantvo1

...ja to cesto doživnjavam u snu i vjerujte ljudi to nije od vaznemaljaca i slicno vec od vraga,to se naj cesce dogada ljudima koji su u vjeri ili su veliki vjernici i vrag nas na taj nacin plasi jer nas zeli maknut s puta vjere...napravim znak Križa i stane.!

Ima nas koji trebamo još poboljšati engleski, odustala sam unaprijed od čitanja jer mislim da neću najbolje shvatiti smisao :lol:

Inače, čitam svjedočanstva forumaša već skoro tjedan dana, i mogu se pohvaliti da sam čak došla do 160 stranice postova! :D Mislim da će se moja dioptrija, koja je svakako loša od mnogo čitanja, nakon ovog drastično pogoršati 8) :P
Ono sto zelim reći jest da su mi ova svjedočanstva ( iako još nisam do kraja došla ) pomogla u nekim shvaćanjima, kroz svjedočanstvo, svatko se moze pronaći u dijelu onog što je netko drugi rekao, i pomoći sebi da sagleda stvari iz drugog kuta, pogotovo ako svjedoče ljudi koji su duhovno sazreli i postali vjernici u pravom smislu riječi, a mislim da ih na ovom forumu ima jako mnogo.
Vidim da ovdje ima članova koji su već godinama prisutni na forumu, lijepo je pročitati i osjetiti međusobno razumijevanje i podršku, molitve za drugoga kad je najpotrebnije, ovaj forum mi se čini kao jedna velika skupina prijatelja koji si pomazu rasti u vjeri, i mislim da je ovo mjesto nešto najdragocjenije na što mogu "utrošiti" vrijeme dok sam na netu.
Vidim da neki otprije aktivni članovi koji su divno svjedočili vjeru, nisu više toliko aktivni, ali se nadam da će se i to promijeniti i da će nam se opet pridruziti :grlim te:

Sv. Augustin

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 00:44 
Odsutan

Ivana2911 napisao:
Inače, čitam svjedočanstva forumaša već skoro tjedan dana, i mogu se pohvaliti da sam čak došla do 160 stranice postova! :D Mislim da će se moja dioptrija, koja je svakako loša od mnogo čitanja, nakon ovog drastično pogoršati 8) :P

Mislim da to nikad nije zapravo dokazano...mozda se i varam...

Ivana2911 napisao:
Ono sto zelim reći jest da su mi ova svjedočanstva ( iako još nisam do kraja došla ) pomogla u nekim shvaćanjima, kroz svjedočanstvo, svatko se moze pronaći u dijelu onog što je netko drugi rekao, i pomoći sebi da sagleda stvari iz drugog kuta, pogotovo ako svjedoče ljudi koji su duhovno sazreli i postali vjernici u pravom smislu riječi, a mislim da ih na ovom forumu ima jako mnogo.

Jednom mi je jedan mudar covjek rekao; vise se nauci od budale, nego od pametnog.

Ivana2911 napisao:
Vidim da ovdje ima članova koji su već godinama prisutni na forumu, lijepo je pročitati i osjetiti međusobno razumijevanje i podršku, molitve za drugoga kad je najpotrebnije, ovaj forum mi se čini kao jedna velika skupina prijatelja koji si pomazu rasti u vjeri, i mislim da je ovo mjesto nešto najdragocjenije na što mogu "utrošiti" vrijeme dok sam na netu.

Mislim da "najdrogecijenije" i imaginarna realnost, nikad nece ici ruku pod ruku.....jbg...

Dokolica je lijenost prošlih vremena, a vožnja biciklom po gradu bez odredišta duboki izraz egoizma. Poduzetnička klima uništila je u čovjeku, na koncu, ono najprofinjenije, osjećaj da ima vremena – i da ne gubi vrijeme ako u danom trenutku ne radi ništa…

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 09 stu 2017 00:46 
Odsutan

Peltrasius napisao:
Svjedočantvo1

jer upravo on je na pravom putu vjere!! vidite ljudi, kako je je on iskren i bogobojazan, pravi Kristov nasljednik! skromnost je, dakle, pretenciozna vrlina, kaj ne?

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2538 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 250, 251, 252, 253, 254  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]